Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

pamuk bence sadece aksu vitalınkini iste aktardan.hem onun ağzı konserve kutusu gibi kapalı,hem ustunde tarih de yazıo.boylece bozulma durumdan emin olursun:1hug:

öyle yapıcam canım ben de, kızılaya bi gidebileydim. benimkiler de sözde vakumlu ambalajdı ama...

Benimkiside "mersin" marka.Hatta bitmek ğzere, bitince yine bundan alacağım.

selam kizlar!ben almanyadan yaziyorum,anlayamadim bu küc dediginiz sey tam olarak nedir?ne ise yarar aceba?

evet kesinlikle k.ü.ç bu işe yarıyor, daha önce de vurguladık, inanmayanlar oldu ama öyle.
işte bu yüzden bizim yapacağımız şey bayaaa bi güzel kilo almak... (tabi zayıflıktan şikayet edenler için). artanları vermek sonra da k.ü.ç kullanmak:)

evet arkadasım bende cok soyledım ama ınanmayanlar oldu bana da bır de "o senın görüsün umudumuzu kırma" dıye soylenenlerde..ama gercek bu..

o kadar cok sey denedik ki :)kendimi deney tahtası gibi hisseyttim. o yüzden uzun zmandır hiç bisey yapmıyorum. ne küç nede saw nede bitki cayları hepsini bıraktım :)))) en azından acaba diyerek yasamıyırum :))) kesin bisey cıkana kadarda ugrasmıcam :) ama yazıları takip ediyorum

kızlar ben k.ü.ç'ten umudumu kestim. aslında keseli baya oluyo. nedenini birçok kez vurguladık, küç boş alanı dolduruyo, daha önceden göğüs alanı bi şekilde büyümüşse gerçekten işe yarıyor ama diğer türlü dolgunluk ve belki bir iki cmlik bir büyüme ki bu gözle görülür bir etki yaratmıyor, onun dışında birşey yok. umudunuzu kırmak için söylemiyorum ama durum bu.
mesela bi 10 kilo alıp sonra duruma göre vermem gerekenleri verip k.ü.ç'e başlasam süper olur ama sorun zaten 10 kilo alabilmekte:KK43:((

neyse benim küç bitti. arıbellanınkini kullanıyodum. almaya gittim, baktım ısırgan otu, keten tohumu falan filan... gözüme ginseng takıldı. içinde, bal arısütü polen ve ginseng var. iştah açar, kilo aldırır, anne sütünü arttırır diyodu, hemen küçü yerine koyup bunu aldım. umudum bundan işallah yarayacak. yasmin'den de umutluydum ama bende ters tepti sanki iştahımı kapattı yaaa:KK43:

he bu arada küçük göğüslü olmak Allah'a şükür edilecek kadar vahim bir durum değil...

benim birincisi bu ginseng sıvı bişi mi yoksa toz mu nasıl yeniyo ya da içiliyo? bi de "küçük göğüslü olmak Allah'a şükür edilecek kadar vahim bir durum değil." derken ne demek istedin anlamadım ve cidden merak ettim :Roflol:

Ginseng e googleden baktım ...
Yunanca tam iyilesme anlamina gelen ve sadece strese karsi direnci artiran bi bitki imis...
Bide erkeklerde cinsel gucu ve dolasim sistemini duzenlermis...Kadinlar uzerindeki etkisi ise beynin hafiza merkezini uyaran bi etkisi varmis hepsi bu...

Gogus buyumesiyle bu Ginsengin ne alakasi var anlayamadim acıkcası...? Pardon...CADIARZU

ginseng i de annem bana sınaw zamanı hep uyuyorum tembellik cokuo diye al dıodu vallahi.ilk kez bu amacını duydum ginsengin bak şimdi

teker teker gelinnn:)
hepinize cevap vereyim...

1) Bu bahsettiğim şey macun gibi bir karışım. Sıvı da denmez, hap da denmez. işte bildiğin macun.

