Askerlik bittikten sonra..?

mceycey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
17
0
Kizlar Sevgiliniz, Esiniz Askerden sonra olgunlastigina yada degistigine inaniyormusunuz??? Gordugunuz degisiklikler var mi? Olumlu yada Olumsuz..turkbayragi

Ancak 16 eylulden sonra cevap verebilirimmafoldumben, ama cok merak ediyorum gercekten benim sefgilimde degisecek mi degismeyecek mi diye.

Bi 8 ay sonra uğrarım bu topiğeeee =)
Ama şuanda bile büyük değişiklikler var =)
Olumlu tabiykii =)

benim eşimde değişiklik olmadı.
zaten 30 yaşında gitti askere
olgunlaşacağı kadar olgunlaşmıştı yani
daha küçük yaşta gidenler için değişim söz konusu olabilir sanırım

15ay boyunca çok özlediği için değişiklik olumlu yönde oldu
ilişkimizi daha ciddi düşünmeye başladıopuyorumnanaktan

benimkinin de askerliği bitmedi ama askere gittiğinden beri olmmlu yönde değişiklikler var daha olgun düşünüyor

Benimkinde askerde 3 ay oldu ama olumlu yonler gormekteyim. Ozledigi icin daha ilimli daha ilgili ve olgun ama bu gecici mi olur yoksa kalici mi merak ediyorum CADIARZU

sorumsuz erkeği belki adam eder askeriye ama benim eşim zaten 18 yaşındayken bile 27-28 yaşındaki erkekten daha olgundu o yüzden onda bir değişiklik olmadı hep aynıydı....

benım eskı sevgılım zaten gıtmeden askere de oyle kotu bir insanmış ama kendisini benden saklamış
ama genelde cok degısmıyorlar anladıgım kadarı ıle daha ock duskun olan var
ama daha beter degısende oluyordur emınım
canım bu tamamen şans
askerdeyken ortadan davranıcaksın cok cok alttan almaa
onu anladıgını belırtırsın cok cok ılgı beklemeyeceksın ama oda her sınırlı oldugu anı senden cıkarabılecegını dusunmeyecek

eşim eskiden olgundu, daha fazla olgunlaşmadı gibi geliyor bana.
genelde eşlerinin, sevgililerinin, annelerinin kıymetini anlıyorlar askerdeyken. kalıcı mı yoksa geçici mi? ne kadar sürer bu durum, bilemiyorum.:sm_confused:

Vala bi 10 ay sora görcez..
şuanda oranın stresinden pek bişe belli olmuo.
Ama bazende çook özlüoo kolarına alıo beni

valla eşim pek degısmedı de,kardesımı gordum ben 5 ünde mum gibi olmuştu..kaydirigubbakcemile3

bu hafta sonu gıdıcem 15 gun olmuş olacak bakalım ne durumda..

kıyamam kuzumaa ,ablasının bırtanesı ooo ,özledim çok mafoldumben

X