Siz balayınızı nerede yaptınız ?

ben otel sevmıyorum...alttan usten yandan sesler..rahat deil..ama otelden otele degısır...aminnn canım inş...sende tez zamanda kavusursun sevdıgıne inş zaten azda kalmıs:KK16:

yok tatlım otel deil...dediğim yer dag eteklerınde özel küçük masal evler...yaklasık 10-15 tane....evler bırbırıne uzak mesafede rahat edersin...

amin canım tüm dualarına amin.cok sagol canım bizde öyle bir yer aıyoruz pansiyonda hani ortak olyo die istemedik o hani kiralık ev gibi olyo sanırım bize uygun.netten bakayım canım fiyatı ne kadardı bide göle yakınmıydı canım cok sordum kusuruma bakma yer kalmaz die korkuyom

Son düzenleme:
Dügünüm Allahin izniyle Haziranda Olacak.
Dügünden hemen bir gün sonra Balayina cikacagiz. Balayi yerimiz belirlendi:
Seyşeller(Afrika Adasi) LUX* Belle Mare Otelinde Olacagiz.. Umarim Resimdekilerdeki Gibi ve Yorumdakilerdeki gibi Muhtesem bir yerdir gelir gelmez size daha iyi bilgiler verecegim. Yurtdisi Balayi Düsünenler icin harika bir yer. Önce maledivleri düsündük hava yagmurlu olacagi icin Haziran ayinda Seyseller'de maledivler gibi oldugu icin hemen hemen, düsünmeden ordan en iyi otellerden biri olan LUX Belle Mare Oteline karar verdik. Corbada tuzum olsun dedim:) Iyi secimler kizlarrr

Son düzenleme:
balayından 2 hafta önce geldik ve Antalya Titanic Lara kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer
otelin resimlerine bakarken hep bir tereddüt vardı ama oraya gidince doğru bir tercih yaptığımızı anladık.:KK52:

Biz ekimde italya'ya balayindaydık. Hava çok güzeldi ne sıcak ne soğuk :) tabi güneyde Otel tatili gibi degil oldukça yorucu geçiyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Biz ekimde italya'ya balayindaydık. Hava çok güzeldi ne sıcak ne soğuk :) tabi güneyde Otel tatili gibi degil oldukça yorucu geçiyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bizim de hayalimizde İtalya'da balayı var. İnşallah nasip olur. :)

Balayı için Tayland, Phuket'i tercih ettik, tur şeklindeydi, biraz yorulsak da çok eğlenceliydi ve doğası kültürü sıradışı güzellikte bir yer. Siam Tur Uzakdoğu konusunda başarılı. Son günü de Bangkok'taydık, ayrıca bir hafta da Antalya Topkapı Otel'deydik. Her şey çok güzeldi, dilerim, herkese gönlüne göre bir balayı nasip olsun :)

Biz balayında Zanzibarda'da geçirmiştik, inanılmazdı. Muhteşem bir yerdi, yine gitmek istiyoruz ama gidilecek yerler listemiz o kadar uzun ki, yeni yerler mi görsek yoksa tekrar aynı yere mi gitsek kararsızız. :KK16: Mutlaka gitmenizi tavsiye ederim kızlar, pişman olmazsınız. Gittiğimiz tur şirketide çok iyi ilgilendi bizle, çok memnun kaldık. https://www.entas.com.tr/tour/736-zanzibarda-balayi.html burdada linki var :KK36:

Dügünüm Allahin izniyle Haziranda Olacak.
Dügünden hemen bir gün sonra Balayina cikacagiz. Balayi yerimiz belirlendi:
Seyşeller(Afrika Adasi) LUX* Belle Mare Otelinde Olacagiz.. Umarim Resimdekilerdeki Gibi ve Yorumdakilerdeki gibi Muhtesem bir yerdir gelir gelmez size daha iyi bilgiler verecegim. Yurtdisi Balayi Düsünenler icin harika bir yer. Önce maledivleri düsündük hava yagmurlu olacagi icin Haziran ayinda Seyseller'de maledivler gibi oldugu icin hemen hemen, düsünmeden ordan en iyi otellerden biri olan LUX Belle Mare Oteline karar verdik. Corbada tuzum olsun dedim:) Iyi secimler kizlarrr

nasıldııı? yağmur var mıydı? hangi tur şirketiyle gittiniz ve ne kadardı? ayy çok sordum:KK51:

Biz balayında Zanzibarda'da geçirmiştik, inanılmazdı. Muhteşem bir yerdi, yine gitmek istiyoruz ama gidilecek yerler listemiz o kadar uzun ki, yeni yerler mi görsek yoksa tekrar aynı yere mi gitsek kararsızız. :KK16: Mutlaka gitmenizi tavsiye ederim kızlar, pişman olmazsınız. Gittiğimiz tur şirketide çok iyi ilgilendi bizle, çok memnun kaldık. https://www.entas.com.tr/tour/736-zanzibarda-balayi.html burdada linki var :KK36:
beni zaten bitiiren şey beyaz kum turkuaz,lacivert ve mavi renk olan okyanusu.. bunlar olsun neresi olursa giderim :KK43: rüya gibiymişşşşş.. anlatır mısın nasıldı neler yaptınızz

BALAYI İÇİN TÜRKİYE SINIRLARI İÇİNDE DENİZE SIFIR SESSİZ SAKİN TATİL KÖYÜ İSTİYORUM AMA BULAMIYORUM HEP ÇOK DONANIMLI BİR SÜRÜ ODANIN YAN YANA OLDUĞU OTEL

Bizde esimin egitimi dolayisiyla dugunden sonra direk uzaga gidemedik. Dugunden sonraki gün brüksel'de sauna kiraladik. Icinde herseyi vardi. Ordan beri Paris'e gittik. 5 ay sonrada Maldiv adalarina gittik. Cok muhtesemdi herkese tavsiyemdir :KK49:

Kızlar ben Alaçatı düşünüyorum Eylül ayında. Türkiye'de olursa kesinlikle Alaçatı, ama yurtdışı olursa nereye gidebiliriz bilmiyorum. Fikirlerinizi alabilir miyim?

yapmadık hiç bi yerde çünkü gidemedik :KK43: kasım ayıydı .. of of çok mtsuzum hala tatile gitmedik daha 7 aylık evliyiz ... :KK43:

X