Yatak Odası Dekorasyonu beyaz ve çok şık yatak odası

Violata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
65
0
45
Fiyatı sizi çok şaşırtacak sanırım bir çok arakdaş bundan bahsediyor

Eklentiler

• $Comp12.jpg
    $Comp12.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 114
ayy ne güzel bi yatakodası markası ne acaba eminim dgr mobilyalarıda çok şıktır...

Valla fiyatı da iyi imiş ben kıza bebek odasını 3000 tl aldım bu da iyi imiş.Güzel de yani

Ben 800 Tane mobilyacının arasındayım arkadaşlar o yüzden bana kulak verin ..:)) sormak istediklerinizi merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

baktım atalay mobilyanın sitesine yok ama ordaki takımların içindee...neden acep?

Arkdaşlar orjinali İtalyan Bu ürün masko da Atalay mobilyada mevcut gidip görebilirsiniz

Bende mobilyalarımı maskodan aldım.atalay mobilyaya da baktım ve bu modele 5500 tl fiyat aldım.üstelik salon takımımı ve yemek odamıda oradan alacağımı söylediğim halde son oluru 5000 tl oldu.yani 3000-4000 arası deyince çokşaşırdım.üstelikde 5 ay önce...

kendi yatak odamı,salon takımımı ve yemek odası takımımın hepsini beyaz aldım.ve çokda memnunum

arkadaşlar atalay mobilyanın diğer bir şubesi de new life mobilya yine maskoda ben de mobilyalarımın hepsini oradan aldım gerçekten fiyatları çok uygun ancak sıkı bir pazarlık yapmak gerekiyor ünlü bir markanın 10.000 tl dediği yatak odasını 3500 tl yaptı kısacası ben çok memnun kaldım...

Son düzenleme:
arkadaşlar 3000-4000 tl ucuz gelmedi açıkçası bana aynı modele benzeyen bir sürü model var ve daha uygun fiyata güzel bir model ama bence o kadar da ucuz değil yani

X