Sivilceli Ciltler Acnelyse kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar dün gece 3. kez sürdüm. çeneme sürmedim bepanthene merhem sürdüm çeneme çok kötüydü çünkü. bugün hala öyle. çenem dışındaki yerlerde kızarıklık yok hatta yanaklarımda pullanma dahi yok. ama çenem çok kötü oldu yaa. bepanthene krem kuruluğu almıyor hiç. başka nemlendiriciler de denemk istiyorum. sizce gün içinde başka nemlendirici sürmemin sakıncası olur mu?

tabıkı olmaz ama yaglı nemlendrıcıden uzak dur.. bepnten gıbı guvenle onerebılcegım(hatta bepnten tuylenme yapabılır kızlar bunu unutmayın.. )expicial hydro var su bazlı kocman sısesı vee cok yugun fıyatı..yuz ıcın ıdeal bı nemlendrıcı hem doktor onaylı hemencıcık emıyo kurulugu.. ıstersen bı arastr canm

sevgılı acnelyse kankılerım =)) tubakt yerıne tuba dıye hıtap edebılırsınızz.. 20 yasındayım ve yıllardır sıvılce problemı cekıyorum acnelyse en ıyı gelen ılac oldugunu bıle bıle bısure once aptallık edıp bıraktım ve yenıden bu yola bas koydum fakat gelın busefer hep bırlıkte bırbırımıze destek olup bırakma hatasına dusmeyelım.... acnelyse basta soyar 1 ay gıbı bı sure o da nemlendırıcı surdunmu azalacak sekılde... sonra azalır ve sız dersınızz ıse yaramıyormu nedden yenılenmıyor cılt dıyee SAKIINN demeyın cunku bu tarz ılaclarda cılt yenılenmesı ıcten de devam eder...

tretin acnelyse btane daha vardı dıfferın sanırım ama emın degılım bunların ıcınde Retinoik Asitbulunuyor yanı antiage ıcın ve en onemlısı sıvılceler ıcın cagımızın en maaddesınden bırı bulunuyor... ve yanlıs bılmıyorsam acnelyse roccoutanın krem seklı.. ee roc.un da uzun sure kullanımda neler yaptıgını az cok bılıyoruzdur..cogu kısı memnun tek sorun cıkan yenı sıvılceler oynanıp sıkılmasın...

ay cok yazdım farkındayım ama yıllardır arastrdıgım ve uyguladıklarımı sızlerle paylasmak ıstıyorum...

bir şey daha sormak istiyorum sana bu ilaç ilk haftalarda tahriş yapacak soyulma pullanma dökülme olacak, peki uzun zaman içerisinde bu tahrişler azalıyor mu, yoksa hep böyle pul pul bir yüzle mi geziyorsun altı ay boyunca.[/QUOTEöncelikler geç cevp verdıgım ıcın özür dılerım kızlar buaralar temızlık yapıyorduk da fazla ugrayamadım.. şimdi hazırım sorularınızaa =)
tahrıs yapması senın elınde canm az az surersen hıcbsy yapmaz..tahrıs yaptıgınıda aynaya yuzunu yan dön boynunla yuzun farkklı renkteysee anlakı ara vermen gerekıyor..2 gun surme derı kendını atsın..yok canm ne 6 ay boyunca pul pulu bı sure onra soyulma sadece banyo cıkısı olur o da hafıf pul pul halde emın ol..olumunekankayizsmile

çok sevindim buna.... inşallah bir kaç haftada şiddetli soyulmalar geçer. :)))

canm lıfle yuzunu daha da tahrıs etme derım ben..elınle ovala zaten sıcak sudan yumusamıs olur cılt.. bırde sanıyorum yuze lıf yapmak gozeneklerı cogaltıyor kızlar dıkkatlı olun..peelıng de bı sure yapma yanı basta sıvılceler azarsa elınden geldıgınce yuzunle ugrasmamaya bak 1 haftaya zaten kuruyup dokuluyor sıvılceler..hatta ılacın yaptıgı da bariz bellı olur..boyle agrılı vee sert ucu olan sıvılceler cıkarsa korkmayın

sivilcem çıkmıyor çok şükür.

tabıkı olmaz ama yaglı nemlendrıcıden uzak dur.. bepnten gıbı guvenle onerebılcegım(hatta bepnten tuylenme yapabılır kızlar bunu unutmayın.. )expicial hydro var su bazlı kocman sısesı vee cok yugun fıyatı..yuz ıcın ıdeal bı nemlendrıcı hem doktor onaylı hemencıcık emıyo kurulugu.. ıstersen bı arastr canm

excipial aldım zaten canım acnelyse le birlikte. ama şimdilik daha çok bepanthene sürüyorum.

