Ankara'da Sosyete Pazari

hacettepe hastanesinin alt tarfında sosyete pazarı perşembe günleri arkadaşlar bu arada nereye yazacağımı bilemediğim için bu başlık altına yazıyorum lcw marka ürünleri bundan sonra lütfen almayalım çünki yeni sahibi dtp li leyle zana yani paralarımız pkk ya gidiyor lütfen tanıdık larınıza iletin şimdiden teşekkürler

gecen hafta ankaradydım kacırırmıyım sosyete pazarını sıhhıyedekıne sabahın körunde gıttım 11 30 da param bıtınce cıktım süperdı acaıp uygun cok guzel seyler aldım şiddetle tavsıye ederım....

hacettepe hastanesinin alt tarfında sosyete pazarı perşembe günleri arkadaşlar bu arada nereye yazacağımı bilemediğim için bu başlık altına yazıyorum lcw marka ürünleri bundan sonra lütfen almayalım çünki yeni sahibi dtp li leyle zana yani paralarımız pkk ya gidiyor lütfen tanıdık larınıza iletin şimdiden teşekkürler

leyla zananın aldığının yalan olduğu her yerde söylendi..alakası bile yokmuş..bence fazla karalamayın artık..2 yıl önce çıktı bu söylenti..hatta lcw kendi sitesinde bu söylentiyi çıkaran, yayınlayan internet sitelerine dava açtığını belirtti..

sıhhıyede perşembe günleri olan pazara sosyete pazara deniliyor.
ama inanılmaz kalabalık,bi kez gittim ve okadar kalabalıktı ki hiç bişi anlamadım.bidaha çok erkekn gitmeyi düşünüyorum.

Hanımlar Batıkente bugün Sosyete Pazarı açıldı.
Metro son duraktaki Gimsanın orda Metro Center var.Onun giriş ve alt katı sosyete pazarı oldu.
Bundan sonra her cuma ve her pazar kurulacakmış..
Bu arada Sıhhiyedeki sosyete pazarıda kapanmış diye duydum...Doğrumu bilmiyorum...Gidecek olanlar iyice bir soruşturun yoksa boş bir araziyle karşılaşmayın..

Arkadaşlar ,Sıhhıyedeki sosyete pazarı kapandı mı?Bilgisi olan var mı?Boşuna gitmek istemiyorum.

Yokya niye kapansın. Çok güzel iş yapıyor orası. 2 hafta önce gittim, iğne atsan yere düşmüyordu valla, 2 hafta içinde kapandıysa bilemiycem:hulya:

Sıhhıyedeki pazar kapandı arkadaşlarrrr..Sincana geldi hepside bilginize...

Sıhhıyedeki pazar kapandı arkadaşlarrrr..Sincana geldi hepside bilginize...

ohaoldumsmile neeeeee, niye yaakafamçokkarıştı

Ne güzel ayak altındaydı, istediğimiz zaman gidiyorduk. Ne işimiz var Sincanda yav:umursamaz: deeeee neresi sincan, hangi mantık yapar bunu :kızgın:

Otopark filanmı yapacaklar sihhıyedeki pazarın yerine:mymeka:

ümitköy de cumartesi günleri kurulan pazarda kapandımı arkadaşlar.
evet canım o da Sincan'a taşındı.....

ohaoldumsmile neeeeee, niye yaakafamçokkarıştı

Ne güzel ayak altındaydı, istediğimiz zaman gidiyorduk. Ne işimiz var Sincanda yav:umursamaz: deeeee neresi sincan, hangi mantık yapar bunu :kızgın:

Otopark filanmı yapacaklar sihhıyedeki pazarın yerine:mymeka:

Biz az gelmedik oralara canım birazda siz gelin...zemuszemuszemuszemuszemuszemus

Biz az gelmedik oralara canım birazda siz gelin...zemuszemuszemuszemuszemuszemus

Yav, iş çıkışı uğruyordum hemenbilmiyorumkismile, ay valla gelemem Sincan'a filan, neredeyse 1 saat yol sürüyor.:umursamaz:

Hangi günmüş peki perşembe mi yine, haftasonu ise gelirim bak hatırın kalmasın.kaydirigubbakcemile2

batıkente açıldı bir tanede..
cuma ve pazar günleri metrodan inince hemen aşağıda metrocenter ın içinde..

Yav, iş çıkışı uğruyordum hemenbilmiyorumkismile, ay valla gelemem Sincan'a filan, neredeyse 1 saat yol sürüyor.:umursamaz:

Hangi günmüş peki perşembe mi yine, haftasonu ise gelirim bak hatırın kalmasın.kaydirigubbakcemile2

evet pazar günleriiii..kaydirigubbakcemile5

peki sincanda nerede arkadaşım, bu hafta sonu gelmeyi düşünüyorum. sincanı pek bilmem çok uzaktan gelicem. biraz ayrıntılı tarif edersen çok sevinirim canım

Sincan 12.cadde de canım dolmuş ya da otobüsçülere sorarsan hemen bulursun...

Arkadaşlar Sincan merkeze gelin dolmuş duraklarına sonra ordan binin 12.cadde dolmuşlarına şoföre söyleyin orda indirir sizi..........

kızlar gıdenler anlatsın...aynı sıhhıyede olan şeyler ordada varmı...nevresıncı çorapçı iç çamasırcı....sıhhıyeye gelenler orayada gelıyormu...yoksa taaaa oralara gelıpte ayazda kalmayalım....

Var arkadaşlar hepsi var aradığınızın 2 katlı bir yer.....

X