Tefal Actifry Kullanan Var mı?

Ben de çok sık ve severek kullananlardanım. Şu ana kadar et sote, soslu tavuk kanadı, köfte, mantarlı tavuk, sosis yaptım, hepsi de harika oldu. Patates kızartması da yaptım, ama ben dondurulmuş kullandım, ondan da memnun kaldım. Yakın zamanda da balık, irmik helvası ve kestane deneyeceğim, bakalım onlar nasıl olacak?

evet yıne yazmak istedım,ilk yorumumu yenı aldıgımda yazmıştım..hatta kötü dıyenlere yapmasını bılmıyolar fln demıştım şimdi hepsinden sorry dıyorum cunku berbat!patateslerım bildiğin yapış yapış ezık büzük oluyor başka chicken nugget, fish finger denedım allahhımmm komediii hep parçalandı dağıldı üzerindeki galeteleri koybolduu...yanı ya bıseyı yanlış yapıyorum ama neyı yapabılırım atyorum beklıyorum kesınlıkle tavsıye etmıyorummmm......1..2 parça yemek içinde değmez almaya

patateslerim harika oluyor.bayılıyorum.hem altın rengi hemde çıtır çıtır.kişiden kişiye neden değişiyor acaba?suda bekletiyormusunuz?

Ben de çok sık ve severek kullananlardanım. Şu ana kadar et sote, soslu tavuk kanadı, köfte, mantarlı tavuk, sosis yaptım, hepsi de harika oldu. Patates kızartması da yaptım, ama ben dondurulmuş kullandım, ondan da memnun kaldım. Yakın zamanda da balık, irmik helvası ve kestane deneyeceğim, bakalım onlar nasıl olacak?

kestane süper oluyor.artık ben fırında yapmam.actifry da 20 dk tamamdır.

İrmik helvası yapan başaran varmı bilmiyorum benimki oldugu gibi çöpe gitti.tavsiye etmem.

hamsi yaptım.oda güzel oldu aslında.yarım kg yu 2 defa da attım.ilki pişerken mutfaktaydım.çatalla müdahale ettim.daha çıtır çıtır olmus.ikincisini yapısık gibi olmus sevmedim pek.yaparsan 2-3 defa çatalla ayır.bide inanılmaz koku bırakıyor.çamasır suyuyla defalarca yıkadım anca çıktı.birdaha temizliği zor oldugu için yapmam sanırım

bugun köfte denemem var yazarım :KK34:

3 tane patatesi küp küp doğradım suyun içine aldım.başka bir yerde köfteyi hazırladım.misket şekli verdim.onu dondurucuya patatesi actifry a koydum.20 dk ayarladım.20 dk sonra tepsiye un serptim üzerine köftelerimi koyup söyle bir salladım.heryerine bulandı un.patateslerin üzerine köftelerimide koydum.10 dk daha pişirdim.1 kaşık yagda hem patates hem köfte kızartmış oldum.süper olmus.bayıldım tadına da.

bundan sonraki aşamada ayrı bir tavada domates sosu hazırlayıp.üzerine de kaşar fırına da verebilirsiniz.öyle de harika oluyormus :KK16:

PrensesPeri, dedigin gibi kestane cok guzel oldu, ben de artik ugrasmadan kestane yapabilecegime cok sevindim. Bir de tariflerden levrek soteyi denedim ama ben levrek yerine somon kullandim, o da cok guzel oldu tavsiye ederim. Somonlar ufak kusbasi seklindeydi, parcalanir mi diye endiselendim ama hic parcalanmadi. Simdi senin yazdiklarindan sonra irmik helvasi denemeye korkuyorum ama icimde ukte kalmasin diye sansimi deneyecegim sanirim. :18:

Bu arada verdigin kofte patates tarifini de mutlaka deneyecegim, cok hosuma gitti...:KK56:

kurban bayramı geldı ..bol bol kavurma yapacagım actifry'ım ıle..

benden once deneyen olursa yorum bıraksın :)

En son arnavut ciğeri veee irmik helvasını denedim. Helva güzel oldu, yalnız tarife tam uyduğum halde biraz daha az süt ve su kullanmam gerekiyor bir dahaki sefere, sanırım irmikle de alakalı bu durum. Ama afiyetle yedik, tadında hiçbir kötülük yoktu. Arnavut ciğerini de süper yaptı, hiçbir yeri kirletmeden çok da pratik. Benim de sıradaki hedefim çoban kavurma ama dana etiyle yapmak istiyorum kuzu sevmediğim için. Bakalım nasıl olacak??

