Erkek İnfertilitesi sperm azlığı ve hareketsizliği nedeniyle hamile kalamayanları buraya alayım anacım :)

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
zaten yumurta 1 sağlıklı sperm ile döllemiyor mu yumurtayı ne alaka ileri hareketliliği düşüklerin ya düşük ya ölüm olur demesi bu doktorlarda köstek oluyor insan psikolojisine,ben spermin yapısıyla genetik bozukluğuyla ilgili olduğunu düşünüyorum düşük ve ölümlerin..eminim hızı düşük olup bir çok insan hamile kalıp ellerine almışlardır bebeklerini..
Sorma canim insan psikolojisini bozuyorlar insanda tedbir amacli gidiyor Ellerine düşüyor iste :KK43:

zaten yumurta 1 sağlıklı sperm ile döllemiyor mu yumurtayı ne alaka ileri hareketliliği düşüklerin ya düşük ya ölüm olur demesi bu doktorlarda köstek oluyor insan psikolojisine,ben spermin yapısıyla genetik bozukluğuyla ilgili olduğunu düşünüyorum düşük ve ölümlerin..eminim hızı düşük olup bir çok insan hamile kalıp ellerine almışlardır bebeklerini..

aynn canm , sonuçta en sağlıklı ve inatçı olan sperm yumurtayı döllüyr, düşüklerde rahim yada dediqn gibi genlerle ilgili olabilr.. çok şükr herşeye çare bulunmuş, dermansz dert vermesin ALLAH ,... ne kadardr deniyrsunuz, eşinizn sperm değerleri nasıldı..

1 senedir korunmuyoruz bende süt hormonum yüksek çıktı ilaç kullndım bu ay değerim normale döndü eşiminde hem sayısı düşük çıktı 18 milyon yinede şükür ileri hereketliliği %18 çıktı düşük yani keçi boynuzu yaptım bu ay hep içti eşim birde serophene yumurtlama ilacı kullandım takviye olarak fakat adetin 9.13.14 günü ilişki olabildi acaba yumurtam bu zamanlarda çatladı mı sperm yumurtayı dölledi mi hiç bilmiyorum adetime 6 gün kaldı hiç belirtim yok ,belirti olmayınca açıkcası umudum da olmuyor ya herşey ALLAH'DAN..siz?

eşinn değerleri güzl çıkmış maşlh, hızı sayısından önemli bence.. adet döngünüz 28 ya da 28 den erkn oluyrsa yumurtlamaya denk gelmiş olabilr.. ama 30-33 arsı oluyrsan, geç yumurta çatlar.. inşllh elma_sekerim01 elma_sekerim01 döllenmiştr... az kalmış adetine.. iyi haberler alırsın inşlh.. cümlemize nasip olsn..:emir_bebek::anneadayı::nazar:

inşallah canım normalde 16.gün yumurtluyorum ama serophene erken yumurtlatıyormuş bende bilmiyordum araştırınca öğrendim,yani denk gelmiş olabilir 31 günde bir oluyorum hayırlısı bakalım ama belirtinin b 'si yok ya yinede Allah'tan umut kesilmez...siz de sorun var mı ? ne zamandır bekliyosunuz?
sayı normal gelebilir ama %48 hareketsiz yani sadece 9 milyonu hareketli olmuş oluyor hızı daha önemli dediğin gibi..

inşallah canım normalde 16.gün yumurtluyorum ama serophene erken yumurtlatıyormuş bende bilmiyordum araştırınca öğrendim,yani denk gelmiş olabilir 31 günde bir oluyorum hayırlısı bakalım ama belirtinin b 'si yok ya yinede Allah'tan umut kesilmez...siz de sorun var mı ? ne zamandır bekliyosunuz?
sayı normal gelebilir ama %48 hareketsiz yani sadece 9 milyonu hareketli olmuş oluyor hızı daha önemli dediğin gibi..
canm ben bi kere gebelik yaşadm ama düştü maalesf, düşüktn sonra belirli aralıklarla denedik.. olmayınca eşim test yaptı,ileri harekt % 7 dendi ama diğerleri iyi çok şükr, ama önceden nasıl tuttu bilmiyrm, ama benm eşim mide ilacı içti bir yıl boyunca ki maalesf mide ilacı spermlere zarrlı.. bizde sperm düşüşün sebebini buna bağladık..bi kere test yaptık,,hakkımızda hayrlısı canm inşlh yüzümz güler..:emir_bebek::anneadayı::KK5: allahın izni ile cnm...

hereketlilik az olunca düşük olur tezine uyuyorsunuz ya Rabbim hiç acelem yok sen hayırlı zamanda sağlıklı evlat nasp et,sizin için de hayırlısı ne ise o olsun canım en azından tüplerinin açık olduğunu biliyorsun %7 ile tutmuş ,bir daha ki ne inşallah sağlıklı hamileleik nasip etsin.
benimde adete 5 gün kaldı bel ağrısından duramıyorum dün akşamda hafif midem bulandı psikolojik yine galiba.

hereketlilik az olunca düşük olur tezine uyuyorsunuz ya Rabbim hiç acelem yok sen hayırlı zamanda sağlıklı evlat nasp et,sizin için de hayırlısı ne ise o olsun canım en azından tüplerinin açık olduğunu biliyorsun %7 ile tutmuş ,bir daha ki ne inşallah sağlıklı hamileleik nasip etsin.
benimde adete 5 gün kaldı bel ağrısından duramıyorum dün akşamda hafif midem bulandı psikolojik yine galiba.

