Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar şöyle bi takımları dolaştım
Bi çok takım bu hafta 1.olalım diyor

Ama biz ne yapıyoruz kızlar
Herkesin heveslerini kursaklarında koyuyoruz
:KK73::KK73::KK73:
Çok acıktığınızda yada canınız bişey istediğinde
Çok çaba gösteren arkadaşlarınızı düşünün ve onlara haksızlık olmaması için elinizden geleni yapın

Benim cok iyi abla sporumu yaptim yesil cayimi ictim bide maydonoz kaynayip bol limonlu icyim.bugun ins tarti bu hafta hepimizi guldurur
Gününüz nasıl geçiyor canlar

Benim menü olarak gayet güzel
Bugün sebze günüm bende sebze çorbası yaptım tabi unsuz yağsız tuzsuz

Bugün tartılmadım yarın banada süpriz olacak

Benim cok iyi abla sporumu yaptim yesil cayimi ictim bide maydonoz kaynayip bol limonlu icyim.bugun ins tarti bu hafta hepimizi guldurur
Ben inanıyorum tatlım
Sonuçta herkes elinden geleni yapıyor

Hadi iyi sen bitirmişin bende birazdan başlıyom spora

Gunaydin kizlar sabah tartilmak istemedim cunku bulgurun sisligi var eminim.

Aksama kizlar parti yapacadi lahmacun kurabiye filan iptal oldu sukurler olsun :KK48::KK48:

Kaynimla kaynanam aksam gidecekler yarin ins. Tam bi bomba gibi geliyorum :p
bulgur bende cok sislik yapmıyor cok olmadığı surece birde sunu farkettim ince bulgur sislik yapiyor ama kalin yapmiyor :)
hadi bakalim gitsin kilolar :*
Tekrar Selamlar

Misafirler gitti, ne güzel herkesde bi bomba hali var
Bu gidişle fazla enerjiden cuma patlıcaz heralde :KK70:
bencede cumayi merak ediyorum :KK49:
inşallah canim
bende eski resimlerime bakip azimleniyorum

bende anneme geldim abla esim nobetci diye yarın donucem cocugun asisi var simdiden stres sardi beni

İlk kez basıma geliyor ya ağrılı birazda doktordan geldik simdi krem antibiyotik filan verdi.

Bu arada annemin tartısına göre 1 kilo almışım :oops:
geçmiş olsun cnm nadıl bişeymişki çok merak ettim bugün benimde karnımda kuru bi ağrı var anlamadım gitti
inşşşş cnn:)

Bende temizlik yaptım abla yrni işim bitti şimdide yemek yapıyorum et haşlıyorum ama ne yapıcağımı yada yanına ne yapıcağımı bilemedim düşün düşün iyice sıkıyo şu yemek işi

Cok gecmis oksun canim simdi Nasilsim peki

Canım biraz dışarı çıktım akşam dönerim eve sıkıldım evde. Inşallah bende iyi gidiyorum tartılmadım hiç umarım yarın mutlu oluruz :KK66:

Çok geçmiş olsun canım bende ilk kez duydum neden olmuş bi şey dedi mi doktor?

Geçmiş olsun Canım ya Nasıl enfeksiyon kapmış dikkat et kendine

İnşallah Canım benim

geçmiş olsun cnm nadıl bişeymişki çok merak ettim bugün benimde karnımda kuru bi ağrı var anlamadım gitti

inşşşş cnn:)

Bende temizlik yaptım abla yrni işim bitti şimdide yemek yapıyorum et haşlıyorum ama ne yapıcağımı yada yanına ne yapıcağımı bilemedim düşün düşün iyice sıkıyo şu yemek işi

Bnde ilk kez oldum bebeklerde olur sanıyordum göbek deligim kızarık ve içinde yara gibi enfeksiyon var. Tesekkur ederim hepinize :KK68:

O dert herkesde var cnm
Benim evde eti pilavsız yemezler yanına salatada yap
Tabi pilav senin için değil :KK66:

X