Amerikan kalp vakfı diyeti deneyimleri....

Merhaba arkadaşlar bugün başladım bu diyete.Hedefim 15 kilo vermek.Şu an 68 kiloyum 53 kiloya ulaşmayı planlıyorum.Umarım veririm.Gelişmeleri her hafta yazacağım.

Merhaba bu hafta diyete uyamadım grip olmuştum bugün tekrardan başladım ama yine de bir kilo vermişim 67 kilo olmuşum

Ben yapmaya çalışıyorum ama biraz zor oluyor.Yine de azimliyim verecem bu kiloları.

Ben yapmaya çalışıyorum ama biraz zor oluyor.Yine de azimliyim verecem bu kiloları.

bir hafta yaptım bende düzensiz yapmama rağmen bi kilo gitti. bgn itibariyle daha sıkı yapmayı planlıyorum umarım aksatmam. zamanında bu diyetle güzel zayıflamıştım çünkü. hem uygulaması çok zor bi diyet değil hemde sağlıklı bence.

Ben yine bu hafta aksattım diyeti ama 66 kilo olmuşum.Artık daha sıkı yapacağım ve her gün en az 1 saat yürüyüş yapacağım.

hadi bakalım bi ay aksatmadan sporla devam ettirelim bakalım sonuçlar ne olacak kilolarımız aynı nerdeyse benim hedefim 58 kilo olmak :)

ben ne zaman birz fazla kilom olsa 3 günlük diyeti yapar ve kilo verirdim en az 4 kilo verirdim. şimdi forumda gördüğüm iyi oldu benim için hatırladım kurtarıcı diyetimi:))):KK9:

bu 3günlük diyette bol su ve yürüyüşle beraber hep olumlu sonuçlar aldım. 3gün yapıyosun 1 haftaya tamamlarken kalan 4 günde dikkatli besleniyosun ve gitsin kilolarrrrr
yağ yaktığı için hemen almıyosun verdiğin kiloları
:KK9:

2. kez yapmak istersen de en az 1 hafta ara wermen gerekiyo üstüste yapılması sakıncalı deniyor.

2. kez yapmak istersen de en az 1 hafta ara wermen gerekiyo üstüste yapılması sakıncalı deniyor.

ben bu hafta başlıyorum kızlar yazarım size sonuçları..
acil kilo vermem lazım insülin direncim var kolesterolüm yüksek çıktı filannn:2:

Bu diyeti birkaç defa yapmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki asla 4,5 kilo veremedim. Forumda deneyenlerin yorumlarına baktım "hiç aç kalmıyorsun" falan yazanlar var, ben her yaptığımda 3.gün öğlen açtım. Lor peyniri ve 5 kraker kime yeter ?
Neyse arkadaşlar yıllardır yapmıyordum gecen hafta başladım ve 3 gün zorlu bir maratondan sonra ancak 2,5 kilo verebildim. Fakat küçük kaçamaklar yaptım. Mesela 2.gün küçük bir parça kek yedim. 3.gün 2 kadeh şarap içtim. Ona rağmen bence 3 günde 2,5 kilo iyi bir sonuç. İkinci hafta yaptığımda 1.gün akşam verilen 2 parça et yerine 1 parça şinitzel yemek zorunda kaldım (Dışardaydım).Bunun dışında aksatmadım ve yine 2,5 kilo verdim. Böylece 2 haftada 5 kilo vererek forma girdim. Zaten öyle abartılacak bir fazlam da yoktu. Kısa zamanda kesin sonuç veren bir diyet 3 gün katlanılabilir.

X