Erkek İnfertilitesi sperm azlığı ve hareketsizliği nedeniyle hamile kalamayanları buraya alayım anacım :)

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

cansu5858

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2014
19
8
Arkadaşlar şuan bu konuyu benim durumumda olan herkese yardımcı olmak amacıyla açıyorum.Eşimin sperm sayısı çok düşük ve hareketliliği yok denecek kadar az olduğu için hamile kalamazsın dedi doktorlar kısırlık teşhisi bile konuldu. İlaçlar ameliyatlar önerildi ben bunların hepsinden önce bitkisel ürünleri araştırmaya başladım ve Ahmet Marankinin bir kürünü bulup uyguladım. 1 ay kullandıktan sonra sperm tahlili için hastaneye gitmeden hamile kaldığımı öğrendim ALLAHım tüm isteyen herkese nasip etsin inşallahh. ALLAHın izniyle şifalarda ALLAHın yarattıklarında neden değerlendirmeyelim deil mi :) aşağıya yazıyorum tarifi dularım sizinle :*

* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin. (taze taze tüketilsin diye biz bunun 3te 1ini yaptırdık )

Gercekten mi?
Hayırlı olsun bebeğiniz :)
ismini bile bilmediğimiz şeyler, nerden bulunur ki tüm bunlar :)

Macunu sadece eşim uyguladı bunun yanında keçiboynuzu kürününde çok etkili olacağı söyleniyo ama ben benimkine onu fazla içiremedim :)

hayırlı olsun bizde bitki uzmanı bir beyden macun aldık 45 gün onu yedi sabah akşam 2. kürü alsak mı almasak mı diye karar veremedim maddi olarakta biraz sıkıntıdayız acaba bunu mu hazırlatsam. bizim morfoloji ve hareketlilik düşük. varikosel ameliyatı olalı 10 ay oldu fakat bir gelişme yok. aşılamamı yaptırsak başka kürler mi denesek bilemiyorum kafam o kadar karıştıki.

benim eşimdede varikosel var ameliyat dediler yoksa sperm sayısı cogalmaz dediler çok şükür bu macunu uyguladıktan 1 ay sonra hamile kaldım ve uygun bi fiyatada hazırlanıyo içindede zararlı hiç bi şey yok denemeye değer

benim eşimdede varikosel var ameliyat dediler yoksa sperm sayısı cogalmaz dediler çok şükür bu macunu uyguladıktan 1 ay sonra hamile kaldım ve uygun bi fiyatada hazırlanıyo içindede zararlı hiç bi şey yok denemeye değer
merhaba cansu bebeğin hayırlı olsun
sayınız değerleriniz kaçtı acaba bu macunu kullanmadan önce?

Teşekkür ederim darısı tüm isteyenlere inşallah. sperm sayısı 10 milyon hareketlilik ise 0 dı.

Arkadaşlar şuan bu konuyu benim durumumda olan herkese yardımcı olmak amacıyla açıyorum.Eşimin sperm sayısı çok düşük ve hareketliliği yok denecek kadar az olduğu için hamile kalamazsın dedi doktorlar kısırlık teşhisi bile konuldu. İlaçlar ameliyatlar önerildi ben bunların hepsinden önce bitkisel ürünleri araştırmaya başladım ve Ahmet Marankinin bir kürünü bulup uyguladım. 1 ay kullandıktan sonra sperm tahlili için hastaneye gitmeden hamile kaldığımı öğrendim ALLAHım tüm isteyen herkese nasip etsin inşallahh. ALLAHın izniyle şifalarda ALLAHın yarattıklarında neden değerlendirmeyelim deil mi :) aşağıya yazıyorum tarifi dularım sizinle :*

* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin. (taze taze tüketilsin diye biz bunun 3te 1ini yaptırdık )
Merhaba eşinizin değerlerinini yazarmısınız

Teşekkür ederim ALLAH tüm isteyenlere de nasip etsin inşallahh evet bu macunla hamile kaldım ben kullanmaya basladigimiz ay

benm eşimde de hız sorunu var ve 5 aydr ilaç içiyr ama halen hamile kalamdm :KK61:2013 te ilk denemm de hamile kalmıştm ama malsf düştü.. o zamn da böle bi sorun varmıydı bilmiyrm... doktr eşinize ne ilaç verdi acaba ismlerini bana söyler misnz

Doktorun verdigi ilaçları biz hiç kullanmadık almadık bile çünkü doktor bile ilaç veriorum ama ameliyat dedi biz direk bu macunu kullandık

önceden doğl yolla bir gebelik yaşadm hemde ilk denemede bu sebbple ilaç verdi sizden umutluyum dedi ama halen yok.. ben ilacın yanında bu kürü denersm sizce olur mu...

Bence hic bi sakıncası olmaz ne varsa ALLAHIN otlarında nimetlerinde var. Kürün icerisinde zaten zararlı hic bise yok bence denemelisiniz :) Dualrım sizinle ve tüm anne olmak isteyenlerle Rabbim kimsenin kucagını bos bırakmasın sizde en kısa sürede hayırlısıyla güzel haberleri alırsınız :)

X