Kızlar merhaba;
Ben de actifry alıcam ama 1 kg luk olanı yeter mi acaba bilemiyorm?? Dört kişilik bir aileyiz. Siz hangisinden kullanıyorsunuz? Yeter mi 1 kg luk bana??

ün elime ulaştı actifry ,im internetten sipariş verip aldım bugün ilk patates denedim. güzel oldu.

bakalım kavurma yapmak istiyorum.

Ben de kabak kızartması, patates kızartması (dondurulmuş alıyorum 25 dk da hazır), tavuk sote, kestane, köfte pişiriyorum. Bir kere helva denedim olmadı güzel. Kırmızı et hiç denemeidm ama denemek istiyorum...

yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve memnunum.özellikle tavuk kanat çook lezzetli oluyo.kestaneyide çook güzel yapıyor.patates kızartmasınıda dondurulmuşlardan yapıorm 13 dk da pişiriyor.bi tek patlıcan kızartmasını beğenmedim biraz çiğ bıraktı

merhaba arkadaşlar bende aldım kolostrolümden dolayı nomelde çok kızatma yapan biri değilim pratik bi kulanımı var almak isteyen arkadaş olursa garantisi yemek kitabı dahil 300 tl ye veriyorum ihtiyaçtan dolayı satmak istiyorum ilgilenen olursa özelden görüşebiliriz

dün aldık eşimle beraber, hemen denemek için patates yaptık, patateslerde işin püf noktası pişirmeden önce iyice kurulamakmış satan arkadaş söylemişti. yarım saatte muhteşem patatesler pişirdi, hem dışı çıtır hem de içi yumuşacık, şeker gibi olmuştu patatesler! hiç de ağır bir yağ kokusu yoktu, uzun zaman sonra ilk defa suçluluk duygusu olmadan kızartma yedim bayıldım, herkese tavsiye ederim:)

merhaba arkadaşlar bende aldım kolostrolümden dolayı nomelde çok kızatma yapan biri değilim pratik bi kulanımı var almak isteyen arkadaş olursa garantisi yemek kitabı dahil 300 tl ye veriyorum ihtiyaçtan dolayı satmak istiyorum ilgilenen olursa özelden görüşebiliriz

canım hala actifry satılık mı şimdi gördüm de ben başlığı almayı düşünüyorum. ben özelden atamıorum sen bana detaylı bilgi verir misin özelden.

Arkadaşlar benim çevremdeki insanlarda bu fritözden memnun değil ben arada kaldım ya hangisinden alayım bilmiyorum

bende çeyizime aldım canım çok kararsız kalmıştım memnun değilim papatesi geç pişiriyo diye çok okudum ama aldım genede denemek daha kısmet olmadı ama ben güzel olduğuna inanıyorum ama içinde yemek tarifleri var bir çok yemeği yapabiliyorsun ve 1 kg patatesi 35 40 dk pişriyormuş her dakika 1 kg patates yapcağımı sanmıyorum ben :44:

Bulasik makinesine atabiliyosunuz tum parcalarini...ben biraz suda bekletiyorm daha iyi cikiyor makinede ozaman..birde balik
yapan varmi diye soran olmus ben yaptim hamsi...guzel oluyor..tadi ayni tavada gibi tek fark, tavada pisenler dumduz duruyor actifry de pisenler yamuk yumuk...balkona koydum actifry i pisince ötuyor..al sana basinda hic beklemeden pismis hamsi...

Son düzenleme:
bende bir cok tarif gordum...hepsini yapmiyorum tabii en cok yaptigim sey patates kizartmasi...

yani bazi seyler parcalanmiyor mu icinde? malum cevire cevire pisiriyor ya??

henüz 3-4 gündür kullanıyorum. ama şahane ilk gün hem dondurulmuş hem kendi soyduğum patatesleri yaptım eşim ve oğlum hangisinin daha iyi olduğuna karar veremedi.köfteler harika oldu ertesi gün tavuk kanat yaptım parmaklarımızı yedik. bügün sigara böreği yaptım. buzlukta vardı hazır. çıkardım yoğurda buladım attım actifrye sahaneydi

X