Doğal Saç Bakım Kürleri yeni saç çıkartmasını başaran arkadaşlar bı yardımcı olun nolursunuz:(

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
nası bakcaz onlara ıyı ? ne yapmalıyız ??[/QUOTnasıl anlatayım sana iyi bakmak derken ben pek saçına dışarıdan bakım uygulayan biri değilim her zaman kolay işlere kaçmışımdır şampu.içine çam terebentin koymak veya sütle mayamı içmek çok zr ayda yılda bir bakım yapmışlığım vardır ama saç içten beslenir sende bubakımı uygularken iç sütle mayanı hem dıştan karanfilli maskeni yap hem içten o minik saçları güçlendir mayalı maske tarifi saçları uzamayanlar buraya da oradan bulabilirsiniz

[QUOTE=kolonya;12190343]nası bakcaz onlara ıyı ? ne yapmalıyız ??[/QUOTnasıl anlatayım sana iyi bakmak derken ben pek saçına dışarıdan bakım uygulayan biri değilim her zaman kolay işlere kaçmışımdır şampu.içine çam terebentin koymak veya sütle mayamı içmek çok zr ayda yılda bir bakım yapmışlığım vardır ama saç içten beslenir sende bubakımı uygularken iç sütle mayanı hem dıştan karanfilli maskeni yap hem içten o minik saçları güçlendir mayalı maske tarifi saçları uzamayanlar buraya da oradan bulabilirsiniz

Bende hazırladım karanfil suyumu...
Nasıl denir hani konserve şişeleri varya annelerimizn kullandığı ona bir avuç karanfil koydum ,suyla birlikte...
Banya dolabının altına koydum sonra.
Bir kaç güne zaten rengi döndü suyun karanfillrin rengi suya çıktı.
Dün akaşam ilk uygulamayı yaptım...
Bakalım...
Sadece şimdi o karanfilleri içinden süzeyimmi yoksa kalsınlarmı içinde ona karar veremedim...

Bende hazırladım karanfil suyumu...
Nasıl denir hani konserve şişeleri varya annelerimizn kullandığı ona bir avuç karanfil koydum ,suyla birlikte...
Banya dolabının altına koydum sonra.
Bir kaç güne zaten rengi döndü suyun karanfillrin rengi suya çıktı.
Dün akaşam ilk uygulamayı yaptım...
Bakalım...
Sadece şimdi o karanfilleri içinden süzeyimmi yoksa kalsınlarmı içinde ona karar veremedim...

ben süzmüyorum canım ya üşengecimde biraz ama bana faydası oldu zararı olmadı yani süzmememin

Benim saçlarım çok seyreldi ne yaptıysam daha da seyreldi saç çıkması için bi formülü olan var mı psikolojim bozuldu çol

Denizkumm
Sarimsak yagi
Yilan yagi
Susam yagi
Tatli badem yagi
Bugday yagi
Hint yagi
Bemiks ampul
Bepanthrn ampul

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X