Ankara'daki Falcılar

Kızlar merhaba ben burda bahsedilen Naz ismindeki falcıya fal baktırdım yüz yüze açıkcası çok etkilenmedim ben verdiğim paraya da biraz acıdım ama bi şey söyledi bana yakın zamanda olacak bir şey o olursa belki fikrim değişebilir.
Merhaba
Özelden bende alabilirmiyim tel.ini

Kızılay Karanfil1'de Menekşe apartmanında Mina Cafe var. Medyum Soner'in yeri, kesinlikle ankaradaki bir numaralı tavsiyem. Aynı zamanda Medyum Gül ve Medyum Pınar da orada. Ama Soner'le tanışmamışlar gidip bi tanışsın derim. :)
Medyum soner in adının altı da çizilmiş ki ..tam olsun....

Bende duydum medyum soneri ve gittim de yanına gerçekten bilen bi insan masal cafedeydi daha önce mina fal cafeye geçmiş galiba daha yeni öğrendim bende

merhaba instagramda falcı yıldız ankara diye bir bayan fal bakıyor. baktıranınız oldu mu? cok net seyler soyluyormus. biliyor musunuz bu kisiyi?

Yok anne adı ve isminle ebced hesabı yapıp konuşmaya başlıyor. Merak ettiğin kisiyide fal bakarken zaten söylüyor ayrıntı isteyince onunda anne adı ve ismiyle ebced hesabı yapıp konuşuyor. Illa baktırin falan demiyorum yolunuz düştüğünde yeri zaten adalar denilen bir yerde hazır gelip gezerken denemenizde fayda var. Eskişehirde bu konuda iyi isimler var
merhaba baska bildiginiz kisiler var mı eskisehirde? memnun kaldıgınız?

Merhaba ben dün turuncuda Devran diye biri gelmiş ona gittim burada duymuştum aslında şöyle Eva'ya gittim beğenirim kendisini ama polyanacıydı biraz. Sonra dedim şu yeni gelene baktırıyım benim yenibosnada baktırdığım kadınla aynı şeyleri söyledi sonra çat çat söyleyinde dedim ki malum kişi için sen bunu tanıyomusun kesin tanıyosun resim gösterdim çünkü bukadar bilemezsin dedim nerden tanıyosun tanıyosan lütfen bahsetme falan dedim düşünün :KK70:DD bi dumur oldum deneyen varsa lütfen söylesin çünkü eğer bu kişinin dedikleri çıkıyosa tüm hayallerim diğer falcılar yerle bir.

Merhaba ben dün turuncuda Devran diye biri gelmiş ona gittim burada duymuştum aslında şöyle Eva'ya gittim beğenirim kendisini ama polyanacıydı biraz. Sonra dedim şu yeni gelene baktırıyım benim yenibosnada baktırdığım kadınla aynı şeyleri söyledi sonra çat çat söyleyinde dedim ki malum kişi için sen bunu tanıyomusun kesin tanıyosun resim gösterdim çünkü bukadar bilemezsin dedim nerden tanıyosun tanıyosan lütfen bahsetme falan dedim düşünün :KK70:DD bi dumur oldum deneyen varsa lütfen söylesin çünkü eğer bu kişinin dedikleri çıkıyosa tüm hayallerim diğer falcılar yerle bir.
Fiyatı ne kadar acaba

taksim kafenin yerini yazacak yok mu lütfen bi de eylül hangi kafede? bi kez daha sorup şansımı deneyim:KK43:

Yeni birisi yok galiba hepimize iyi gelecek :KK43:
Uzun zamandır Sevdaya gitmiyordum aklımdan o geçiyor. Kısa vade de ve düşünce de iyi sayılır bence.

Kızlar bu Turuncu kafedeki DERMAN'a giden varmı acil bana söylermisiniz. Nasıl dı doğrumu ya bunun söyledikleri doğruysa engellemem gereken kişiler var????????????? bekliyorum

Kızlar bu Turuncu kafedeki DERMAN'a giden varmı acil bana söylermisiniz. Nasıl dı doğrumu ya bunun söyledikleri doğruysa engellemem gereken kişiler var????????????? bekliyorum
Ben gittim beğenmedim. Gekelecege ilişkin pek bir şey demedi ztn

Ben gittim beğenmedim. Gekelecege ilişkin pek bir şey demedi ztn
Neden yani şöyle söylediklerimi hoşuna gitmedi bilemedimi mesela benim hoşuma gitmedi dedikleri ama doğruydu. Bazı insanlar illa olumlu söylesin ister ya o yüzden soruyorum özellikle bilemedimi yoksa olumsuzmu konuştu

merhaba baska bildiginiz kisiler var mı eskisehirde? memnun kaldıgınız?
Harabe cafenin sırasında marpuç cafe var urfalı kendisi mehmet oda kadir tarzıdır farki biraz daha ukala birisidir ama iyidir . Kıymet ve kadriyeyi duymussunuzdur kıymeti tavsiye etmem kadriyeye baktirmadi iseniz ilk falında oldukça iyidir

hangi cafe bilmiorum ama arkadasım sakarya caddesinde SELİN diye biri varmıs onu cok duymus bu arlkadasımda cok fala felan gitmez ilgilenmez duydunu söledi 60tl imiş sanrm kafamızda bide o war :S

X