Aşk Hikayem

_MySticqirl_

ÖZGÜR...
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
3.225
1
Lisede okuyodum.Ve Okullaar yaz tatiline qirmişdi .

Günlerden bir qün kuzenimle sahilde dolaşmaya çıktık.Kendimize öyle çok güvenıyorduk öyle çok qüzeldikki.Osahil kordunu sanki podyumdu havalı havalı bize bakan erkeklere gülümsüyorduk =)

Karşımızdan sıyah kot sıyah tshırt giymiş yüzü bembeyaz bakımlı bir çoçuk yanındada dünyalar qüzeli bir kız qeliyordu .

Görür görmez farkettim.Hiçbişi hissetmedim ama içimdende sataşmak geçiyordu..
Onlarla aynı hizada yürüyen 5 6yaşlarındaki çocuğa ayy sen ne kadar tatlısın öyle diye yüksek sesle laf attık =)
Tabiyki o hiç umursamadı ve yoluna devam etti =)

Bu onu ilk gördüğüm ve hiç bişi hissetmediğim bir qündü =)

Gel zaman gıt zaman sahıl kenarındakı bir cafeeye takılır olduk.Bu mekan hem cafeydı hemde bırkac tane bılqısayarı olan bıryerdı.O zamanlar evde pc olmadığı ıcın ordan msn e giriyoduk.

Benımkı orda devamlı takıyormus meğer .Ama allah bılıyoryaa hiç ama hiç görmemişdimm. Cafenın sahibi abiylee çok samimiydik benide çok severdi =)

Meğer onlarda arkadaslarmıs =)
Ve ddevamlı benım hakkımda yorum yapıyorlarmıs =)
Cafenın sahıbı abı ( BU KIZ SANA BAKMAZ HIC SANSINI ZORLAMA ) diye askımın cesaretını kırıyormus =)
Aşkımda o kadar cekınqenkı benımle konusmaya cesaret edemıyo =)
Bu arada bu olanlardan hıcbı sekılde haberım yok vee askımı hala hıc gormedım gorduysem bıle önemsemedıgım ıcın hatırlamıyorum =)

Çok quzelım popülerim yaa dunyaları ben yarattım havalarındayım =)
(Çocuk aklımla )

Aşkım artık sabredemıycek hale gelmıs olsa gerekkı .Benım orda msne gırdıgım bırqun bılgısayardan msnımı almıs =)

Ekledi beni =) Bende tamamen mucıze bır sekılde yabancı bırını kabul ettım .Kabul etmektekı tek amacım bu msn aıle msnım sız nerden buldunuz dıye sormaktı =)
Kabul ettım ve konusmaya basladık msnımı cafedekı bılgısayardan aldıgını onunda hep oraya takıldıgından arkadasca ekledıgınden felan bahsettı =)
Şeytan ya bu dürttü benii kım oldugunu görmek ıstedım.Cafede oldugunuz bırqun mrb deyın dedımm =)

Bıkac qun sonra tekrar cafede msndeım =)
Masaların hepsıde dolu =)
Aşkım onlıne oldu ve suan bende cafedeım dedi =)
O kadar utangackı msnden konusuyodu benımlee .Hafıfden arkamı döndüm ve ona baktım sadece ellerını görebılmısdım =)
Bembeyaz ve tırnakları cok bakımlı bı erkekdi =)
Neden yanıma qelmedıgını sordum ve cekındıgını söledi ısrarcı olmadım netten cıktım slm vererek cafeden dısarı arkadaslarımın yanına gıttım =)
Hıc umursamadıgım ıcınde arkdaslarıma söleme zahmetınde bulunmadım =)
Zaman zaman msnde konusmaya basladık ve tel numaralarımız verdık =)
Onunla konusmamdakı tek amac arkdaslıkdı ve zaman doldurmaktı =)
Hala hıcbırsey hıssetmıyorum hıcbı kıpırtı yoktu =)
1,5 2 ay böyle qecdı =)

Oqun qene o cafede bılgısayarr kısmındaydık .
Kuzenım ben ve arkadasım aynı masada msnlerımıze bakıyoduk ve benımkı onlıne oldu =)
Kim diye sorduklarında durumu anlatma geregınde bulunmusdum =)
Arkdasım sen cıldırmıssın neden cıkmıyorsun bu cocuklla ELLERı COK GUSEL BAKSANA ŞUNA deyip kafama girmeye çalısıyodu =)
Oda msnde bıryandan sohbet edıoruz onunla arka arkaya masalarda =)

Kabul edıyorum dedımmm neye dedıı =)
Eeee cıkmak ıstemıyomusun dedımmm =)
Nasıl yani dedii =)
Haa tamam ben yanlıs anladım o zman cıkıyorum gorusurus dedım =)
Tamamm tamam tabıykı ıstıyorum dedii =)

Oqun yanıma qelememısdı o kadar cekınqen utangactıkı =)
Bıde ben kucuk dagları ben yarattım havasında olunca korkuyodu benden =)

Onunla zaman gecırmeye basladıkca onun bana olann sevqısıne şahıt olmaya basladıkca sevmeye basladımmm =)
Hala arkdaslarım ınanamazlar onun ne ıcın ne dusunuodun ne oldu dıyolar =)

Ve koskocaa 4,5 yılı devirdikk =)
Onu cok ama cok sevıyorummmmmm asker şuanda qelınce ıns evlenıcezz =)

Bu arada en basda söledıgım guzel kızz eskı sevqılısıymıss kız tekrar bırlıkte olmak ıstıyormus ama o ıstemıyormus.Oqun sadece o kızı kırmamak ıcın gorusmus =)

Kendısınden değil bızzat o kızdan ögrenmısdım bı arkadasın arkdası cıkmısdı kız =)
Allah var yukarda cokkkk guzell ve cok ıyı bır kızdıı ....

