Sivilceli Ciltler Acnelyse kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
peki kızlar ben bunu 6 ay kullanacaksam şimdi başlasam yaza denk geliyor. diyelim ki güneşlenmek istiyorum o gece sürmesem ertesi gün güneşlensem bir şey olur mu?

sımdı baslasan hazırana kadr buyuk olcude ıstedıgın sonuca ulasmıs olursun ve yazında haftada 1 veya 2 defa surersende bol gunes kremıyle sorun aysayacagını sanmıyorum

krem canm merhem sıvılcelerı arttırbılır

sımdı baslasan hazırana kadr buyuk olcude ıstedıgın sonuca ulasmıs olursun ve yazında haftada 1 veya 2 defa surersende bol gunes kremıyle sorun aysayacagını sanmıyorum

sivilcem yok canım yaa. dediğim gibi bir dönem çıkardım bir iki ay kadar. onların izleri kaldı işte.

peki acnelyse kullandığımız süre boyunca kozmetik olarak yüzümüze ne uygulayabiliriz ne uygulayamayız? mesela ben çok fazla peeling etkili şey kullanıyorum. l'oreal pure zone'un peelingli yıkama jelini kullanıyorum. sonra banyoda küçük kabak lifi diskiyle ovuyorum yüzümü. her banyodan sonra soyulan maske yapıyorum. sizce acnelyse kullanırken bunları yapmaya devam etsem ne olur?

peki acnelyse kullandığımız süre boyunca kozmetik olarak yüzümüze ne uygulayabiliriz ne uygulayamayız? mesela ben çok fazla peeling etkili şey kullanıyorum. l'oreal pure zone'un peelingli yıkama jelini kullanıyorum. sonra banyoda küçük kabak lifi diskiyle ovuyorum yüzümü. her banyodan sonra soyulan maske yapıyorum. sizce acnelyse kullanırken bunları yapmaya devam etsem ne olur?

en iyisini tubakt bilir ama bence acnelyse kullanacagın anda tahris olacagı icin sadece yıkama jelini kullan hem ölü deriyi atarsın hemde temizlersin digerleri biraz fazla gelir gibi..

en iyisini tubakt bilir ama bence acnelyse kullanacagın anda tahris olacagı icin sadece yıkama jelini kullan hem ölü deriyi atarsın hemde temizlersin digerleri biraz fazla gelir gibi..

bu arada contractubex diye de bir jel varmış. onu da çok övüyorlar. şimdi kararsız kaldım ikisi arasında.

kızlar ben bugün başlıyorum acnelyse'e ama bir şeye hala karar veremedim. sizce ben bunu akşamüstü sürsem gece boyunca yüzümde kalsa sonra gece yatarken temizleyip normal gece kremimi sürsem nasıl olur? bir de gün aşırı yapmayı düşünüyorum ilk iki hafta birden yüzüm neye uğradığını şaşırmasın. son bir soru daha kozmetik olarak peel-off maske yapıyorum ben. haftada iki kere yapıyorum ama bire düşürüp yapmaya devam etsem sizce olumsuz bir etkisi olur mu? gündüzleri de bepanthene krem ve dışarı çıkarken 20 faktör koruyucu sürmeyi düşünüyorum. cildim çok beyaz değil zaten ben bunu hazirana kadar kullanırım, sizce 20 faktör yeterli olur mu? bir arkadaşım rouactane (doğru yazamadım galiba) kullanırken 18 spf kullanmıştı bir sorun olmamıştı.

yaa niye kimse bir şey yazmıyor :KK43:((. ben az önce sürdüm acnelyse'imi ilk kez. çok az miktarda iyice yedirerek sürdüm. ama gece yatarken yüzümü normalde yaptığım gibi yıkayıp tonikleyip gece kremimi sürmeyi düşünüyorum. sizce doğru olur mu? lütfen bilen varsa cevap versin.

yaa niye kimse bir şey yazmıyor :KK43:((. ben az önce sürdüm acnelyse'imi ilk kez. çok az miktarda iyice yedirerek sürdüm. ama gece yatarken yüzümü normalde yaptığım gibi yıkayıp tonikleyip gece kremimi sürmeyi düşünüyorum. sizce doğru olur mu? lütfen bilen varsa cevap versin.

ya cok bilgim yok ama bence gece yatarken sürsen daha iyi olur cünkü cilt kendini gece yeniliyor..

bir şey daha sormak istiyorum sana bu ilaç ilk haftalarda tahriş yapacak soyulma pullanma dökülme olacak, peki uzun zaman içerisinde bu tahrişler azalıyor mu, yoksa hep böyle pul pul bir yüzle mi geziyorsun altı ay boyunca.

