Zirkonyum kaplama yapılıyor bu dişler adam olur mu sizce? (resimli)

Benimde süt dişim yarım kirilmisti.bende zirkon yaptırdım. Benim ki 1 sene olacak.memnun gibiyim.tek sıkıntım hala sararmadi:KK12:

kardeşim yaptırdı 5 diş zirkon kaplama küçükken kırmıştı ışıl ışıl oldu :) tavsiye ediyoruz

Merhaba dişleriniz çok güzel görünüyor

Sizinkiler de zirkonyum mu?

Ben de yaptıracağım da bazı endişelerim var mesela rahat kullanabiliyor musunuz yemek yerken?

Estetikliğini de soracaktım ama şüpheye yer bırakmayacak kadar güzel olmuş :)
Merhaba çok teşekkür ederim:) evet zirkonyum yemek yerken yiyecekleri ısısırırken çok rahat sadece antep fıstıgi kabuğunu sakın dişinizle açmayın bir de ip koparırken dişinizle koparmayin çünkü zorlanıyor ve kırılıyor ķöşeleri bir kere başıma geldi

Merhaba çok teşekkür ederim:) evet zirkonyum yemek yerken yiyecekleri ısısırırken çok rahat sadece antep fıstıgi kabuğunu sakın dişinizle açmayın bir de ip koparırken dişinizle koparmayin çünkü zorlanıyor ve kırılıyor ķöşeleri bir kere başıma geldi

Çok teşekkür ederim
Benim Salı günü yapılacak
İçimi rahatlattınız :)

Tecrübeli arkadaşlara sorum olacak, öncelikle
* ücreti ortalama ne kadar oluyor? Bir de,
* sanırım dişler inceltiliyor yapılırken. Çok acıyor mu? :)))
* Ve kendi dişiniz gibi rahatlıkla kullanabiliyor musunuz? orjinalini aratıyor mu? :)

Tecrübeli arkadaşlara sorum olacak, öncelikle
* ücreti ortalama ne kadar oluyor? Bir de,
* sanırım dişler inceltiliyor yapılırken. Çok acıyor mu? :)))
* Ve kendi dişiniz gibi rahatlıkla kullanabiliyor musunuz? orjinalini aratıyor mu? :)
Merhaba evet öncelikle dişler kuçultülüyor ama igneyle uyusturdukları için acımıyor ama geçiçi dişler takıldığında kendi dişleriniz hava aldgnda yanma hissi oluşuyor havayla temasta ..disleri kendi dişleriniz gibi kullanip herşeyi yeyip ıssırabiliyorsunuz çok rahat ama sadece cam fıstığı kabuğunu sakın dişinizle açmayın ve ip koparırken disinizi kullanmyin kırılabiliyor ķöşeleri kendimden biliyorum ücretine gelince 2 sene önce 350 tlydi şimdi ortalama 500 tl

Size özelden attım
Çok güzel oldular aynı kendi dişlerim gibi kimse ayırt edemiyor
Boşuna telaşe yapmışım
Yeme içme, sızlama hiçbir sıkıntı yaşamadım
Çok memnunum :)
Just, bana da göstermen mümkün mü? Sadece estetik açıdan daha iyi dursun diye yapmak istiyorum; ama kararsızım. Merak ediyorum. :))

X