çok sevindim foruma geldiğine. çok teşekkürler yardımların için. arada paylaşalım deneyimlerimizi. çok sağol tekrar.

Bazılarında acnelyse ilk başlarda arttırıyormuş ama bende artış fln olmadı... Gayet bitirdi şuan sivilcem yok kızarıklıkları var sadece onlarla uğraşıyorum... Bu Bepanthen olayı da bi ayrı dert kimileri tüylendirio diyo kimileri yok iftira diyo bilemiyorum hangisi doğru... Belki herkeste farklı etki yapıyordur ama benim kuzenim yıllardır kullanır nemlendirici niyetine yüzünde tüy fln da yok ama bilmiyorum bende korktum böyle tüylenme yapar söylentilerinden dolayı... Roacutane olayına kimse acnelyse denemeden girmesin zaten, Roacuten aşırı yüklü bir ilaç insanı depresyona sokuyor ve her zamanda fayda etmeyebiliyor yada bırakıldığı zaman yeniden sivilceler çıkabiliyor... Çok yakın arkadaşlarım kullandı ondan biliyorum... ıçerden desteklemek için tedaviyi A vitamini cilt için çok faydalı, bir de Çinko önermişti bana bir dermatolog sivilceler için o da çok faydalı... Benim yaşım 23 ve ergenlikte sivilcem yoktu son 2 senedir bu derdi çekiyorum çok şey denedim gerçekten, bi sürü para akıttım kullandığım çoğu krem ilk başlarda iyi gelir gibi olsada sonradan etkilerini kaybettiler... Umarım Acnelyse de aynı şeyi yaşamam... Zaten en son birinden duyduktan sonra kafama dank etti "bu bilindik reçetesiz fln satılan markalar çok uçlarda gezinmezler çünkü kiminin cildi hassastır, kimine dokunur bu kremler çok etkili olurlarsa ve bu markalar da açılan tazminat davalarıyla uğraşmak zorunda kalmak istemezler o yüzden aşırı iyi şeyler beklemeyin" diye duydum ve o an artık bu ürünlere para akıtma olayına son vermeye karar verdim... ılk Acnelyse'i aldıımda da dedim ki o kadar para akıttıktan sonra bu 3 liralık ilaç iyi gelirse kahrolurum dedim... Hakkaten bu zamana kadar akıttığım onca paraya acıyorum şuan...

helee ben yaa.. çok dokunuyorr çokk onca paraa... nyse artık aldıgım maskelerı keyfı yaparım sıvılcelerım gectıkten sonraa =))

kızlar ben de burun üzerindeki gözenekler için kullanmak istiyorum.

böyle deneyip sonuç alanlar var mı acaba ?

Gözenekleri sıkılaştırıyor, yüzeyselleştiriyor sanırım çünkü benim yanağımda ufak bi çukurcuk var onu bile etkiledi soyulmadan sonra daha az gözükür hale geldi yada bana öyle geliyor... Ama ben burnumun üstüne sürmedim hiç... Bir de sürdükten sonraki 3. gün işte o yüzümün en çok kuruyup soyulduğu gün burun ve ağız kenarlarına sürmediğim, hatta yaklaştırmadığım halde aşırı kuruma oldu... Burun kenarlarım çok kaşındı kaşıyınca da çok acıdı... Dudaklarım da çok çatladı...

kızlar bu ılacı hassas bolgelere yaklastırmadan surun 1 parmak öteden yanı..oyle bıle kurutuyor..

Gözenekleri sıkılaştırıyor, yüzeyselleştiriyor sanırım çünkü benim yanağımda ufak bi çukurcuk var onu bile etkiledi soyulmadan sonra daha az gözükür hale geldi yada bana öyle geliyor... Ama ben burnumun üstüne sürmedim hiç... Bir de sürdükten sonraki 3. gün işte o yüzümün en çok kuruyup soyulduğu gün burun ve ağız kenarlarına sürmediğim, hatta yaklaştırmadığım halde aşırı kuruma oldu... Burun kenarlarım çok kaşındı kaşıyınca da çok acıdı... Dudaklarım da çok çatladı...

peki teşekkür ederim canım

çok belirgin gözeneklerim yok ama yine de denemek istiyorum hazır kış mevsimindeyken denemek istedim

Ya kızlar ben dün kullanmadım bunu
kızarıklık vardı simdi gitti
ama alın ve sakak bölgem birazda yanaklarım acıyo ama cok az
acaba altına bepantheni iyice yedirsem üstünede acnelyse sürsem nolur bu aksam

benim çenemdeki tahriş hiç azalmadı yaa dünden beri. üstelik hiç ara vermeden bepanthene merhem sürüyorum. kıpkırmızı ve çok acıyor. bu gece hiçbir yerine sürmeyi düşünmüyorum. yarın devam edeceğim ama.