2) 'Küçük göğüslü olmak Allah'a şükür edecek kadar vahim durum değil' mevzusu şuradan gelmekte, bir önceki sayfada bir arkadaş kızlar otla çöple boşuna uğraşıyosunuz manasında birşeyler yazmış sonuna da "Allah'a şükür benim öyle bir derdim yok" diye bir cümle eklemiş... siz de üslubu yerinde gayet güzel cevap vermişsiniz taktir ettim ancak ben bu tarz yaklaşımlara açıkçası çok sinir oluyorum yazanın kötü niyetli olmadığını anlasam da, ki ciddi ciddi göğüslerimin küçük olmasına rağmen herhangi bir takıntı yapmasam da !!!
sizin böyle bir sorununuz yoksa karışmayın evlat, biz neyin ne olduğunu biliyoruz bu bir, ikincisi 'Allah'a şükür benim öyle bir sorunum yok' demek de ne demek. haddini aşan bir ifade bana kalırsa. en azından böyle bir foruma yazılmaması gereken düşüncesiz bir ifade. tepkim bunaydı.
ortada kesinlikle yaram var da gocunuyorum mevzusu yok. umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

3) Benim bu karışımı almamdaki temel amaç kilo almak. Kilo alınca otomaktik olarak göğüsler de büyüyecek. benim de en az 5-6 kiloyo ihtiyacım varken önce bi kilo sorunumu ortadan kaldırayım onlar büyümezse o zaman yeni çareler ararım diye düşündüm.

4) Karışımın içinde arısütü, bal, polen, ginseng var. broşüründe anne sütünü artırır yazıyordu. kızlar biliyorsunuz ki bizim kullandığımız ot çer çöp herşey aslında 'anne sütünü artıran şeyler'. o yüzden kilo aldırırken böyle bir etkisinin de olabileceğini düşündüm. ve ayrıca, ben bir ara saw ile birlikte pharmaton diye bir vitamin ilacı kullanmıştım ve o ara gerçekten göğsüm büyümüştü. şimdi saw kullanan arkadaşlar memnun olmayınca ben de düşündüm acaba ben bu vitamin ilacını da kullanmıştım onla birlikte mi böyle bir etki oluşturdu diye... evet efenim, bu pharmatonun ham maddesi ginseng. ve sonradan araştırdık ki (özge arkadaş sağolsun) ginsengin de böyle bir etkisi varmış. o meşhur listede geçen bitki. he şunu da özellikle belirteyim, ben özellikle kilo almak için kullanıyorum. işe yararsa muhakkak haber vericem...

umarım yeterli bir cevap olmuştur.

hepimiz bir gelsek gene yetersin sen bize :Roflol: fazlasıyla yeterli bi cvp olmuş canım. sen kaçırdın bu memnun kısmından bi arkadaşla ne yazıkki talihsiz bi olay yaşadım yakın zamanda ben ama kapandı konu. o arkadaşlara tavsiyede bulunmuştum kendinize boyutundan memnunum diye konu açın lüften diye, bu laf sokmak değil arkadaşlar gerçekten ne ben ne bi başkası hoşlanmıyo burda ben memnunum boşuna uğraşıyosunuz tarzı yorumlardan, bizim burda bu konuyu açmamızın bi amacı var ama sizin yazdıklarınız alakasız oluyor. neyse konuyu dağıtlıyım.

ben şu an kilo almak için harnup macunu yiyorum cnm, biticek gibi bitince gingsen alıyım o zaman. ben de seninle aynı düşünüyorum önce bi kilo alıyım ki kilo alınca istediğime yakın bi büyüme olucağını tahmin ediyorum. bi de yakın zamanda doktora gidicem, senin söylediğin vitamini sorucam, kilo almak için vitamin önermişti bi ara bi doktor bana, bunu kullanıyımmı diycem belki işe yarar. bi de masaj yapıyorum son 4-5 gündür, cm bazında bi büyüme yok ama bi esnekleşme var sanki. ben de şöyle düşündüm, masajla esnekleştirip sonra küç ile esnekleşen alanı doldursak gibi bi düşüncem oldu??

neyse gingsenin kilo aldırmak ya da göğüs büyütmek hakkında bi etkisini görürsen canım hemen haber ver bize şutarafagitti

merhaba kızlar bu konuyla ilgili çok yazı okudum forumda küçün lafı çok geçiyodu deneyen bi arkadaşta etkisini gördüm dedi.

aldım bende valla gazınıza gelipjeyyar

bide ben deniyim bakalım ne olacak.inş. güzel sonuç alırım çünkü bende aynı dertten muzdaribim ve bu canımı çok sıkıyo hele ki yaz mevesimindesenağlama

valla benim kollarım ağrıyo masaj yaparken.

