Porselen Dilerimizin fotorafn ekip, paylamaya var msnz?

K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
kızlar porselen dişleriminizin resmini çekip paylaşalım mı yaptırmak isteyen arkadaşlara fikir olur ne dersiniz var mısınız?kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi kokoshatun
evt cnm hepsi kaplama bu hafta altlara başlıyorum onlar yapılsın resmini koyarım yine çok başarılı ne demek mükemmel eski halini koyayım birazdan görün çok kötüydü evt cnm zirkonyum kaplama tşk ederimmm

• Konu Sahibi kokoshatun
kızlar tam bi felaketti dişlerimm küçükken düşmüşüm burnumda kıkırdak oluşmuş o zamnadan beri ağzım açık yatarmışım damağım çukurlaşmış dişlerim bozuk çıkmış hep bi diş problemim vardır bu yüzden hatta diş etimde kist vardı onu bile yarıp aldılar düşünün çok çektim lütfen siz dikkat edin diş sağlığınıza...

dişlerin çok güzel olmuş canım...güle güle kullan ben de laminate veneer yaptırdım ....çok memnunum dişlerimden...en kısa zamanda resimlerimi koyacağım...

buyuk gecmis olsun suslucum:1hug: yenileride hayirli ugurlu olsun cok guzel olmus piril piril cokda dogal durmus gercekten
annemde yaptirmisti yillar once oyle pismanki neredeyse servet harcadi acayip belli kaplama oldugu seninkiler harika masllh

teşekkür ederim cnm tühh yazık olmuşş kıyamam... en yakın zamanda sizlerinde dişlerinizi bekliyorumm

teşekkür ederim cnm belki foto da öle gözükmüş olabilir çünkü kimse anlamıyor:1hug:

arkadaşlar kusura bakmayın topiği ben yanlış anlamışım.porselen diş resimleri koyun diye ama kendi diş resimlerimizin olduğunu bilmiyodum tekrar özür.

Son düzenleme:
digital_2_31_1.jpg

wayss bu dişler harika
hiçte kaplamaya benzemiyor bence çok doğalllla.s

bende yaptırdım ama koymaya korkuyorum... çok kötü oldular.. o kadar belli ki kaplama oldukları... hem de bu ikinci yaptırışım... hele ilki proselen tabak gibiydi :KK43:

Ben de dişlerimi çekeyim bari şimdi..Benim sadece ön iki dişimde lamine kaplama var..Küçükken biraz aşınma olmuştu..Cep telefonu ile çekeceğim idare edin artık..Gerçi ruj sürünce daha güzel görünüyor herkeste dişler ama ruj sürmeye üşeniyorum bu saatte :))

X