Çamaşır suyu ile hamilelik testi?

Kızlar merhaba Adetim bikaç gün gecikti dün eczaneden adetinden 6 gün öncesine kadar hamileliği tahmin eden testten aldım yaptım ama sonuç negatif çıktı. Değerim düşük olduğu için negatif çıkmış olabilir mi ?

Kizlar lutfen camasir suyuna inanmayin ben kendimdede denedim 2 yasinda kocugumdada ikiside pozitif cikdi bunun icin ben artik inanmiyorum :110:

karbonatı da yapayım ama şirkette yoktur ki karbonat !! yaw bu çamaşır suyu valla bulandırdı beni ya nasıl kabardı var ya...bardaktan taşacaktı acaba benmi çok döktüm elimin ayarı yoktur çamşır suyu hususunda da sırnaşık şey
valla bn boca ettim azcık kopurdu

Video da izlemiştim bardaktan taşarcasına köpürmüştü hamile olan da

Homemade Pregnancy test mixing urine with bleach

videoyu izleyin :)

kızlar ben de hamile değilken yaptım önce rengi koyulaştı. daha sonra azıcık köpürdü söndü ve tekrar köpürdü söndü. bata 6 gün kala yeniden yaptım ve renginde koyulaşma olmadan nerdeyse bir parmak köpürdü ve rahat 5 dk öyle kaldı.

Selam bayanlar aranizda yeniyim. Oncelikle testi bende denedim sonra da esim üzerinde denedim :KK48: benim idrarim inanilmaz köprüdü rengi acildi ve köpük gecmedi gel gelelim esiminde köprüdü ama idrar rengi onun hep koyu kaldi:KK67:

dün bende yaptım aynı böyle oldu
bardaktan taştı köpük inşallah hamileyimdir :)

Benimde baya köpurdü rengide açıldı eşime de uyguladim ama onunda köpurdu fakat idraririn rengi koyu kaldi onun dun bide bi bardaga idrarinizi yapin bekleyin tortular dibe cokuyorsa gebesin cokmuyorsa degilsin diyordu simdi onu da yaptim tortular dibe çöktü sende yapsana bi cokecek mi

Benimde baya köpurdü rengide açıldı eşime de uyguladim ama onunda köpurdu fakat idraririn rengi koyu kaldi onun dun bide bi bardaga idrarinizi yapin bekleyin tortular dibe cokuyorsa gebesin cokmuyorsa degilsin diyordu simdi onu da yaptim tortular dibe çöktü sende yapsana bi cokecek mi
yarın sabah yapayım canım yazarım sana sonucu :)

Vala kizlar ben gebe degilim camasir suyu ile olani denedim ama kopurmedi sadece denemek icin yaptim bence suphelenenler denesin derim ☑

Benimki boyle oldu ya acaba hamile miyim yardimci olur musunuz ???

Eklentiler

• 20151109_204313.jpg
    20151109_204313.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 1.204
Ben hic inanmıyorum açıkçası şüphelendiğim her ay deniyorum her seferinde köpürüyo sonuç ayni hastalaniyorum:KK43:

X