ilk uyguladığım iki gece sonunda çenem çok kötü oldu. kıpkırmızı ve pul pul. ben de üüncü gece yabi bu gece çeneme sürmedim. bepanthenein de merheminden sürdüm hatta azıcık yatışsın diye. diğer taraflara krem sürdüm ama. yanaklarımda henüz soyulma başlamadı. dediğim gibi sadece çenede. yalnız TUBAKT cildi gün içerisinde nemlendirme, temizleme ve kozmetikle ilgili konularda yardımına ihtiyacım var.

ilk uyguladığım iki gece sonunda çenem çok kötü oldu. kıpkırmızı ve pul pul. ben de üüncü gece yabi bu gece çeneme sürmedim. bepanthenein de merheminden sürdüm hatta azıcık yatışsın diye. diğer taraflara krem sürdüm ama. yanaklarımda henüz soyulma başlamadı. dediğim gibi sadece çenede. yalnız TUBAKT cildi gün içerisinde nemlendirme, temizleme ve kozmetikle ilgili konularda yardımına ihtiyacım var.

cnm tubakt topige pek ugramıyor
istersen özelden mesaj at ben öyle ulasıyorum
cok yardımcı oluyor

Arkadaşlar okudum bütün topiğinizi sorularınıza cevap veriyorum hemen bende bir buçuk haftadır Acnelyse kullanıyorum... ılk 2 gün bende hiç bi etki olmadı soyulma kuruma fln... Bende ne biçim cildim var bu bile etkilemedi dedim 3. gün de sürdüm yattım... Ve ertesi sabah soyulmaya başladım... Öyle soyulunca da o kabuklar gitsin diye kullandığım Bioderma peeling var evde onunla yıkadım yüzümü işte sanırım o büyük bi yanlış oldu bu GELSOMıNA'nın sorusuna da cevap olur bence Acnelyse ile birlikte öyle cildi tahriş edecek şeyler hiç kullanılmamalı canınız çok yanıyor sonra... Zaten prespektusu okursanız görürsünüz tedavi amaçlı temizyelici jeller ve sabunlarla kullanıldığında ekstra kuruma yapar diye... Mesela ben dekolte bölgeme uyguluyorum orda bi kaç ufak güneş lekesi var diye orada kuruma ve soyulma olmadı sanırım orayı yüz yıkama jelimle yıkamadığım için... Bunun dışında ben sabahları bepanthen kullanmaya korkmuştum sivilce yapabilir diye ama sonunda yüzüm o kadar soyulunca kullandım yatışsın diye... Ve sivilce fln yapmadı kızarıklıkları da azaltıyor... Dışarı çıkarken de şuan 15 koruma faktörlü bir krem kullanıyorum... Her tür sorunuza cevap vermeye çalışırım... Gerçi bende yeni çıktım bu yola ama Acnelyse mucize bir ilaç gibi geldi bana... Sadece bilinçli ve dikkatli kullanmak lazım... Bacağımda bir batık izim var ona da sürüyorum sanki açıldı rengi... =) Hepimize kolay gelsin =)

Arkadaşlar okudum bütün topiğinizi sorularınıza cevap veriyorum hemen bende bir buçuk haftadır Acnelyse kullanıyorum... İlk 2 gün bende hiç bi etki olmadı soyulma kuruma fln... Bende ne biçim cildim var bu bile etkilemedi dedim 3. gün de sürdüm yattım... Ve ertesi sabah soyulmaya başladım... Öyle soyulunca da o kabuklar gitsin diye kullandığım Bioderma peeling var evde onunla yıkadım yüzümü işte sanırım o büyük bi yanlış oldu bu GELSOMİNA'nın sorusuna da cevap olur bence Acnelyse ile birlikte öyle cildi tahriş edecek şeyler hiç kullanılmamalı canınız çok yanıyor sonra... Zaten prespektusu okursanız görürsünüz tedavi amaçlı temizyelici jeller ve sabunlarla kullanıldığında ekstra kuruma yapar diye... Mesela ben dekolte bölgeme uyguluyorum orda bi kaç ufak güneş lekesi var diye orada kuruma ve soyulma olmadı sanırım orayı yüz yıkama jelimle yıkamadığım için... Bunun dışında ben sabahları bepanthen kullanmaya korkmuştum sivilce yapabilir diye ama sonunda yüzüm o kadar soyulunca kullandım yatışsın diye... Ve sivilce fln yapmadı kızarıklıkları da azaltıyor... Dışarı çıkarken de şuan 15 koruma faktörlü bir krem kullanıyorum... Her tür sorunuza cevap vermeye çalışırım... Gerçi bende yeni çıktım bu yola ama Acnelyse mucize bir ilaç gibi geldi bana... Sadece bilinçli ve dikkatli kullanmak lazım... Bacağımda bir batık izim var ona da sürüyorum sanki açıldı rengi... =) Hepimize kolay gelsin =)

