kürtajdan hemen sonra hamile kalan varmııı arkadaslar

izmirhayal

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.834
24
39
arkadaslar bişeyi cok merak ediyorum kürtajdan sonra 3 ay beklemeden kazara yada isteyerek hamile kalan varmı cok merak ediyorum nolur yardım

canım ben 7. haftalık kalp atışı olmadığı için yeni kürtaj oldum doktorum beklemene gerek yok hemen kalabilirsin dedi. bu arada bu benim 3. düşüğüm diğerlerinde 1 yıl ara vermiştim yinede düştü. eğer hazırsan denemelisin bence..

tesekkür ederim canım saol cevap verdiğin için ben aslıda cok istiyorum ama düşer diyıorlar 3 aydan önce yaparsan

ben dusuk yaptıktan sonra kurtaj oldum ıcımde parca kalmıstı kımse bana 3 ay bekle demedı bende kendım 1.5 ay sonra ısteyerek hamıle kaldım 1.5 ay korundum sebebıde bı adetımın tarıhı bellı olsun diye hamılelık ve kurtajdan sonra malum gunu degısmıstır.

ben dusuk yaptıktan sonra kurtaj oldum ıcımde parca kalmıstı kımse bana 3 ay bekle demedı bende kendım 1.5 ay sonra ısteyerek hamıle kaldım 1.5 ay korundum sebebıde bı adetımın tarıhı bellı olsun diye hamılelık ve kurtajdan sonra malum gunu degısmıstır.

tesekkür edrim bitanem senin adınada cok sevindim darısı basıma insalahh

ay Insallah eylul sonu ben varim diye yazarim buraya tatlim, bir ay korundum simdi tekrar calismalara baslayacagiz, 22 ayda hamile kalmis biri olarak cok umitli degilim ama Allahim buyuk. sen de insallah en kisa zamanda yazarsin buraya guzel haberini.

canım banada dr kürtajdan sonra 2-3 ay hamile kalma sonra kalabilirsin dedi 4 ay sonra hiç düşünmedğim halde hamile olduğumu öğrendim şimdilik herşey yolunda tarama testi yaptırdım sonucunu pazartesi alcam oda iyi çıkarsa daha rahatlacağım :nazar:

izmircim geçmiş olsun canım
bizim de bir akrabamız dğşğkten sonra hamile kaldı
birde niye düştüğüne baglı galiba
annenin kanınyla ilği bir proplemse dkkat etmek gerekiyormuş

benim de doktorum mutlaka 1 ay korunmamızı soylemişti.zaten adet olup olmadigini anlamak icin de onemli.en gec 40 gun icinde kanama olması gerekiyor sorun olup olmadigini anlamak icin.Allah tum isteyenleri kavusturur umarim bebeklerine cok bekletmeden

ben de mayıs ayında boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum 8 haftalıkken.doktorum korunmana gerek yok dedi ama biz korunduk 2 adet geçirdim.korunmayı bıraktığımız ay temmuzda yine hamile kaldım.şu an 7+3 allahıma çok şükür şimdilik herşey yolunda.allah isteyen herkese en doğru zamanda versin inşallah bebişlerini.

bana doktorum 3 ay korun demişti ama ben hiç korunmadım kürtajdan sonra sadece 1 kere adet oldumm şimdi çok şükürr hamileyimm:CüvCüv:

Geçen salı bende kürtaj oldum bebeklerin kalbi durduğu için. Hoca 2 ay dinlen dedi. Korunun gibi birşey demedi bana. Bu arada kendiliğinden hamilede kalabilirmişim.

Kontrolden geldim şükür parça kalmamış rahim kendini yenilemiş dedi doktorum. ve ilk adette bekliyor aşılama için. Bugünün en iyi haberiydi valla.

arkadaslar bişeyi cok merak ediyorum kürtajdan sonra 3 ay beklemeden kazara yada isteyerek hamile kalan varmı cok merak ediyorum nolur yardım[/QUOTEsorunu yanlış anlamışım yaa.kalan varmı 3aysonra diye okumuşum kusura bakma.ben 4.ayımda kaldımda.doktorum 3ay bekle dinlensin vucudun azcık demişti.bende korundum.ama hemen kalan tanıdıklarım var.beklemden pat diye ertesi ay kalanlar oldu.ama bence en güzeli beklemek.

Son düzenleme:
tesekkür ederim bitanem benim kociş korunmayı unutmuş sanırım ilişki yasagı yeni bitti ve bizimki iyi alışmış korunmamaya anlayın işte ilk dakka golünü yedik yani

mrb arkadaşlar. Ben 6+3 günlük hamileyim dr 3. gidişimde bebeğin kalbinin atmadığını ve bebek büyüdükçe küçülmesi gereken yolk kesesi dedikleri o kesede küçülme ve bebekte büyüme olmadığını söledi bende başka i dr'a başvurdum ondanda aynı şeyleri duydum ama o da o kesenin içinde bi kese daha gördü kalp atışlarınıysa duyabildik fakat çok yavaş şimdi ayın 19nda tekrar kontrolüm var ama sonucu ne olur bilmiorum. Aranızda böle bişi yaşayanlar varmı????

X