Adet gelmeden önce hamile belirtileri neler olabilir neden şüphelenmeliyim sizce???

canım ben söllim gerçi henüz hamile oldugum kesinleşmedi ama silik de olsa 2. çizgiyi gördüm(reglime 3 gün kala)
benim şikayetlerim şunlar;
kasıklarda hafif kısa süreli batmalar ve sonrasında
kasıklarda ki aşırı sancı sanki adet olucakmışın gibi...
ayakların üşümesi
arada baş agrısı
ben birde çok susuyorum sabah kalkınca sanki çölde kalmışım gibi agzım kuruyo
agızda tuhaf bi tat
ha bi de çok uykum geliyorr

umarım yardımcı olabilmişimdir.
eger gerçekten hamileysem bunları dikkate al derim:)
gerçi herkeste belirtiler aynı olacak diye birşey yok
bünyeden bünyeye degişiklik gösterir.
inşallah hamilesinidr tatlımkaydirigubbakcemile5

canım vajinanda yumuşaklık var mı? benim regl olmam lazım ama nedense hala sertleşmedi anlamadım. yumurtlama zamanı olduğu gibi hala yumuşak :uhm:

ben onu hiç farkedemedim yaw:sm_confused:

erken belirtiler kısımında yazdım ama kimse cevap yazmadı. belirtilerimi kopyaladım canım.

bu gün adet günüm göğüslerimde aşırı ağrı var normalde regl günümde tamamen kesilirdi bu ağrı hala devam ediyor.. bi de ve en önemlisi vajina ağzında acayip bi yumuşaa var normalde yumurtlama günlerimden sonra tekrar sertleşirdi.burada hiç kimse bundan bahsetmemiş. merak ettim aşırı bi akıntı mevcut. normalde reglden bir iki saat öncesi bu akıntı olurdu ama iki gündür süt beyazı yapışkan bir akıntı var ve sürekli ıslağım. ıslak olduğum için fena çişim geliyo sırnaşık şey bi de de ayaklarım çok üşüyo ama aynı zamanda terliyorum. bunlar hamilelik belirtisi mi?

ya canım şu yumuşaklık olayına baksan hakikaten de bi tuhaf oldum ya bih astalıkta olmaz yani :uhm:

canım ben söllim gerçi henüz hamile oldugum kesinleşmedi ama silik de olsa 2. çizgiyi gördüm(reglime 3 gün kala)
benim şikayetlerim şunlar;
kasıklarda hafif kısa süreli batmalar ve sonrasında
kasıklarda ki aşırı sancı sanki adet olucakmışın gibi...
ayakların üşümesi
arada baş agrısı
ben birde çok susuyorum sabah kalkınca sanki çölde kalmışım gibi agzım kuruyo
agızda tuhaf bi tat
ha bi de çok uykum geliyorr

umarım yardımcı olabilmişimdir.
eger gerçekten hamileysem bunları dikkate al derim:)
gerçi herkeste belirtiler aynı olacak diye birşey yok
bünyeden bünyeye degişiklik gösterir.
inşallah hamilesinidr tatlımkaydirigubbakcemile5
bunlar bendede varrrrrrr reglime var 10 gunnnnn

kızlar bende bırsey sormak ıstıyorum yorum yaparsanız sevınırm adetıme 6 gun var benım her ay goguslerım adetıme 10 gun varken sıser ve agrı olurdu kasıklarımda agrı olurdu ve akıntım hep olurdu bu ay tam tersı hıc gogus agrım yok kasıklarımda agrı yok akıntım yumurtlamadan sonra tamamen kesılmıstı bugun sut beyazı ve yapıskan akıntım basladı cok usuyor ayaklarım bıde hamıle olabılırmıyım

kızlar bende bırsey sormak ıstıyorum yorum yaparsanız sevınırm adetıme 6 gun var benım her ay goguslerım adetıme 10 gun varken sıser ve agrı olurdu kasıklarımda agrı olurdu ve akıntım hep olurdu bu ay tam tersı hıc gogus agrım yok kasıklarımda agrı yok akıntım yumurtlamadan sonra tamamen kesılmıstı bugun sut beyazı ve yapıskan akıntım basladı cok usuyor ayaklarım bıde hamıle olabılırmıyım
canim benimde ayaklarim usuyor bide gece resmen sabahlik giyip yatiyorum cok usuyorum yaaaa

benimde midemde yanma var ara ara ama ve kasıklarımda böyle iğne batması gibi bir batma üşüme birara vardı adetime 10 gün falan varken vardı şimdi yok bakalım ayın 16sını bekliyorum inşallah meleğim yada meleklerim benimledir

benim de adetime 11 gün var ama daha belirti filan yok.buradaki yorumları okuyunca umutsuzluğa düştüm.inşallah bu ay olur yoksa doğumum yaz tatiline gelecek.insan çalışınca böyle şeyleri de hesaplıyor.