nedir bu çilem benim:çok üzgünüm:

canlarım masajı 5 gün filan oluyo yapmaya başlayalı, 5 dk çekilir çile diil cidden ama olsun ne yapıyım en azından ben elimden geleni yaptım diyebilcem. bu bebek yağıyla masajda henüz cm bazında bi değişim olmasa da bakınca şekilde bi değişiklik var daha hoş duruyor ve sanki biraz daha dolgun gibi hissettiriyor, mesela bi sütyenimi en iç kopçada kullanırken şimdi bi öndekinde kullanıyorum :dance: hadi bakalım devam edicem, bütün kış yaparsam yaza belki büyür naniknanik

Kızlar gayretınıze hayran olmamak,sızlerı takdır etmemek mumkun dııl..Aynı durumda olan bırısı olarak yardımlasmamız,paylasımlarımız,fıkırlerımız,yenı urunler bulmak ve denemelerımız ınsanın her olmayacak deyıpte bıkmaya ve umıtsızlesmeye basladıgı anlarda ne kadar yardımcı oluyor bı bılsenız:))
Ama sımdı sıkı durun,sıze super mujdelı bı haberım var..Bu haberle bozulan morallerımız emınım bıraz duzelecektır:)) Okuyun...

TURKIYEDE ARTIK KUCUK GOGUSLER MODA
Dünyada tercih edilen göğüs ölçüsü 85'ten 80'e indi.
Büyük göğüslerin bazı tıbbi sorunları da beraberinde getirdiğini belirten Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ali Barutçu; özellikle çok iri göğüslü kadınların 'sırt ve boyun ağrısı', 'sutyen bantlarının omuzlarını kesmesi' gibi şikayetlerle 'meme küçültmek' için başvurduklarını söyledi. Prof. Dr. Barutçu, "İri memeler, kadınların günlük aktivitelerini kısıtlamaktadır. Bu kısıtlama da onların sosyal yaşamlarına olumsuz yansımaktadır" dedi. 'Meme büyütme' operasyonlarının ise daha çok sanatçılar tarafından tercih edildiğini anlatan Barutçu, küçültme işlemini daha çok genç kızların ve çalışan kadınların tercih ettiğini söyledi...()

Yuppıeeeeee...Yasasın Kucuk Seyylerr:))

Kızlar gayretınıze hayran olmamak,sızlerı takdır etmemek mumkun dııl..Aynı durumda olan bırısı olarak yardımlasmamız,paylasımlarımız,fıkırlerımız,yenı urunler bulmak ve denemelerımız ınsanın her olmayacak deyıpte bıkmaya ve umıtsızlesmeye basladıgı anlarda ne kadar yardımcı oluyor bı bılsenız:))
Ama sımdı sıkı durun,sıze super mujdelı bı haberım var..Bu haberle bozulan morallerımız emınım bıraz duzelecektır:)) Okuyun...

TURKIYEDE ARTIK KUCUK GOGUSLER MODA
Dünyada tercih edilen göğüs ölçüsü 85'ten 80'e indi.
Büyük göğüslerin bazı tıbbi sorunları da beraberinde getirdiğini belirten Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ali Barutçu; özellikle çok iri göğüslü kadınların 'sırt ve boyun ağrısı', 'sutyen bantlarının omuzlarını kesmesi' gibi şikayetlerle 'meme küçültmek' için başvurduklarını söyledi. Prof. Dr. Barutçu, "İri memeler, kadınların günlük aktivitelerini kısıtlamaktadır. Bu kısıtlama da onların sosyal yaşamlarına olumsuz yansımaktadır" dedi. 'Meme büyütme' operasyonlarının ise daha çok sanatçılar tarafından tercih edildiğini anlatan Barutçu, küçültme işlemini daha çok genç kızların ve çalışan kadınların tercih ettiğini söyledi...()

Yuppıeeeeee...Yasasın Kucuk Seyylerr:))

canım ne yazıkki sen de bizi anlamayanlardansın galiba senağlama ne 80 i ne 85 i bizler 75 beden göğüs isteyen insanlarız daha fazlasını zaten istemiyoruz. yani küçük göğüs istiyoruz biz de...
ama paylaşımın için teşekkürler...

of offfffffffffff kimse anlayacak bizi pamukum biz 80 razıyız hatta 75 doldursun ama anlayana :teselli:

X