Saç Kesim Şekilleri Saçlarımı kestirmeli miyim?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kac yasindasin ?
yine kestir sacini ama bob modellerinin daha uzun olanlari var senin koydugun resimlerdeki cok kisa...utkueslemin dedigi gibi sürekli fön cekmen yada duzlestirmen lazim kestirdigin zaman resimdeki gibi olmuyor malesef :KK43: ayrica saclarini acik tonlarda boyaybilirsin karamel vb

bence kestirmeden önce saçlarını boyatıp güzel bi şekil verdir çünkü bende gittim öle kuaföre kes şu saçlarımı dedim bişeye benzemiyolar iyice daraldım kısacık bişe olsun dedim fırçayı yedim oturdum aşağıya yaklasık 10 senelik kuaförümde ondan fırça attı bana :)
güzelce bayadı bide şekillendirdi bi hoşuma gitti bi hoşuma gitti iyi beni dinleyip kesmemiş dedim sonradan bence önce böyle birşey denemelisin :)

utkueslem alinti yapamiyorum sayfaya gecemiyorum cunku :))
oo bedavaya getireceksin sac kesimini :KK60:
afiyet olsun...yahniye patatesle havucta dogra super :KK60:
bu arada smileyler nerede ya bi :KK60: bunu hatirliyorum :KK1: bunu digerlerini salliyorum ahada bitane salliyim :44:

Resimde rihanna nın modeli nasıl olur?Üstteki perçemli küt modeli

Eki Görüntüle 271631

rihannayı geçte
o zaman bu model daha yakışır olur sana
hem hafif dalgalı saçların
$orta_sac_modelleri155_1237493534.jpg

hem renginde de oyna
karamel yaptırabilirsin mesala
aralarına sarı attır yada sadece
karamelde kal :KK66:

utkueslem alinti yapamiyorum sayfaya gecemiyorum cunku :))
oo bedavaya getireceksin sac kesimini :KK60:
afiyet olsun...yahniye patatesle havucta dogra super :KK60:
bu arada smileyler nerede ya bi :KK60: bunu hatirliyorum :KK1: bunu digerlerini salliyorum ahada bitane salliyim :44:

bedavan ziyade bu vesile ile kısaltmış olurum
eşim müsade etmiyorda :)
saol kuzumm :)) patatesiz ve havuçsuz düşemiyorum zaten :KK70:
neyse konuyu toparlayalım :KK70:

sende kestir anacım
şöyle güzel bir boyat
ohh mis valla :)

bence kestirmeden önce saçlarını boyatıp güzel bi şekil verdir çünkü bende gittim öle kuaföre kes şu saçlarımı dedim bişeye benzemiyolar iyice daraldım kısacık bişe olsun dedim fırçayı yedim oturdum aşağıya yaklasık 10 senelik kuaförümde ondan fırça attı bana :)
güzelce bayadı bide şekillendirdi bi hoşuma gitti bi hoşuma gitti iyi beni dinleyip kesmemiş dedim sonradan bence önce böyle birşey denemelisin :)

Öyle de saçlarım yeni kendine geldi.Bir süre boyamayı düşünmüyorum.Benim de kuaförüm 10 yıldır aynı adama ama bir kere bile bana fikir verdiğini hatırlamam.Öle arkadaşlarım anlatınca gözlerim dolar valla.Giderim kuaföre ne olacak der şöyle istiyorum böyle olsun derim sen ne düşünüyorsun derim bilmem iyi olur tamam der yapar

bencde toparlayalim konuyu :KK68:
o ekledigin resimdekki model cok hosmus :KK76:
begendimm oyle kestirebilirm :88:

kac yasindasin ?
yine kestir sacini ama bob modellerinin daha uzun olanlari var senin koydugun resimlerdeki cok kisa...utkueslemin dedigi gibi sürekli fön cekmen yada duzlestirmen lazim kestirdigin zaman resimdeki gibi olmuyor malesef :KK43: ayrica saclarini acik tonlarda boyaybilirsin karamel vb

28 yaşındayım tatlım

28mi :44::44::44::44:
walla resimde yuzun gorunmuyor ama soyle bi bakinca 18 19 sandim :KK1:

Öyle de saçlarım yeni kendine geldi.Bir süre boyamayı düşünmüyorum.Benim de kuaförüm 10 yıldır aynı adama ama bir kere bile bana fikir verdiğini hatırlamam.Öle arkadaşlarım anlatınca gözlerim dolar valla.Giderim kuaföre ne olacak der şöyle istiyorum böyle olsun derim sen ne düşünüyorsun derim bilmem iyi olur tamam der yapar

valla benimkide öle olsa dicem şimdi hangisi iyi bilemedim bana hiç sormaz sağolsun kendisi halleder boyar keser bende pek bi memnun çıkarım kuaförden :)
senin kendi kararın derim ama kısa saçla uğraşması zor hep bakım istiyor kardeşimden biliyor off nerden kestirdim şu saçımı diye isyanlarına çok şahit oldum uzun olunca en azından topla çık ama kısa saçta bunu yapamıyorsun sadece deneyimlerimi söylüyorum sana yanlış bir etkide bırakmak istemem.

Artık bağlanmayacak bir model istiyorum.Valla artık eşimin de dikkatini çekiyor söyleyince çok utanıyorum.Niye hep bağlıyorsun diyor?Valla uzun saç iyi hoş ama kısa da modern ouyor ya.Her daim şekilli.

X