Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

simgeart

bebeğim sıkı tutun annene
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
469
1
kızlar kaşlarım cok guzel kavıslıydı ama saolsun bı kuafor bozdu ve eskı seklınden eser yok Ankara da onerıcegınız guzel kaş alan bır yer varmı ?

off ya 19 kısı okumus kımse cevap yazmamıs yokmu arkadaşlarr onerıcegınız bır yerr uzattıorum sırf bunun ıcın kasımı :KK43:

ben zafer carsısının arkasında kıtapcılar carsısı var gıyım dunyasının yanı onu 5, katındakı yere gıdıyorum kızlar guzel alıyolar tavsıye ederım

canım sokulluda nehir güzellik salonu var.iki kız kardeş çalışıyolar ev kaş konusunda çok başarılılar.sokulludan girince ilkokul var onun karşısında hemen tavsiye ederim..

cok tsk ederım kızlar yarın zafer carsısının orda bı denıyım evımde dıkmen de zaten olmzsa oreyıda deneyebılırım

benim gittigim yerde güzel alıyor cokta memnunum. istersen adresi verebilirim hihoyyyt

Son düzenleme:
kızlar bı er buldum cok guzel alıoo ınanılmaz kavıslı ve guzel oldu kaslarımm kadının elını opecektım nerdeysee :):)

ayrancı da garanti verebileceğim bir güzellik merkezi var
harika bir yer
epilasyon makyaj ve bakım üstüne çalışıyor zaten kadın
evlenmen az kaldıysa bence orayı daimi olarak seçebilirsin
süpeeeeeeeeeeeeer bir yer

ayrancı da garanti verebileceğim bir güzellik merkezi var
harika bir yer
epilasyon makyaj ve bakım üstüne çalışıyor zaten kadın
evlenmen az kaldıysa bence orayı daimi olarak seçebilirsin
süpeeeeeeeeeeeeer bir yer

adres verebilir misin cnm ya,gerçekten ihtiyacım var :kedi:
çok sevinirim opuyorumnanaktan

merhaba simgeart bende ankaraya yeni geldim.kaş konusunda senin kadar takıntılıyım yani cesaret edip hiçbir yere giremedim sen çok memnun kaldığını söylüyorsun yerini söylersen bende denemek isterim.şimdiden teşekkür ederim

meşrutiyetteki bellisimayı kesnllkletavsiye etmiyorum.çok kişi gittiğinden kalabalık oluyor ve baştan savma 5 dk.da alıp bırakıyolar.ben de yüksel caddesndeki arda kuaföre gidiyorum sürekli orası da gayet iyi memnunum ama benim kaşlarım biraz sorunlu olduğu için bu işin bi uzmanı olan yeri bulmalıyım ve öyle almalı ki 15 gün gitsin ben haftalık kuaföre gidiyorum. Ankara'da işin ehlini kesin bilen bi yer var mı ki?

bende batıkentte bir kişi önerebilirim 8-9 yıldır aynı kişiye aldırıyorum çak da memnunum başkasına ellettiremiyorum

canım ben emek 4. caddede biyere gidiorum 2 yıldır ve kaslarımı alan bayan aynı zamanda Beyaz showun eskı makyozuymuss,profesyonel makyoz ve guzellık uzmanı yanı ,dılersen adresını verebilirim :KK43:

X