çok sağl canm hayır isteyen hayır görsün inşlhh. doktorum da bana aynı dedi üzülme en azından olduğunu biliyrsun dedi, inşlhh senn belirtilerin boşuna değşldr canm..
canm benm de belim çok ağrıyr ayakta duramıyrm o derece, kasık ağrım da aynı adet olackmışım gibi, hamile olamm çünkü adetten sonraki 10. günm bugnle acaba yumurtlama mı diyrm o da bu kadr erkn olmz,hakkımızda hayrlısı artık.. hergün isteyne dua ediyrmm.. rabbim kimsenn kucağını boş bırakmz inşlhh..:anneadayı::emir_bebek:

kızlar üroloji dr.na gittim dr. değerlerde korkulacak bir şey yok dedi.dr. abartmış dedi nerden biliyor dedi bir önceki hamileliğinin bununla ilgili olduğunu dedi.

kızlar üroloji dr.na gittim dr. değerlerde korkulacak bir şey yok dedi.dr. abartmış dedi nerden biliyor dedi bir önceki hamileliğinin bununla ilgili olduğunu dedi.
gözün aydın canm, sevindm inşlh hamiş olup kucağına alırsın bebeşini.. bizim durum zor işte,dualarında bzilere de yer ver

tüm bebek isteyenlere duacıyım canımmm rabbim tez zamanda sanada versin ben şu ginseng macununu aldım yinede ama diğer yazdıklarımı kaç aktar dolaştım bulamadım. bakalım bende korunmayı bırakcam artık 6 buçuk ay oldu biliyorsun çok zor bir hamilelik yaşadım 35 haftasında bebeğimi kaybettim bebeğim 7 saat yaşaadı ve vefat etti. rabbim bir daha evlat acısı vermesin sende dua et canım bana

tüm bebek isteyenlere duacıyım canımmm rabbim tez zamanda sanada versin ben şu ginseng macununu aldım yinede ama diğer yazdıklarımı kaç aktar dolaştım bulamadım. bakalım bende korunmayı bırakcam artık 6 buçuk ay oldu biliyorsun çok zor bir hamilelik yaşadım 35 haftasında bebeğimi kaybettim bebeğim 7 saat yaşaadı ve vefat etti. rabbim bir daha evlat acısı vermesin sende dua et canım bana
eşim tekrr test yapsın ondan sonra, doğl kürleri uylamayı düşünüyrm,bizde belirli şeklde korunduk düşükten sonra, aslında daha iyi vücut toparlanıyr.. allhım çok aratmasın inşlhh..

gerçktn arkadşm senn durum en zoru 8,5 aylık doğup sonra da.... ama allhın takdiri canm meleğn cennette.. hergün dua ediyrm canm tüm istyen kardeşklerime diyrm ben den çnce yılrca beklyenlere diye dua ediyrm.. inşlh hayrlıs ve sağşıklı bir hamilelk geçirrisn canm. sağsalim kucağına alıp büyütmk nasp olsun @sibelim_7777

oooyy kuzumm Allah razı olsun rabbim sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı hamileliği doğumu kolay geçirmeyi nasip etsin sonra kolay büyütmeyi iyi evlat yetiştirmeyi nasip etsin bakalımm ben ginsengi aldım lakin diğer macunları bulamadım bu arada keçiboynuzu yiyo ek takviye olsun die :):)):

oooyy kuzumm Allah razı olsun rabbim sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı hamileliği doğumu kolay geçirmeyi nasip etsin sonra kolay büyütmeyi iyi evlat yetiştirmeyi nasip etsin bakalımm ben ginsengi aldım lakin diğer macunları bulamadım bu arada keçiboynuzu yiyo ek takviye olsun die :):)):

şifa olsn cümleten inşlh, benm eşimde keçiboynzu pekmzi yiyr... hergün dua ediyrm biz müslamn kardeşlere hayrlı sağlıklı evlat ver,, inşlhh..

meraba arkadşlar nasılsnz.. spermi en çok sıcak etkiler ve hızını düşürrmüşş.. bi ablam dan duydum; eşiniz duşunu alıp bitrdikten sonra soğuk suyla mustakbel yerlerini yıkaması lazmmışş ve suyu soğuk içsinler..:KK48: alanında en iyi prof sölemiş..
şifa bulur inşlhh kocişlerimzzz.. :KK66:

meraba arkadşlar nasılsnz.. spermi en çok sıcak etkiler ve hızını düşürrmüşş.. bi ablam dan duydum; eşiniz duşunu alıp bitrdikten sonra soğuk suyla mustakbel yerlerini yıkaması lazmmışş ve suyu soğuk içsinler..:KK48: alanında en iyi prof sölemiş..
şifa bulur inşlhh kocişlerimzzz.. :KK66:
demekki sıcağı gördükçe mayışıyo yayıldıkça yayılıyo keratalaaaarrrr:oops::oops::oops::oops::oops:

X