Şampuan ve Saç Kremleri Live clean argan yağlı şampuan kullanan var mı?

Cok teşekkür ederim o saatte latince ifadeleri uşenmeden
yazdığınız icin.
Bilseydim bu kadar cok şey içerdiğini sorumu sormazdim.
Cok mahcup oldum inanın.hakkinizi helal edin.

İcerige söyle bir baktimda SLS olduğunu gördüm.
Hangi organik sertifikaları varmış bunuda yazarsanız tam olucak.
Cok teşekkür ediyorum.

Rica ederim,alırken şöyle bir bakmıştım ama çok ta üzerinde durmamıştım içeriğinin.
Hep olumlu yorumlar okuduğumdan,organik ve hayvanlar üzerinde deney yapmadığından tercih ettim bu şampuanı ama siz sorunca görüyorum ki sülfatın farklı çeşitleri var.Aradaki fark nedir bilmiyorum ama benim anlayamadığım neden kimse bunların içeriğinde sülfat yok yazdıkları halde var diye bir yorum yazmamış
ya da ben göremedim.Şampuanın kendi üzerinde de ing.olarak SLS/Sulfat free yazıyor.Kanada malı.
Yine siz sorunca fark ettim ki Ecocert setifikasını göremedim.Sadece sertifikalı organik bitkiler içerir yazıyor,hangi sertf.olduğunu göremedim.

Doğal ve deney yapmayan şampuan arayışına devam.

Şampuanını,kremini,maskesini kullanıyorum uzun zamandır. Bence tek kelime ile müthiş.

ben de tek kelime ile tek geçerim saçlarım çok zarar görmüştü benim de, pamuk eller cebe dedim biraz pahalı tabi ama madem canım saçlarımı bu hale getirim düzeltmek de bana düşer dedim.3 aydır kullanıyorum harika. Etkisi yüksek ve saçlarımı uzatmaya başladı doğru dürüst besleyip bakım yaptığı için.Ama krem olarak sadece loreal'in anında mucizevi bakım kremini kullanıyorum yıpranmış saçlar için.Kurutmadan önce hafif nemli iken de down unders marka ısıya karşı koruyucu serum süyüorum uçlara.Saçlarım cidden yumuşak ,tamir olmaya ve uzamaya başladı.tavsiye ederim

Daha önce kullanmıştım. O dönemde bakım yağı falan da yapıyordum, hangisinden bilemiyorum ama saçlarım çok hoş olmuştu. Bu bittikten sonra Nude ile devam ettim. O da brezilya fönü için uygun ve güzel ama bugün Watsons'da 20 TL'ye düştüğünü görünce dayanamayıp aldım. Bakalım inşallah yine güzel gelir saçlarıma :) Pembe kızıldan çok yıprandı bu ara, tek umudum bu kaldı artık :KK43:

live clean pink serisini kullanıyorum. Memnun kaldım. son günlerde organik şampuan diye tutturunca olur olmadık markaları aldım kullandım ... Sonuç Live clean en iyisi. saçlarım röfleli olduğu halde benım saçıma iyi geldiysee herkess rahatlıkla kullanabilir. uçlarındaki yanıkları bile gözle görülür şekilde yok etti.

Kızlar bi tek ben mi memnun kalmadım ki :/ Argan Yağlı olanı aldım 1 şişe bitmek üzereyken artık dayanamadım ve sonlandırdım
Saç diplerimde aşırı kaşınma ve kepeklenme oldu normalde zaten kepek sorunum vardı ama buna başlamadan önce elseve kepek önleyici şampuanla azaltmştım
Brezilya Fönü yaptırmamış olsam almazdım fakar daha fazla dayanamadm kendi şampuanıma döndüm aşırı dökülme oldu forumlara baktımda dökülme şikayeti olan arkadaşlar var
Denemekte yarar var yinede.

Herkes memnun bir ben memnun kalmadım.Yaklaşık 10 gün önce Live clean bali oil şampuan aldım bitkisel şamp.onarıcı etkili diye bali oil çeşidini seçtim.
Saçlarımı yumuşatıp 2 gün yağlandırmıyor,ağırlık hisside olmadı fakat gelin görün ki kaşıntı yaptı bende.İlk defa bir şampuandan dolayı saçlarım kaşınıyor.
Atmaya kıyamıyorum alışırmı saçlarım acaba kullanmaya devam etsem mi yoksa boşa mı vakit geçiriyorum.Farklı bişey alsam mı ?

birde ben menun değilim verdiğin paraya mı acırsın saçını kırmasına mı acırsın ne güzel saçlarım parlaktı cılızlaştırdı çalı gbi yaptı uçlarda kırık arttı onu kullandığımdan beri marketteki 5 6 tl lık şampuanlar daha iyi verdiğim paraya acıyorum lanet olsun.

Ben de bali oil olanını kullanıyorum 2 yıldır fln.kokusunun muhteşem olması dışında bi numarasını görmedim.eh işte bi de doğalmış bilmemneymiş diye gönlümü ferahlatıyor biraz, ama saçıma bi faydası olduğu yok.

Kızlar bende sadece kremini aldım bundan önce syoss saclarimi mahvetmisti kafam kabuk kabuk olmustu kepeklenmisti ve dokulmeye baslamisti simdi başka bir şampuan kullanıyorum yaninda da bu kremi kullanıyorum hala biraz dökülüyor ama yumuşacık olduğunu söyleyebilirim üstelik de benim saçlarım kurudur

Saçıma brezilya fönü yaptırdıktan sonra sülfatsız şampuan kullanmam gerektiği söylendi.

Bu nedenle watsona gittim ve sülfatsız şampuan olarak bunu önerdiler.

Önce argan yağlı olanını aldım, saçlarım cidden parlaklaştı ama daha 24 saat olmadan yağlanmaya başladı. Her gün saç yıkamak zorunda kaldım.

Elma sirkeli olanını aldım, yağlanmayı azalttı ama bu seferde saç uçlarımı çok kuruttu ve elektriklenme oldu.

X