evet canım bende cok üşüyorum nedense başım ağrıyor arada ve midemde yanmaa eyvahedigeldismile ınsallah hamıleyızdır son 6 gun nasıl gecer bakalımfisfisfis

benim de adetime 11 gün var ama daha belirti filan yok.buradaki yorumları okuyunca umutsuzluğa düştüm.inşallah bu ay olur yoksa doğumum yaz tatiline gelecek.insan çalışınca böyle şeyleri de hesaplıyor.
benimde basim agriyorrrrr midem bazen bulaniyorrr
cani herkeste yari ayridir belirtilerrrrr

benımde adetıme 1 hafta var.
5-6 gundur goguslerım acayıp derecede acıyo hassaslastı.
bır kac gundur hem gaz hemde sık ıdrara cıkma var.
dun bırde kasıgımda bazen dk arayla bazende 10 dk arayla cekılme gıbı sancı oldu.bugun yok
sadece dun gece oldu neden acaba?anlayamadım.
ınsallah benımde bu ay belırtıler bosa gıtmez
sızce 1 hafta varken bunların olması normalmı yoksa benmı kuruntu yapıyorumkı?

benim adetim iki gün gecikene kadar hiç belirti yoktu. ama çok uykum geliyodu başımı tutamıyodum, koyduğum yerde uyuyodum. birde adetim gecikmişti ama adet oluyomuşum gibi karnım ağrıyodu, göğüslerime dokunsam ağrıyodu sanki şişmişte patlıycak gibiydi.. karın ağrısı 1 ay daha devam etmişti hatta.inşallah hamilesinizdir kızlar:CüvCüv::CüvCüv:

Hamile miyim bilmiyorum
Adetim geçeli 2 gün oldu,
Ateşim normalden 0.5 derece yüksek (dolayısıyla ayaklarım buz gibi oluyor).
Kasıklarımda adet olacakmışım gibi bir ağrı var 4 gündür.
Uyku zaten her daim olduğu için onu saymıyorum:)
Ama haziranda düşükle sonuçlanan bir gebelik geçirmiştim (5 haftalık), o zaman midem inanılmaz kazınıyordu açlıktan, şimdi hiç öyle birşey yok.
Boşuna ümitlenmek ve hayal kırıklığına uğramak istemediğim için pazartesiye kadar bekleyip test yapacağım.

Hamile miyim bilmiyorum
Adetim geçeli 2 gün oldu,
Ateşim normalden 0.5 derece yüksek (dolayısıyla ayaklarım buz gibi oluyor).
Kasıklarımda adet olacakmışım gibi bir ağrı var 4 gündür.
Uyku zaten her daim olduğu için onu saymıyorum:)
Ama haziranda düşükle sonuçlanan bir gebelik geçirmiştim (5 haftalık), o zaman midem inanılmaz kazınıyordu açlıktan, şimdi hiç öyle birşey yok.
Boşuna ümitlenmek ve hayal kırıklığına uğramak istemediğim için pazartesiye kadar bekleyip test yapacağım.

hadi hayırlısı inşallah hamilesindir.kese yer edinmeye çalıştığı için karın ve kasık ağrısı olurmuş. ama her hamileliğinde aynı belirtiler olmasını bekleme çünkü hepsinde başka durumlar ortaya çıkabiliyomuş. annem diyo, 5 doğum yaptı 5 i birbirinden farklı geçmiş hamileliğinin:CüvCüv:

Bende beklediğim adetten önce belirgin tek değişiklik yaklaşık bir hafta önce bir kaç gün süren ateş basması olmuştu. Zaten havalar da sıcaktı ama beni günün her saati ateş basıyordu.

X