2011 Nisan Anneleri

Saruboceq e ricamı kırmadığı için teşekkür ediyorum. hata benim başta ilkini kilitleyeceğimi söylemiştim. unutmuşum. haliyle sonradan açılan kapatıldı. yine burdan devam ediyoruz. tatlişoğlum yine patron sensin kaydirigubbakcemile3 güzel paylaşımlar dilerim.

son regl tarihim 27 haziran. yani şu an 6+1 bebişim. keseciğini de gördük kalp atışlarına da allahın izniyle nisan başında kavusacagız bebişimize. adet sancısı gibi hafif sancı ben de de var. hatta bagırsaklarımmı agrıyor yoksa tam ayıredemiyorum. komik. 1 haftadır kabızım zaten. bi şurup verdi dr kabızlıga dün kullanmaya basladım ama tam gecmedi. krengi leke bir kez bana da gelmişti evde test yapmadan önce. onu sordum dr a. normal bişey olma z dedi.

kızlar selam beni de listeye ekler misiniz??
SAT ım 3 temmuz ve beklenen doğum tarihimde 9 nisan kızlar.
ben de simten81 arkadaşımız gibi bir tüpbebek anne adayıyım.simten arkadaşımızla da topikten tanışıyoruz:)))
kızlar 29 yaşındayım.53 kilo ile gebe kaldım.
hepinize sevgiler :)))))))

son regl tarihim 27 haziran. yani şu an 6+1 bebişim. keseciğini de gördük kalp atışlarına da allahın izniyle nisan başında kavusacagız bebişimize. adet sancısı gibi hafif sancı ben de de var. hatta bagırsaklarımmı agrıyor yoksa tam ayıredemiyorum. komik. 1 haftadır kabızım zaten. bi şurup verdi dr kabızlıga dün kullanmaya basladım ama tam gecmedi. krengi leke bir kez bana da gelmişti evde test yapmadan önce. onu sordum dr a. normal bişey olma z dedi.

emily canım maşallah hayırlı olsun:)))
ben şuan 5+3 üm. 2gün sonra ilk muayeneme gidicem.acaba kalp atışını kısmetse duyma şansım var mı? sen ne zaman duymuştun canım?:1rolleyes:

simten canım lekelenmen olmuş geçmiş olsun canım..ben de şimdi korktum yaa.
inşallah bişey olmaz canım bu sefer hayırlısıyla bebeğini alırsın kucağına canım:)))
ve hepimiz inşallah:))

selam K.K'nın güzel nisan anne adayları opuyorumnanaktan adetime 4 gün var eğer kırmızı kart yemezsem bende sizin aranıza katılmak isterim inşallah :Saruboceq: dualarınız esirgemeyin a.s.

merhaba arkadaşlar benim de sat 1 temmuz doğum tarihi 7 nisan olarak gözüküyor. hepimize sağlıklı hamilelik, doğum ve sağlıklı çocuklar diliyorum

bende geldimmm:)))) son adet tarihim 10 temmuz muhtemel doğum tarihim 16 nisan 2011 Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah... doğduklarınıda görürüz inşallah...

emily canım maşallah hayırlı olsun:)))
ben şuan 5+3 üm. 2gün sonra ilk muayeneme gidicem.acaba kalp atışını kısmetse duyma şansım var mı? sen ne zaman duymuştun canım?:1rolleyes:

sevgili catdog ben tam 6 haftalıkken gittim ama duymadım gördüm:KK70: ekrandan belli oluyor pıt pıt:d süper bir duygu inşallah ilk gittiginde görürsün sen de kaydirigubbakcemile2

merhaba kızlar, topiğiniz hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla gelir bebişler..
benimde son sat 22 temmuz daha test yapmama 1 hafta var.
inşallah bende aranıza katılabilirim.
daha önce 10 haftalık ve 27 haftalık iki kaybım var.
Mayıs 2010 annesi olcaktım ama kısmet olmadı.
Lütfen benim içinde dua edin meleğim sağlıkla gelsin göbüşüme..

Ay o topikten bu topiğe savrulduk bu gün. Neyse artık buradamıyız, kesin mi? )9 aylık serüvenimiz buradamı gerçekleşecek. iyi o zaman benide ekleyiverin listeye.
Tüp Bebek yöntemi ile gebe kaldım, SAT 03.07.2010 ve muhtemel doğum tarihi 9 Nisan 52 kilo ile hamile kaldım.
Kadınlar Külübümün uğuruna inanıyorum, umarım bu topikte hepimize uğurlu gelsin.
Yaşım 34

Son düzenleme:
kızlar selam beni de listeye ekler misiniz??
SAT ım 3 temmuz ve beklenen doğum tarihimde 9 nisan kızlar.
ben de simten81 arkadaşımız gibi bir tüpbebek anne adayıyım.simten arkadaşımızla da topikten tanışıyoruz:)))
kızlar 29 yaşındayım.53 kilo ile gebe kaldım.
hepinize sevgiler :)))))))

catdogcum, seninle tedavinin başından beri hep peş peşe ilerledik, hatta ayni gün hamilelik haberimizi verdik ve şimdide doğumumuz ayni güne denk geliyor, hayırlısı ile. Benimde muhtemel doğum tarihim 9 nisan.

kızlar, şu yaz kutunuzun altında bazılarında, bebeğin kaçınçı haftada olduğunu gösteren renkli bir çizelge var, Ticker diye bir sitede buldum onu ama buraya nasıl aktarılır bilemedim. bilen var mı???

merhaba bayanlar dünden beri listemiz epey kabarmış şimdi hepsini ekliyorum inş hepimiz sorunsuz hamilelikler geçirir ve sağlıcakla bebeişlerimizi kucaklarımıza alırız. neyse topiğimiz geri açılmış buna sevindim bundan sonra hep beraber nisan anneleri olarak burdan ilerleyeceğiz.

merhaba kızlar, topiğiniz hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla gelir bebişler..
benimde son sat 22 temmuz daha test yapmama 1 hafta var.
inşallah bende aranıza katılabilirim.
daha önce 10 haftalık ve 27 haftalık iki kaybım var.
Mayıs 2010 annesi olcaktım ama kısmet olmadı.
Lütfen benim içinde dua edin meleğim sağlıkla gelsin göbüşüme..

inş canım seninde güzel haberlerini bekliyoruz.yerimseniben

X