lütfen yardım kızlar memorial hastanesinde tüp bebek yaptıran arkadaşlar maliyeti?

ben memorialde yaptırdım pozitif sonucu da aldım ama bebeğimin 9 haqaftalıkken kalbi durdu canım.tedavi yaklasık 25 gün sürüyo yani 25.gün sonuçalıyosun.1900 euro ve de ilaçlar kullandığın doza bağlı değişiyo.benim yaklaşık 1000 lira tuttu.ama değer güzel bi merkez.

hmm teşekkür ederim canım çok pahalıymış yaa ya randevu aldık muayne ücreti 200tl miş nene hatunda sordum 3000tl ile 4000 tl arası dediler hayırlısı artık ...

canım cidere uye olurssan ılk muayene ucretsız zaten 1900 eurodan 1650 ye dusuruyorlar
ılac konusuna gelınce kullanacagın ılaca baglı
bızım ılaclarda 2000 ı buldu mesela

ya bu cidere ne oluyor ve nerden üye olunuyor açıklama yaparmısın canım bende yararlanayım

elmas bende çider üyesiyim.2003 tede üye olmuştum istanbul türkiye hastanesinden bedava ıvf kazanmıştım.yaptırdım ama negatifdi.dondurulmuşlarımda vardı.1 yıl sonrada onları denedik negatif .bu yıl yine üye oldum çünkü memorialde tüpbebek istedigim için.yıllıgı 150 tl idi şimdi bilmiyorum.çok faydalı bizler için çalışan bir dernek.dernege üye olanlar dr muayenesi.prof.dr. semra kaharaman muayenesi 300 tl.dernek üyelerine ücretsiz artı 1900 euro olan tüpbebek fiatıda 1650 düşüyor.artı raporun varsa yine düşüyorlar.beni orda semra kahr.ameliyat etti.iyileşme aşamasındayım.ocak şubat gibi ordayım inş.artık bende bebegimi kucagıma almak istiyorum.darısı herkese....................

elmas bende çider üyesiyim.2003 tede üye olmuştum istanbul türkiye hastanesinden bedava ıvf kazanmıştım.yaptırdım ama negatifdi.dondurulmuşlarımda vardı.1 yıl sonrada onları denedik negatif .bu yıl yine üye oldum çünkü memorialde tüpbebek istedigim için.yıllıgı 150 tl idi şimdi bilmiyorum.çok faydalı bizler için çalışan bir dernek.dernege üye olanlar dr muayenesi.prof.dr. semra kaharaman muayenesi 300 tl.dernek üyelerine ücretsiz artı 1900 euro olan tüpbebek fiatıda 1650 düşüyor.artı raporun varsa yine düşüyorlar.beni orda semra kahr.ameliyat etti.iyileşme aşamasındayım.ocak şubat gibi ordayım inş.artık bende bebegimi kucagıma almak istiyorum.darısı herkese....................

slamlar normalde memorialde fiyatlar ne kadar blyormusunuz

çiderin numarasını yazmayı unutmuşum 02164563975..............02164562976.........anadolu yakası ataşehir de memorialin numarası 02123146666....................sevgiler

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum.benide aranıza alırsanız sevinirim.
2009 yılı içerisinde 3 denemem oldu 2 si aynı merkez diğeri farklı merkezde ama malesef tutmadı.
bir iki ay içersinde tekrardan denemek istiyorum ama merkez konusunda açıkçası kara veremedim.memoriali öneriyorlar
hastane ile ilgili bilgi verebilecek varmı acaba

Merhaba, ben Memorial de tedavi gordum dr hale hanimdi ve cok memnun kaldim sana tavsiye ederim benim bu gun transferimin 6 gunu Allah yolunu acik ettsin.

çarşamba gunu memorial de randevın vardı ve gittik görüştük hale hanım gerçekten çok başarılı ve çok tatlı dr.. semra hanımda öle bana bir kaç test verdi adet dönemini beklicez gonalf verdi kızlar dua edin ne olur inş... bu sefer olur

ayşe bu fiata ilaçlar dahilmi yoksa sadece merkezin aldığı ücretmi bu?bende memorialda düşünüyorum iki olamsuz tüp bebek tecrübem var maddi anlamdada yıprandık biraz memorial pahalı denilmişti bize 5,000 tl uygun bir fiat ilaçlar dahilse tabi

Tedavi ilaçlar hariç 2000 euro. İlaçlar da 1000-1500 arası tutuyor. Allah yardımcın olsun canım.

X