Mutfak Dekorasyonu ankastre temizliği?

ıçinden çıkan broşüründe nasıl temizlenmesi gerektiği yazılıdır sanırım...

Biliyorum da yumuşak bir bez ve sıcak suyla silin diyor ama bu ocaktaki yağı çıkarmaya yetmiyo dedim ki acaba başka bilmediğim bir yöntemi var mı çünkü çizilebiliyormuş

cif in bir ürünü var..gri renkte.ben onunla temizliyorum.çok da memnunum.özellikle sprey olanını alırsan daha uzun süre kullanırsın.. fiyatı da 10 tl gibi birşeydi sanırım.

canım ben kullanmadım ama yukarıda bır hanım cifin ürünü demiş gri onu görmüştüm jel dıye gecıyo rahat bulabılırsın kolay gelsın

evet cifin grisi işine yarar ama yoksa spreyli yağ sökücü özelliği olan mutfak ürünleri de olur.
ama en iyisi ankastre almamak:) çoook zor temizleniyor yani ocağı yoğun kullanıyorsanız hele de üstü camsa oofff çok fena.. gurban oliimm iki silişte tertemiz olan beyaz eşyalara

Canım benimde ocağım, davlumbazım ve fırınım ankastre.Hepsini Cif Power Cream Mutfakla temizliyorum.Sprey şeklinde ve sarı renkli.Çok memnunum.Ayrıca sadece ankastre ürün temizlemede kullanmıyorum.Buzdolabı ,bulaşık makinasınıda siliyorum valla pırıl pırıl oluyo.Tavsiye ederim...

Ankastre ocağımda bir yanık lekesi oluştu ne yaptımsa çıkmıyor servisi çağırmayı düşünüyorum ama onların da bu soruna bir çözüm bulabileceğine inanmıyorum çünkü internetten böyle bir sürü şikayet okudum kızlar sizin de başınıza geldi mi böyle bir sorun bana bir fikir verin daha kullanalı 1 ay bile olmadı oysa ki teşekkürler...

CAM OCAK KULLANANLAR MEMNUN MU ARKADAŞLAR. KONU AÇTIM SORDUM AMA CEVAP ALAMADIM MAALESEF. BEN DE ÇEYİZİM İÇİN ALICAM. AMA KIRILIR YADA PATLAR DİYE KORKUYORUM. Bİ DE ÇOK PARA DA VEREMİCEM MARKAYA. DOMİNOKS, ICF, TERMİKEL, MEKKAPA GİBİ MARKALARIN UYGUN FİUATLI SETLERİ VAR. ONLARDAN KULLANAN YOKMU HİÇ, YOKSA SİYAH EMAYE OCAK MI ALSAM DİYORUM..
OFFF KAFAM ÇOK KARIŞIK VALLA

DAHA MOBİLYA HALI PERDE IVIR ZIVIR Bİ SÜRÜ ŞEY VAR KARAR VERİLCEK laelaelaelaelae :uhm: kafamçokkarıştı

YANİ KİBELE KARDEŞ BEN Bİ OCAĞA KARARVERİP ALAYIM, 6-7 AY SONRA KULLANIRIM NASİPSE, KESİN DE YAKARIM, İNŞALLAH Bİ YOLUNU BULURSUN BEN DE SENDEN ÖĞRENİRİM bilmiyorumkismile

CAM OCAK KULLANANLAR MEMNUN MU ARKADAŞLAR. KONU AÇTIM SORDUM AMA CEVAP ALAMADIM MAALESEF. BEN DE ÇEYİZİM İÇİN ALICAM. AMA KIRILIR YADA PATLAR DİYE KORKUYORUM. Bİ DE ÇOK PARA DA VEREMİCEM MARKAYA. DOMİNOKS, ICF, TERMİKEL, MEKKAPA GİBİ MARKALARIN UYGUN FİUATLI SETLERİ VAR. ONLARDAN KULLANAN YOKMU HİÇ, YOKSA SİYAH EMAYE OCAK MI ALSAM DİYORUM..
OFFF KAFAM ÇOK KARIŞIK VALLA