aa cnm cok sevindim tecrübelerinden yararlanacagımız biri daha bulduk
bnm cildim yaglı az sivilcelerim ve siyah noktalarım var daha cok lekeler var sıktıgım icin
bnmde bugün 4. günüm ilk baslarda senin dedigin gibi 2 gün hic soyulma olmadı 3. gün soyulmaya basladı tabi kızarıklıkta iste bugün 4. günümdeyim biraz acıyo kızarıklık pek yok bepanthen sürüyorum.bu aksamda kullanmadım. ben bepantheni ilk zamanlarda kullandıgımda sivilce yapmıstı fakat simdi yapmıyor tahris olan yerlere sürüyorum
benim sana sorum benim cildimde renk düzensizligi var yanaklarım ve burnum daha koyu gibi acaip bi renk aslında hic belli diil ama ben tek renk olmasını istiyorum yüzümün normlde beyaz tenliyim fakat böyle daha koyu bi renk oralar acnelyse kimyasal peeling yapıyor ya sence gecermi bunlar cildim tek renk olur mu?
ha bide acnelysenin gözeneklere etkisi?
simdiden tskler

kızlar dün gece 3. kez sürdüm. çeneme sürmedim bepanthene merhem sürdüm çeneme çok kötüydü çünkü. bugün hala öyle. çenem dışındaki yerlerde kızarıklık yok hatta yanaklarımda pullanma dahi yok. ama çenem çok kötü oldu yaa. bepanthene krem kuruluğu almıyor hiç. başka nemlendiriciler de denemk istiyorum. sizce gün içinde başka nemlendirici sürmemin sakıncası olur mu?

Arkadaşlar okudum bütün topiğinizi sorularınıza cevap veriyorum hemen bende bir buçuk haftadır Acnelyse kullanıyorum... İlk 2 gün bende hiç bi etki olmadı soyulma kuruma fln... Bende ne biçim cildim var bu bile etkilemedi dedim 3. gün de sürdüm yattım... Ve ertesi sabah soyulmaya başladım... Öyle soyulunca da o kabuklar gitsin diye kullandığım Bioderma peeling var evde onunla yıkadım yüzümü işte sanırım o büyük bi yanlış oldu bu GELSOMİNA'nın sorusuna da cevap olur bence Acnelyse ile birlikte öyle cildi tahriş edecek şeyler hiç kullanılmamalı canınız çok yanıyor sonra... Zaten prespektusu okursanız görürsünüz tedavi amaçlı temizyelici jeller ve sabunlarla kullanıldığında ekstra kuruma yapar diye... Mesela ben dekolte bölgeme uyguluyorum orda bi kaç ufak güneş lekesi var diye orada kuruma ve soyulma olmadı sanırım orayı yüz yıkama jelimle yıkamadığım için... Bunun dışında ben sabahları bepanthen kullanmaya korkmuştum sivilce yapabilir diye ama sonunda yüzüm o kadar soyulunca kullandım yatışsın diye... Ve sivilce fln yapmadı kızarıklıkları da azaltıyor... Dışarı çıkarken de şuan 15 koruma faktörlü bir krem kullanıyorum... Her tür sorunuza cevap vermeye çalışırım... Gerçi bende yeni çıktım bu yola ama Acnelyse mucize bir ilaç gibi geldi bana... Sadece bilinçli ve dikkatli kullanmak lazım... Bacağımda bir batık izim var ona da sürüyorum sanki açıldı rengi... =) Hepimize kolay gelsin =)

ben lorealin pure zone jelini kullanıyorum. peelingli. acaba o mu arttırıyor tahrişi? sen bepanthenein kremini mi merhemini mi kullanıyorsun?

bir şey daha sormak istiyorum sana bu ilaç ilk haftalarda tahriş yapacak soyulma pullanma dökülme olacak, peki uzun zaman içerisinde bu tahrişler azalıyor mu, yoksa hep böyle pul pul bir yüzle mi geziyorsun altı ay boyunca.[/QUOTEöncelikler geç cevp verdıgım ıcın özür dılerım kızlar buaralar temızlık yapıyorduk da fazla ugrayamadım.. şimdi hazırım sorularınızaa =)
tahrıs yapması senın elınde canm az az surersen hıcbsy yapmaz..tahrıs yaptıgınıda aynaya yuzunu yan dön boynunla yuzun farkklı renkteysee anlakı ara vermen gerekıyor..2 gun surme derı kendını atsın..yok canm ne 6 ay boyunca pul pulu bı sure onra soyulma sadece banyo cıkısı olur o da hafıf pul pul halde emın ol..olumunekankayizsmile

canm lıfle yuzunu daha da tahrıs etme derım ben..elınle ovala zaten sıcak sudan yumusamıs olur cılt.. bırde sanıyorum yuze lıf yapmak gozeneklerı cogaltıyor kızlar dıkkatlı olun..peelıng de bı sure yapma yanı basta sıvılceler azarsa elınden geldıgınce yuzunle ugrasmamaya bak 1 haftaya zaten kuruyup dokuluyor sıvılceler..hatta ılacın yaptıgı da bariz bellı olur..boyle agrılı vee sert ucu olan sıvılceler cıkarsa korkmayın

X