Hikayemm burda bitmiyoooo =)
1Sene sonra evlendıgımı yazıcammm hıkayemın sonunaaa o zman MUTLU SON olucak =)))
:nazar:

Son düzenleme:
Saol tatlım tşk ederimm =))

Genclık işde tipik lise yılları pek havalıydık =)))

Şimdi o benden daha yakısıklıı =))))) Ozamanlar cocuktuk daha =))))
hihoyyyt

Canıminş ewlenirsiniz güzel bir aşk hikayesi güzelliklerle mtluluklarla dewam eder aşkla kal sewgileropuyorumnanaktan

Canıminş ewlenirsiniz güzel bir aşk hikayesi güzelliklerle mtluluklarla dewam eder aşkla kal sewgileropuyorumnanaktan

Saol inşş inş canım benimm =)opuyorumnanaktan

Benım hıkayemde sıradan komık cocukca başladı ..Ama o zaman sorsalar hıc ıhtımal vermezdim =)
Sımdı onsuz bı hayata ıhtımal veremıyorum =)
:asigim:

Hem benım hikayem ders olsun nası başladı nasıl ilerliyoo =)
Liseli arkadaslarımızz kendını beyenmıslık yapmayın tanıyın tamammı =)Bakarsınız hayatınızın erkeğii olmuş =)

:lepi::lepi::lepi::lepi:

Saoll canım tamamenn sıradann ve cocukca bır baslangıtckı benımkı =)
Ama 16 yasındaydım daha ne beklenebılırdıkı =):kedi:

Bır daha dunyaya qelsem qene onu ısterım ama bu kadar erken deıll =)
Şöle bi 21de karşımaa cıksaymıss cok daha ıyı olurmuş =)
hihoyyyt

demek kız ayrıldığı sevgilisiymiş,ilk okuduğumda kızdım,bak yanında sevgilisi varken laf atıyo çık çık çık:eek:lmaz:dedim,çünkü senin sevgiline biri yolda o şekilde laf atsa eminim parşalarsın:lepi:sonra eski sevgilisi deyince rahatladım,demek elele görmedi,zaten bizim kız yapmaz öle şey dedim:1closedeyes:
mervecim okurken çok güldümkaydirigubbakcemile3çok doğal ve içten samimi anlatmışsın,senin kuzende az değilmiş hanikaydirigubbakcemile3
siz iki zilli ne şeytani planlar düşünürken çıktınız dolaşmaya,ama kader sizi karşılaştırdı ilk defa oradaa.s
allah sizi hiç ayırmasın,hep mutlu olun işallah bitanemŞeniz
kızım sen ne temiz kalplisin be,hala dünya güzeli ve iyi bi kız diyebiliyosun eski sevgilisi için,valla helal olsun sana,her babayiğidin harcı değil:nazar:askerlik bitsin bir an önce işallah:Saruboceq::nazar:

Çok güzel anlatmışsın canım ya.
O kadar içten ve samimi ki çok hoşuma gitti.
Özellikle kabul ediyorum kısmı:)
Kendine gerçekten çok ama çok fazla güveniyormuşsun valla:KK70:
İnşallah bir ömür boyu mutlu olursunuz canım.
1 yıl sonra o mutlu son'uda görme dileğiyle inşallah.

demek kız ayrıldığı sevgilisiymiş,ilk okuduğumda kızdım,bak yanında sevgilisi varken laf atıyo çık çık çık:eek:lmaz:dedim,çünkü senin sevgiline biri yolda o şekilde laf atsa eminim parşalarsın:lepi:sonra eski sevgilisi deyince rahatladım,demek elele görmedi,zaten bizim kız yapmaz öle şey dedim:1closedeyes:
mervecim okurken çok güldümkaydirigubbakcemile3çok doğal ve içten samimi anlatmışsın,senin kuzende az değilmiş hanikaydirigubbakcemile3
siz iki zilli ne şeytani planlar düşünürken çıktınız dolaşmaya,ama kader sizi karşılaştırdı ilk defa oradaa.s
allah sizi hiç ayırmasın,hep mutlu olun işallah bitanemŞeniz
kızım sen ne temiz kalplisin be,hala dünya güzeli ve iyi bi kız diyebiliyosun eski sevgilisi için,valla helal olsun sana,her babayiğidin harcı değil:nazar:askerlik bitsin bir an önce işallah:Saruboceq::nazar:

Hehehe reis olaya nerelerden baktın öle senn =)
Yok öyle el ele değillerdi ...Samimide değillerdi aralarından tren gecıcek vazıyettelerdi =)
Bide cocuktuk o zamanlar nebileyimm=)):kedi:

Bu konuyu kaybetmıstım bulamıyodum ben =) Bi arkadasın repı uzerıne tekrar kavustuk ehehhee baktımdaa cumlelerı nasıl yanlıs yanlıs yazmısımm =)
Bıde sankı roman yazıyorumm ..Okurken güldüm valla =)
hihoyyyt

Yorum yazan butun arkadaslarada tesekkurler=))
Yuvarlanıp gidiyoruz =)
Mervişim evet birazcık şımarıktımm şimdide öyleyim gerçi ama belli etmiyorum =)

Son düzenleme:
bu aşk hikayesi bana çok tanıdık geldi.. opuyorumnanaktan senin hikayeni okurken 6 yıl öncesine gittim geldim..bizde lisede buna benzer şekilde bi ilşikiye başladık ve tam 6 yıl oldu şimdi askerde gelince evlencez inş.. sanada mutluluklar canım inş herşey gölünce olur..

X