eşinize bebiş haberini nasıl verdiniz

geçen hafta ağlıyarak telde söylemiştim ama malesef kimyasal gebelik yaşadım sevincimiz sadece 1 hafta sürdü

yanımdaydı malesef...doktor söyledi gözünüz aydın diyekaydirigubbakcemile3

kimyasal gebelik sağlıksız gebelik rahim içine tam yerleşme olmıyor

adetim 5-6 gün geçmişti sabahın 6 sında uyandım işe gitmeden önce test yaptım çift çizgiyi görünce elim ayağım boşaldı resmen o anı asla unutamam eşim uyuyodu uyandırıp test çubuğunu eline verdim gözlerini zorla açıp baktı ve bana sarıldı o an çok mutluydum hiç bişi düşünemiyodum hemen paylaşmak istedim şuanki aklım olsa farklı bi sürpriz yapardım şimdi 8,5 aylık olduk bakalım doğurduğumda oğluşumuzu görünce ne yapacak çok merak ediyorum.......

BEN HAMıLEYıM DıYE EŞıMı ARAMIŞTIM....VE BANA ıŞıM VAR BEN SENı SONRA ARARIM DEMıŞTı....SONRA EVE GELMıŞ VE BANA ıNANMADIĞINI SÖYLEYEREK BENı ÖZEL BıR HASTANEDE KAN TAHLıLı YAPMAM GEREKTıĞıNı SÖYLEDı TESTE ıNANMAMIŞTI....GıTTıK "VE BıZı 2 SAAT SONRA ARIYACAKLARINI SÖYLEDıLER.BENDE BU SÜRE ZARFINDA MERAKLA UYUP KALDIM CÜNKÜ OLMAYADABıLıRDıM......EVE GELMıŞ BENı UYANDIRDI VEEEE DÜNYADA GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL ÇıÇEĞıNı YAPTIRMIŞ ÜZERıNDE DE dünyanın en güzel annesine DıYE BıR YAZI YAZDIRMIŞ......TABııı ŞUANDA BENıM OĞLUM 2 YAŞINDA BAYA OLDU YANıı =))
DA HALA CEVREDEKıLER KARDEŞıM SANIYOOOOO=(((

idrar test kitini eşim almıştı,çünkü çok halsizdim gidememiştim eczaneye iş dönüşünde.beraber yaptık cuma akşamı testi.çift çizgi çıktı şok olduk.ertesi gün cumartesiydi.doktorda gördük keseyi de...ne tesadüf ki bir cuma günü öğrendim hamile olduğumu ve kızım bir cuma günü dünyaya geldi:nazar:

Benimki çok komik :dance: tam yemeği hazırlarken "Haaa, haaa, hamileym." dedim ve durdum. "Çok yaşa" dedi. Sonra o da durdu. "Ne dedin sen?" dedi ben de "Hamileyimmm" dedim :dance:
Sonrasında koptuk zaten =D

bende telefonda söyledim akşam eve elinde çiçeklerle geldi..o anki mutluluğumuzu anlatamam...Rabbim herkese nasip etsin inşallah..

:)))) Gerçekten çok güzel olmuş :)

Ben daha dün öğrendim zaten çok yeni ama eşim çiçek almış bana akşam, ben de karnımı tutup bak bebeğim baban bize çiçek almış dedim :) Eşim güldü sanki birşey varmış gibi dedi inanamadı testleri gösterip bir de kan testiyle doğrulayınca ne yapacağını şaşırdı :)

Tüm aile bir aradayken lavaboda idrar testi yaptım. Daha sonra kocamı yanıma çağırdım ve hiç bir şey söylemeden testi eline verdim. Teste bakıp dondu kaldı kendine geldiğinde beni kucağına alıp seni seviyorum diye döndürdü. Ailelere açıkladık ve ev bayram yeri oldu. Ben eşşimin sülalesinin ilk geliniyim ve bebeğimde ilk torun olucak herkez hala çok heyecanlı. Allahım bu güzel duyguyu isteyen her kuluna yaşatsın.

ben hamile olduğumu ramazan ayında öğrendim gece sahura kalktım test yaptım ve çivt çizgi çok sevindim bi gün öncedende hazırlandam eşime sübriz yapmak için yalancı emzik aldım ve test sonucu uyuyordu direk ağzına verdim hiç bi tepki alamadım.uyandı insan uyandırır söyler aşkım dedi sadece annemlere söyledim hepsi çok sevindi ablamlar.ve sonra çift yumurta ikizi olduğunu öğrendim eşim hiç bi kontrolüme gelmedi oysa çok istiyodu ne olduda böyle davrandı anlayamadım.biara üzerime titremeye başladı yiyemiyordum ilk aylarda ısrar etmeler pazarda bütün meyve çeşitlerini almalar gibi neyse 2. kontrolüme geldi diğer yumurta canlanmadı dedi doktor normaale döndük iyi gidiyodu dün işten eve vardım ben acıktım nerdesin işi hemen bırakıcaksın çalışmıcaksın diye barınmaya başladı hiçbişey söylemedim ablam ve eniştem vardı sadece ağladım 2 gündür de konuşmuyorum bu kaçıncı bari bana hamileyken böyle davranma sizin eşinizdemi böyle yapıyo yoksa benimkimi böyle sadece arkadaşlar.

BENıM eşim eğer hazırlayamazsam kendi hazırlar benim eşim hiç sevinmedi demin sevinme hikayelerini okuyunca bende üzüldüm hatta aldıralım ben yorgunum dedi sanki kendi bakacakmış gibi

BENİM eşim eğer hazırlayamazsam kendi hazırlar benim eşim hiç sevinmedi demin sevinme hikayelerini okuyunca bende üzüldüm hatta aldıralım ben yorgunum dedi sanki kendi bakacakmış gibi

niye öyle diyosun ki
kendi topiginde benim sloganim
no cocuk
no problem diye yazan sen diilmiydin???

Sen fena taktın baana tuana
eŞımde ıstemedı ıŞte sız vaz geÇırmedınız mı demın yaa en son takılacak ınsanım sen taktın bana ama

Sen fena taktın baana tuana
eşimde istemedi işte siz vaz geçirmediniz mi demin yaa en son takılacak insanım sen taktın bana ama

X