Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

teşekkür ederim bnde çok beğendim içime sindi :)
saçlarım koyu sarı gibiydi yani akan bi boya vardı hafif turunculuk oluyodu güneşte
diplerden kendi saçım çıkmıştı 3-4 cm .

bişey sorcam, ben 2 kutu altın karamel bide bi mercimek kadar tarçın bakır karıştırarak saçımı boyuyorum. merak ettiğim şu, normalde 2 %9 peroksid ( yada adı neyse :KK1: ) katıyorum, peki 3 tane koysam ne olur? renk daha mı açık olur, yada saçımı yakar mı?

bende annemin saçlarını alix avien in 8.8 açık karameline boyuyorum bazen . dipten beyazlar çıkıp saçı akıncada altın karamele boyurouz bazende . en son 3 gün önce boyadım altın karamele dipleri sarı gibi oldu ama altın olanları çok sevirum aralarda altın yaldızlar var gibi oluor :)

bişey sorcam, ben 2 kutu altın karamel bide bi mercimek kadar tarçın bakır karıştırarak saçımı boyuyorum. merak ettiğim şu, normalde 2 %9 peroksid ( yada adı neyse :KK1: ) katıyorum, peki 3 tane koysam ne olur? renk daha mı açık olur, yada saçımı yakar mı?

Bir şey sorabilir miyim ? Nasıl bir ton oluyor saçınız? Fotoğraf koyabilir misiniz? Koyamazsanız tarif edebilir misiniz?:) Bakır gibi mi oluyor kahve gibi mi?

iki kutu boya 4 tane peroksit bile kaldırır bişey olmaz yani:)
ama fazla olur miktar tabi:)

Bir şey sorabilir miyim ? Nasıl bir ton oluyor saçınız? Fotoğraf koyabilir misiniz? Koyamazsanız tarif edebilir misiniz?:) Bakır gibi mi oluyor kahve gibi mi?

reng ilk boyadığımda daha çok turunculu gibi oluyor. 1-2 yıkamadan sonra reng yerine oturuyor ve açık kahve gibi oluyor, güneşdeyse altın sarısı parıldıyor az bişeyde bakır parıldıyor. biraz garip tarif ettim ama reng aslında çok güzel.

en son altın karemelle içine palettenin 9.0 karısştırdım açık renk olsun diye olmadı satıcı kıza sordum onun saçıda bu şekilde boyanmış onun rengi süperdi bakır sarı gibi renk ti benim ki olmadı:KK37:

teşekkür ederim bnde çok beğendim içime sindi :)
saçlarım koyu sarı gibiydi yani akan bi boya vardı hafif turunculuk oluyodu güneşte
diplerden kendi saçım çıkmıştı 3-4 cm .

cnm flaşsız resmini koyabilirmisin? bu arada diplerin ne renkti bnmde dipten 3-4 cm küllü kumral renk saçlarım çıktı

:97::97:Arkadaşlar benim saçımda röfle bildiğiniz civciv sarısı ve uzun zamandır ALTIN KARAMELE boyamak istiyorum ama cesaret edemiyorum sarının üzerinde nasıl olcağını bilemiyorum çok koyu olur diyede korkuyorum.acaba içine az bişey sarı katsam daha tatlımı olur sizce nedersiniz??:97::97::97:

:97::97:Arkadaşlar benim saçımda röfle bildiğiniz civciv sarısı ve uzun zamandır ALTIN KARAMELE boyamak istiyorum ama cesaret edemiyorum sarının üzerinde nasıl olcağını bilemiyorum çok koyu olur diyede korkuyorum.acaba içine az bişey sarı katsam daha tatlımı olur sizce nedersiniz??:97::97::97:

Sense'cim bence hic baska renk katma gayet acik bir renk bu sadece biraz kızılimsi oda cok degil. herkes bana saclarin sari diyor . (patin degil tabi) çağla sikel'in reklamlardaki saci gibi...

tarcın bakır ilave edince renk nasil oluyor bende biraz daha kızılolsun istiyorum.

enson boyadigimda koleston bakır kumral ilave ettim. güzel oldu ama akti

saçlarının rengi çok güzelmiş diplerini %9 luk volümle boyayabilirsin yeni saçlar çok çabuk tutuyo o renge döner gibime geliyo açmana gerek yok bence

saçlarının rengi çok güzelmiş diplerini %9 luk volümle boyayabilirsin yeni saçlar çok çabuk tutuyo o renge döner gibime geliyo açmana gerek yok bence
teşekkür ederim canım yardımcı olduğun için. saçlarım da baya bi işlemden geçti geçen sene kızıldan kuaför yardımıyla açıldı açık karamel oldu sonra ben üzerine 11.1 boyadım en sonda palette papatya sarısıyla boyadım. ama sarıyla uğraşmak zor bide benim kaşlar falan siyah. değişiklik olsun istiyorum ama çok da koyulaştırmak istemiyorum. çabuk sıkılan biriyim tekarar açmak zor oluyor

Son düzenleme:
onu bilemem tabi senin seçimin canım ama benim demek istediğim kutularda çıkan oksidan %6 lıktır ya ben herhangi bir markanın oksidanını kozmetikçilerde bulabilirsin %9 luk istediğini söyle ve sadece dipleri böyle boya daha iyi tutmasını sağlarsın böylelikle eğer bu renge devam edeceksen tabi kaşlarınıda kuaförde açtırabilirsin ben öyle yapmayı planlıyorum saçlarımı kızıla döndürmeye uğraşıyorum şu sıralar

onu bilemem tabi senin seçimin canım ama benim demek istediğim kutularda çıkan oksidan %6 lıktır ya ben herhangi bir markanın oksidanını kozmetikçilerde bulabilirsin %9 luk istediğini söyle ve sadece dipleri böyle boya daha iyi tutmasını sağlarsın böylelikle eğer bu renge devam edeceksen tabi kaşlarınıda kuaförde açtırabilirsin ben öyle yapmayı planlıyorum saçlarımı kızıla döndürmeye uğraşıyorum şu sıralar

içinde hafif kızıllık mı var demiştin hangi rengin üzerine boyadın da böyle oldu acaba? bu numarada kızıllık olcagını pek zannetmiyorum

ben de boyaım ama berbat oldu 8-9 ay önce koyu kahveye boyamıştım yani uzun süredir boyamıyordum saçlarımın üstü aktı baya kendi saç rengim çıkmıştı altlarda açılmıştı hani koyu değildi nettende araştırdım açtırmadan evde boyadıklarını söyleyenlerde olunca denedim ama saçımın üstü boya rengini aldı altı almadı üst açık alt koyu kafama tas konulmuşta boyanmış gibi oldu:KK1: hemen kuaföre sordum o açtırman gerekiyordu dedi kapatmak için koyu bi renge boyadım ama o rengi çoooooook beğenmiştim ya bu siteye resim koyan arkadaşlar var kestane yada koyu saça boyayıp o rengi alabilmişler nasıl yaptınız açtırdınız mı....ama okuduğum kadarıyla evde boyadılar ya benim ki niye olmadı

X