sperm sayısını artırıcı mucize macun...denedik tavsiye ediyorum...Ahmet marankiden

çakşır otu suyunu eşim içti, hem de beş litre inanın sayıda bırakın artmayı, azalma saptandı...
sperm düşmesi variloselden oluyormuş damar genişlemesi düzelice düzeliyor arkadaşlar

sperm düşmesi variloselden oluyormuş damar genişlemesi düzelice düzeliyor arkadaşlar
Aynen canım benim eşiminde sperm sayisi iyi harekette sorun vardı iki gün önce ameliyat oldu iki taraftanda bakalım bizde harnup pekmezi ile çakşır suyuna başlayacagiz.Rabbim şifa versin herkese inş

arkadaşlar ahmet marankini vermiş olduğu tarifi aktara yaptırdık.eşim keçiboynuzu kürü ile birlikte yemeye başladı...vee inanın 6günde 2milyon olan sperm sayısı 14milyona yükseldi.gittiğim merkezdeki doktorlar bile inanamadılar.bu kadar kısa sürede fayda etti yani.
İŞTE O TARİF
Ahmet Maranki Sperm Artırıcı Mucize Macun Tarifi

Erkeklerde sperm kalitesini artıran bitkiler,erkek kısırlığı için bitkisel macun,sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde cinsel gücü artıran bitkisel kür
Erkek Kısırlığı İçin Şifalı bitkiler-Sperm Sayısını ve kalitesini artıran bitkisel karışım-sperm sayısını artıran Macun-sperm sayısını artıran Şifalı Bitkiler
Ahmet Maranki, Sabahın Sedası programında, çocuk sahibni olmak isteyip de, sperm azlığı yüzünden çocuğu olmayan erkekler için, şifalı bitki macunu tarifi verdi.
Sperm Sayısını artıran şifalı macun için gerekli Malzemeler ;
* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.
Bu karışım, sperm sayısını ve kalitesini artırdığı gibi, erkeklerde cinsel gücü de artırır.
-ALINTIDIR--
Tavsiyeniz için çok teşekkürler. Dün listesini aktara verdim hazırlattım. Ancak verilen ölçülerin yarısı kadar yaptırdım. 140 lira tuttu. Organik balım kilosu 150 liraydı. Ben kilosu 80 lira olan başka kaliteli bir balla yaptırdım. İnşallah işe yarar. Bugün kullanmaya başlayacak eşim. Önümüzdeki ay tekrar test yaptıracağız. Sonuçları yazarım.

Arkadaşlar sizlerle bazı manevi reçeteleri paylaşmak istiyorum içinizde inananda olur inanmayanda ama şunu belirtmek isterim peygamber efendimiz hadişi şeriflerinde"dua mü'minin silahıdır" " duanın açamayacağı kapı yoktur hatta kaderi bile değiştirir"buyuruyor...buna binaen bildiğim bazı duaları sizinle paylaşmak istiyorum.

ÇOCUĞU OLMAYANLAR İÇİN MANEVİ REÇETELER
Kısırlığa sebep olan en büyük etkenlerden birisi günahlarımızdır...çocuk sahibi olmak istiyorsak doktorlara giderek paramızdan vazgeçmeden önce günahlarımızdan vazgeçmeliyiz...resulullah efendimiz YALAN YEMİN RAHİMLERİ KISIR BIRAKIR buyuruyor...
Allah dostlarından birisi bu konuda dua istemek için gelen birine "günlük 818 defa ESTAĞFİRULLAH demeye devam ederlerse neticeye daha çabuk ulaşacaklarını söylemiştir...

burada aklınıza şöyle birşey gelebilir."falanca ve filanca benden daha fazla günah işliyolar ama çocuklarıda var mallarıda" Allah günah işleyen herkese aynı cezayı uygulamaz kimisine mal vermez kimisine evlat kimisine huzur vermez kimisine muhabbet kimisinin cezasınıda ahirete erteler...

