Japon Yapıştırıcı Ele Yapışırsa

ayyy bende bikere içerden makas alıp açmaya üşendim dedim dişimle keseyim anam sen açıl ak ağzıma size anlatamam o an ahayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden kaydı gitti. iğrenç bi duygu anlatamam. dilim dişim yapıştı birbirine.
sonra dişlerimi fırçalamaktan aşındırmıştım. ama çıkmıştı ertesi gün. ve o günden sonra üşenme huyumdan vazgeçtim.
elden biraz zor çıkar bol bol bulaşık yıka:)))

ahahahaha buna cidden çok güldüüümmm :KK70: :KK70: :KK70: ya ben de 2-3 hafta önce tırnağıma desen yaptırdım, şimdi çıkartmak istiyorum, üzerinde taş da yapıştırtmıştım, ama kanımca kız en son tırnaklarımın üstüne öle bişi sürdü kii, sanki yapışkan... asotan denedim olmuo, sıcak suda bekledim cıx.. tiner bile denedim yok yok... sadece bi tırnağımı kazıyarak kurtardım ama diğer kalan 9 aynen dvm :KK70: bilmiorum napmalıyım.. sanırım en son yaptırdığım yere gidip, kurtarın beni dicem :KK70:

parmaklara geldiğinde törpüyle veya zımpara kağıdıyla kolayca çıkıyo ama iyice kuruduktan sonra..

fazla suyla yıkaman pek bişeyi değiştirmez,japon yapıştırıcıları organik bazlı yapıştırcılardır,yapacağın şey epinefrin sürmek,nerden bulacam diyosan,epinefrin adrenalin salgılanmasına neden olan bir maddedir,açıkcası bazıkişiler tarafından uyuşturucu madde olarak da kullanılır o yüzden heryerde bulamazsın ama sana basit bir yol söyleyim burun spreylerinde epinefrin bulunur bundaki senin için yeter de artar bile pamuğa sür ve yapıştırıcının kaldığı yere sür ya da temin edeblirsen epinefrin i doğrudan sür ama bulman zordur bulursan da sakın içmeye koklamaya falan kalkma:) çok uyarcı bir maddedir ve tüm genital bölgeler uyarılır afrodizyak etkisi wardır. kalp atışların hızlanır o yüzden sadece lokal olarak bölgeye uygula...
2007 de cevap vermiş nâmq az once denedim burun spreyi gercekten ise yaradi tskler

X