sperm sayısını artırıcı mucize macun...denedik tavsiye ediyorum...Ahmet marankiden

slm arkadaşlar incir tavsiye ederim ve diyet çok önemli bisküvi tatlılar tavuk salam sosis peynir normal tuz çok zararlıymış duyunca şaşırdım biz konyada repcep bey var baharatçı çok fayda gördük sürekli boş gebelik düşük oluyordu burada gördüm

slm arkadaşlar incir tavsiye ederim ve diyet çok önemli bisküvi tatlılar tavuk salam sosis peynir normal tuz çok zararlıymış duyunca şaşırdım biz konyada repcep bey var baharatçı çok fayda gördük sürekli boş gebelik düşük oluyordu burada gördüm

repcep şarlatanın teki bence, zira yaptığı ürün işe yarasa 10 tane üyelik açıp burada insanları kandırmazdı.

Son düzenleme:
repcep in şarlatan olduğunu en güzel özetleyen mesajlar ;

bu mesajda reklam yapmışlar
kızlar netice alamassanız size tavsiyem konyada recep ergun adı baharatçı var kendi başından çeçmiş 0 mış bu işte çok bilinen biri tavsiye ederim benim bir kızım oldu çok şükür herkese nasip olsun ALLAH hım işyerinin adı sina baharatci mevlana hastanesi yanı bize karışım verdi ballla yedik kök verdi sıçak suyla içtik incir verdi bögürtlen kökü verdi içdik 45 günde sperm yükseldi bizim tavsiye ettigim arkadaşların da çocugu oldu

Bakın burası çok önemli üye ne yazmış ? biz bu adama gittik verdiği macun sonrasında 8 milyondan 7 milyona düştü... yahu bunların yatacak yeri yok ...
canım biz senin tavsiye ettigin sina baharatcıya gittik ilk gittigimizde 8 milyon olan sperm sayısı 7 milyona düştü simdi yeniden bi karısım verdi onu kullanıyoruz bakalım 2 gün sonra tekrar test yaaptıracagız hayırlısı ile

arkadaşlar ahmet marankini vermiş olduğu tarifi aktara yaptırdık.eşim keçiboynuzu kürü ile birlikte yemeye başladı...vee inanın 6günde 2milyon olan sperm sayısı 14milyona yükseldi.gittiğim merkezdeki doktorlar bile inanamadılar.bu kadar kısa sürede fayda etti yani.
İŞTE O TARİF
Ahmet Maranki Sperm Artırıcı Mucize Macun Tarifi

Erkeklerde sperm kalitesini artıran bitkiler,erkek kısırlığı için bitkisel macun,sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde cinsel gücü artıran bitkisel kür
Erkek Kısırlığı İçin Şifalı bitkiler-Sperm Sayısını ve kalitesini artıran bitkisel karışım-sperm sayısını artıran Macun-sperm sayısını artıran Şifalı Bitkiler
Ahmet Maranki, Sabahın Sedası programında, çocuk sahibni olmak isteyip de, sperm azlığı yüzünden çocuğu olmayan erkekler için, şifalı bitki macunu tarifi verdi.
Sperm Sayısını artıran şifalı macun için gerekli Malzemeler ;
  • 3 kg organik bal,
  • 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
  • 100 gr zencefil,
  • 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
  • 100 gr çam fıstığı,
  • 100 gr çoban çökerten,
  • 100 gr üzüm çekirdeği,
  • 100 gr polen,
  • 100 gr ceviz,
  • 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.
Bu karışım, sperm sayısını ve kalitesini artırdığı gibi, erkeklerde cinsel gücü de artırır.
-ALINTIDIR--
Merhaba
Yaptığınız karışım sperm hareketliliğine de iyi geliyor mu acaba?
Birde ayriyeten yanında keçiboynuzu pekmezi mi tüketmeli?

X