ŞİMDİ GELELİM REÇETELERE
1-Bir rivayete göre 7 elmaya 7 defa ibrahim suresi ukunur her elmanın yarısını kadın yarısını erkek yer ve ilişkiye girerler...
2-evladı olayan besmeleyi 100 defa yazıp üzerinde taşırsa evladı olur ve uzun ömür sürer...
3-erkek ve kadın cuma gecesi (yani bugün olabilir) ENBİYA suresinin 89.ayetini (ve zekeriyya iznada rabbehü rabbi la tezerni ferdev ve ente hayrul varisin)toplam 4444 defa birlikte okurlarsa biiznillah çocuk sahibi olurlar...
4-karı koca 6 gün oruç tutup hergün iftar ederken 1 bardak suya 21 defa ( ya haligul bariül müsavviru )okuyup içerler...
5-( ya macidü celle celalühü ) ismi şerifi bir bardak suya 48 kere okunur erkek cinsi münasabete geçmeden evvel içer kadın ise inzal esnasında içerse çocukları allahın izniyle olur...
6-2 yumurta haşlanır kabukları soyulur birinin üzerine zariyat suresinin 47.ayeti diğerinin üzerinede zariyat suresinin 48.ayeti yazılır...47 .ayetin yazıldığı yumurtayı erkek yer 48.ayetin yazıldığı yumurtayıda kadın yer biiznillah çocukları olur ( tecrube edilmiştir)
7-erkek hergün beş vakit namazdan sonra ali imran suresinin 38,ayetini okur
8-çocuğu olmayan eşler hergün 731 defa ( ya haligu )ismi şerifini okumaya devam ederlerse dilekleri olur...
9-yumurtalıkların şifası için şura suresinin 22.ayeti kerimesi hergün okunur...
10-meryem suresi hergün bir bardak suya okunup içilir ve buna 41 gün devam edilir buda tecrube edilmiştir...
11-hz.ALİ 'den rivayet edilmiştir "bir adam peygamber efendimize gelerek çocuğunun azlığından yakınır...peygamber efendimizde ona yumurtayı çok yemesini tavsiye eder...

Merhaba arkadaşlar. Eşim varikosel ameliyatı oldu beş gün önce. Doktor proxeed plus diye bir ilaç verdi. Ameliyattan sonra spermlerin çoğalacak, bu ilaçtaki vitaminler de daha çoğaltavak dedi. Macunu da kullanıyor. Üç ay sonra tekrar test yapılacak. İnşallah iyi çıkar çünkü tüp bebek yaptıracak kadar bile normal spermi yoktu.
Güzel haberlerle buluşmak üzere :)

Kızlar bişe danışmak istiyorum bu macun yerine hel kim odun diye bir macun ve Çakır suyu verdi hemen hemen yaptiracanuz maçına aynı fiyata geliyor dedi ve bu daha etkili dedi bir akıl verin bana

Bu işte kızlar

Eklentiler

• 20151005_170806.jpg
    20151005_170806.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 857
arkadaşlar 2013 yılında eşimin sperm sayısı 1,5 milyon çıktı ve tüp bebek yaptırdık çok şükür şimdi 15 aylık bir oğlumuz var.benim merak ettiğim dediğiniz karışımlarla benimde normal yolla hamile kalmam mümkün mü acaba?ne kadar yükselmesi lazım normal yollarla hamile kalmam için?inşallah cevap verirsiniz

arkadaşlar 2013 yılında eşimin sperm sayısı 1,5 milyon çıktı ve tüp bebek yaptırdık çok şükür şimdi 15 aylık bir oğlumuz var.benim merak ettiğim dediğiniz karışımlarla benimde normal yolla hamile kalmam mümkün mü acaba?ne kadar yükselmesi lazım normal yollarla hamile kalmam için?inşallah cevap verirsiniz
Yanlış hatırlamıyorsam 20 milyonu geçmesi lazım. normal spermin de %4 ün üstünde olması lazım. eşinde varikosel varsa ameliyat olsun. çok kolay bir ameliyat .

Eşim ameliyat olalı daha üç ay bile olmadı test yaptırdık. tüm değerleri normale yükselmiş. ameliyattan önce ileri hızlı spermi hiç yoktu. tabii PROXEED PLUS da kullanıyor.

Mrb kızlar bu sperm arttırıcı macunu yakında kullanan varmı bende yapmayı düşünüyorum eşime ama bir etkisi olmaz diye de korkuyorum.

Birkaç gün önce yazmıştım zaten. Yukarıda var. Eşim ameliyat oldu ve bir ilaç daha kullanıyoruz hepsi yazıyor

kızlar dün akşam aldım tüm malzemeleri ve yaptım macunu eşim yemeye başladı yanında keçi boynuzu kürünüde yapıyorum bir hafta sonra sperm tahlili yaptıracağız buraya dğerleri yazarım işe yaramış mı diye.

KIZLAR MUTLULUKTAN ÖLMEK ÜZEREYİM TAM İKİ HAFTA ÖNCE SPERM ARTTIRICI MACUNU YAPTIM VE EŞİM İKİ HAFTADA BİTİRDİ BUGÜN TEST YAPTRIDIK RABBİMİN SAYESİNDE 5,5 MİL SPERM SAYISI 19,5 MİL OLMUŞ LÜTFEN HERKES BUNU YAPSIN YANINDA KEÇİ BOYNUZU KÜRÜ İLE İNŞAALLAH BEBEĞİMİZDE NORMAL YOLLARDAN OLUR ALLAHIM HERKESE EVLAT NASİP ETSİN .AMA LÜTFEN YAPIN BUNU

X