DAHA MOBİLYA HALI PERDE IVIR ZIVIR Bİ SÜRÜ ŞEY VAR KARAR VERİLCEK laelaelaelaelae :uhm: kafamçokkarıştı

canım arkadaşım bak benim yengelerim görümcelerim eltim kayınvalidem hep cam ankastre tercih ettiler hem şık duruyor hemde temizliği kolay diye olumunekankayizsmile bende martta taşınıcam nasipse bende senin düşündüğün gibi her ankastre ürünümü cam almayı planlıyorum ayrıca kullanımı noktasında gayet memnunlar ve çokda tavsiye ediyolar kayınvalidem 6 senedir kullanıyor bir problemini görmedi yanlız onların kullandığı marka arçelik bunuda belirtmek isterim... umarım sana yardımcı olabilmişimdir tavsiye ederim yani yerimseniben :içelim:

canım arkadaşım bak benim yengelerim görümcelerim eltim kayınvalidem hep cam ankastre tercih ettiler hem şık duruyor hemde temizliği kolay diye olumunekankayizsmile bende martta taşınıcam nasipse bende senin düşündüğün gibi her ankastre ürünümü cam almayı planlıyorum ayrıca kullanımı noktasında gayet memnunlar ve çokda tavsiye ediyolar kayınvalidem 6 senedir kullanıyor bir problemini görmedi yanlız onların kullandığı marka arçelik bunuda belirtmek isterim... umarım sana yardımcı olabilmişimdir tavsiye ederim yani yerimseniben :içelim:

ben de şıklık ve temizlik kolaylığı bakımından cam düşündüm aslında. ama iki kişinin kullandığı cam ocağı patlamış birisi çalışır durumda ama biri tuzbuz olmuş diye duydum, ondan tereddüt ettim cam konusunda. belki kullanıcı hatasıdır ama tabi yakın çevremde kullanan olmadığı için kararsız kaldım ben de. ama diyosun ki k.validen 6 yıldır kullanıyomuş. düzgün kullandıktan sonra bişey olmaz herhalde.

onda bi problem çıkmadı ayrıca temzliğindede yumuşak sünger kullanıyor çizilme riski var onlarında çok dikkatli olmak gerekli işde :) çok aşındırıcı deterjanlar kullanmamak gerek... hem parlaklığını hemde çizilmesini önleyen deterjanları oluyor onların... araştır bakalım sen fikir vermeside benden olsun... inşallah herşey gönlümüze göre olur AMıN :)

AMıN AMıN ıNŞALLAH TEŞEKKÜRLER ıLGıN ıÇıN ARKADAŞIM. DÜŞÜNCELERıM ŞEKıLLENDı EPEY SAYENDE. HAY ALLAH RAZI OLSUN VALLA PEK CVP VERMıYOLAR NEDENSE BU SORULARA. opuyorumnanaktan

AMİN AMİN İNŞALLAH TEŞEKKÜRLER İLGİN İÇİN ARKADAŞIM. DÜŞÜNCELERİM ŞEKİLLENDİ EPEY SAYENDE. HAY ALLAH RAZI OLSUN VALLA PEK CVP VERMİYOLAR NEDENSE BU SORULARA. opuyorumnanaktan

rica ederim tatlım ne demek vereliniortak bilgi alışverişi herzaman çok iyidir iyiki kurulmuş bu klüp burda vakit geçirmekten çok zevk alıyorum hihoyyyt

arkadaşlar ben ıcf nin beyaz cam ocak ve fırınını kullanıyorum.inanılmaz memnunum...ocak beyaz aynı beyaz mobilya gibi:)silmesenizde tertemiz duruyor.silince sabunlu bezden sonra durulamadınız diyelim sıfır leke:) neredeyse her hafta ızgaralarını makinaya atıyorum pırıl pırıl çıkıyor...kesinlikle tavsiye ediyorum.

X