bencede dınlendır canm.. valla bende bolca suruyorum kızarmıyo artık oyle.. alıstı yuz soyulmaya =)) buarada mınık cızgılerınız varsa onlarada veda edın :p

kızlar acnelyse kremi bir gün sürüp bir gün sürmeyerek başlayın çünkü oldukça konsantredir cildinizi yakarsınız
acnelysein etken maddesi cildin alt katmanındaki esas bölünen hücrelere mesaj göndererek yeni gelen hücrelerin daha düzgün ve hatasız yüzeye çıkmasını sağlar.oluşan yanma,kzıarma ve soyulma yan etkilerdir.yani eğer bu etkilerden biri varsa kremi fazla kullanıyorsunuz anlamına gelir.
kullanırken hafif bir soyulma olması dışında cildiniz acımayacak sıklıkta kullanın.bu kimi için 2 günde bir,kimi için 3 günde birdir.ama hergün kullanmak cildi benim gibi çok dayanıklı olanlara bile ağır gelir.acnelyse kullanırken bepanthen krem kullanabilirsiniz ama merheminden kullanmayın sivilce yapar.
güneş kremi kullanımına,ve cildinizde yan yanma yaratmamaya özen gösterin yoksa cildinide leke kalır

bencede dınlendır canm.. valla bende bolca suruyorum kızarmıyo artık oyle.. alıstı yuz soyulmaya =)) buarada mınık cızgılerınız varsa onlarada veda edın :p

dün gece sürmedim. bu gece de sürmüyorum. muhtemelen yarın da sürmem çeneme.

kızlar acnelyse kremi bir gün sürüp bir gün sürmeyerek başlayın çünkü oldukça konsantredir cildinizi yakarsınız
acnelysein etken maddesi cildin alt katmanındaki esas bölünen hücrelere mesaj göndererek yeni gelen hücrelerin daha düzgün ve hatasız yüzeye çıkmasını sağlar.oluşan yanma,kzıarma ve soyulma yan etkilerdir.yani eğer bu etkilerden biri varsa kremi fazla kullanıyorsunuz anlamına gelir.
kullanırken hafif bir soyulma olması dışında cildiniz acımayacak sıklıkta kullanın.bu kimi için 2 günde bir,kimi için 3 günde birdir.ama hergün kullanmak cildi benim gibi çok dayanıklı olanlara bile ağır gelir.acnelyse kullanırken bepanthen krem kullanabilirsiniz ama merheminden kullanmayın sivilce yapar.
güneş kremi kullanımına,ve cildinizde yan yanma yaratmamaya özen gösterin yoksa cildinide leke kalır

ya ben merhem sürmek zorunda kaldım çeneme çünkü çok tahriş oldu. çeneme 2 gece üstüste sürdüm. ilk iki gecemdi. sonra üçüncü gece çeneme sürmedim ama diğer taraflara sürdüm. diğer taraflarda pek bir şey yok. ama çenem hala çok kötü. leke kalmasından korkuyorum.

ya ben merhem sürmek zorunda kaldım çeneme çünkü çok tahriş oldu. çeneme 2 gece üstüste sürdüm. ilk iki gecemdi. sonra üçüncü gece çeneme sürmedim ama diğer taraflara sürdüm. diğer taraflarda pek bir şey yok. ama çenem hala çok kötü. leke kalmasından korkuyorum.

cnm sn zaten demistin senin sivilcelerin yoktu merhem sürebilirsin o zaman sorun olmaz senn icin. leke kalmaz bence cünkü suana kadar o kızarıklıkların leke kaldıgını kimseden duymadma.s

cnm sn zaten demistin senin sivilcelerin yoktu merhem sürebilirsin o zaman sorun olmaz senn icin. leke kalmaz bence cünkü suana kadar o kızarıklıkların leke kaldıgını kimseden duymadma.s

inşallah canım yaa. bugün bütün gün merhem sürdüm durdum. şimdi biraz gerilmesi azaldı ama hala kırmızı. bu gece hiçbir yere sürmüyorum. yarın gene çenem haricinde kalan yerlere süreceğim. inşallah bir iki güne iyileşir de ben de gene sürebilirim. bir de temizleyici olarak hassas ciltler için bir ürün almaya karar verdim. kullandığım süre boyunca yağlı ciltler için olan kozmetik ürünlerden kullanmayacağım.

Korkma canım bozma moralini benim dudağımın altı da kızarık 4 gündür fln ama bu gün hafifledi biraz daha yarın öbürgüne kalmıcak bişey diye tahmin ediyorum... Bepanthen sür bişey olmaz... Olmadı Medacassol de sürebilirsin o da çok etkildir yanıklarda fln... =)

X