Zirkonyum kaplama yapılıyor bu dişler adam olur mu sizce? (resimli)

Şu an geçici dişler var ağzımda
Provalar sürüyor
12si gibi bitecekmiş
Böyle emanet, kocaman, plastik dişlerim var şu an :))
Ama çok acımadı ve sızlamadı en azından :KK53:
Bende merak ettim, bana da dişlerinin son halini atman mümkün mü? Şuan bende yaptiriyorum üst dişlerimi, geçici dişleri takılı. Geçici dişler kötü olduğu için biraz tedirginim açıkçası yaz güzel olmazsa diye

Bende merak ettim, bana da dişlerinin son halini atman mümkün mü? Şuan bende yaptiriyorum üst dişlerimi, geçici dişleri takılı. Geçici dişler kötü olduğu için biraz tedirginim açıkçası yaz güzel olmazsa diye

Merhaba
Tabii ki atabilirim
Ben de defalarca burada geçici dişlerin çirkin olup kalıcıların çok güzel olduğunu okusam da ben de kötü hissetmiştim
Ama gerçekten kalıcılar güzel oluyorlar :)

Bende hüseyingazide DentaCenter da 5Mayıs 2017 de sadece tek dişim azıcık yamukdiye görsel amaçlı zirkonyum kaplama yaptırdım, yaptırdığım günden beri ağzım rezalet kokuyor, sızlıyor acıyor, gidiyorum alışma evresi deyip yolluyorlar, çok pişmanım, azıcık törpüleyip yapıyoruz dediler, dişlerim neredeyse KÜRDAN kadar sivri ve korkunç,bu hafta yine gideceğim.Sakın dişleri görsel amaçlı bozmayın.

Zirkonyum zedeyim ben de. Düğün resimlerinde güzel güleyim diye minik bir cikkkliga 6 dışım heba oldu.6 yıyıoldu.hala pişmanım
Yakında milâdi dolacak ve zonklamaya başlayacak, biliyorum. Bakalım nasıl yıllar bekliyor beni
Yaptirmayanlar , kendi dişinize dış teli taktirin. Boşverin zirkonyum

Merhaba herkese
Bende zirkoryum yaptirdim eski doktoruma, ama bazisi biraz koyu renkte oldu bazisi bembeyaz, sadece on 6 dis zirkoryum yapildi, 2 disim yoktu zaten, diger 4 diste kesildiler, yani anlayacaginiz kesik dislerin uzerine takilan zirkoryum rengi biraz koyu oldu, dis olmayan yerde olan zirkoryum da bembeyaz duruyo, alttaki kesik disin golgesinin yansimasi olabiliyormus ki cok sacma, belki benim doktorumun hatasi bilemiyorum, cok yogun biryerdi, gitmeyin cok yogun yerlere, A1 rengi olacakti, bayaa kizginim , ilk takdiginda birsey yoktu bembeyaz gozukuyordu ama disleri yapistirdiktan sonra renk farki oldu yada ben sonra farkettim, tam anlamadim ne oldugunu, doktor da kendi disine benzetmeye calistik dedi durdu ama ben onlara hepsinin beyaz piril piril olmasini istedigimi soylemistim,
yani yaptiracaklara tavsiyem cok yogun bir disci ise dediginizi unutum disleri kendi istedikleri gibi yapabiliyor:)))
tekrar parasiz yapariz dediler ama bakalim , tekrar yaptiricam sanirim, herkese kolay gelsin

X