Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

bende dün buldum burayı bir buçuk yaşında ikizlerim var önceden 52 kiloydum dogumdan sonra 62 oldum 10 kılo fazlalıgım var bgn başladım bu diyete bakalım bir hafta denicem fayda görürsem dvm edicem sabah 2 dal marul yarım salatalık yarım domates yarım kepek ekmeği cok az peynır 2 zeytın yedım yeşıl cayada basladım ama şekersiz çok kötü tadı:KK43:ben su sevmeyen bırıyım seker tuz hastasıyım acaba hıcmı tuz kullanmıcaz sonucta vücudun tuzada ihtiyacı var

Merhaba bayanlar
bende katılıyorum aranıza 63,5 kg ama ideal kilom 51 bu sabah işe hazırlanırken uzun zamandır giymediği bir elbisemi giydimki evlere şenlik her yerim bir taraftan fırladı ve bugün karar verdim zayıflıcam

selam arkadaşlar bende doğumdan 10 ay sonra artık başlıyorum 63 kg ile başlıyorum 1.65 boyum fazlalıklarımın çoğu göbek ve bel bölgesinde toplanmış durumda tam delirmelik sütümde gitti zaten o yüzden bugünden itibaren bende sizinleyim yaşda var artık bakalım kilo verebilecekmiyim hadi bakalım...

Herkese Kucak dolusu Merhaba,
Kesinlikle katiliyorum ben de. cok istiyorum kilo vermeyi. eski kiloma (48) kavusmak istiyorum. 60 kg yum. evlenince insan neden kilo aliyorki sanki...4 yilda 60 kilo oldum yaw. artik eskisi gibi enerjik , hareketli olamiyor, cabuk yoruluyorum. 07.04.2014 den itibaren bu diyete baslicam. cünkü spora da o gün baslicam ve beraber yürütücem. cok sabir gerektiriyor gercekten. insallah da o sabri bulurum. sizler de deneyin. Bu yolda beraber yürüyelim. gercekten motive basarmanin yarisidir. artik aldigim sonuclari zaman zaman sizlerle burada paylasicam. simdilik saglicakla kalin.

Herkese Kucak dolusu Merhaba,
Kesinlikle katiliyorum ben de. cok istiyorum kilo vermeyi. eski kiloma (48) kavusmak istiyorum. 60 kg yum. evlenince insan neden kilo aliyorki sanki...4 yilda 60 kilo oldum yaw. artik eskisi gibi enerjik , hareketli olamiyor, cabuk yoruluyorum. 07.04.2014 den itibaren bu diyete baslicam. cünkü spora da o gün baslicam ve beraber yürütücem. cok sabir gerektiriyor gercekten. insallah da o sabri bulurum. sizler de deneyin. Bu yolda beraber yürüyelim. gercekten motive basarmanin yarisidir. artik aldigim sonuclari zaman zaman sizlerle burada paylasicam. simdilik saglicakla kalin.

bir öneri istersen ayça kayanın sitesinde tarifler var alternatif menü oluşturabilirsin...

kızlar 89'dan 79 düştüm ama nasıl düştüm inanın bende bilmiyorum motive olmam lazım karabuğdayla 3 kilo daha verdim ama yemek yer yemez hemen aldım yürüyüş bandıda aldım şimdide bu diyete başladım umarım haziranın ortasına kadar en azından bi 65 olurum . inanın bana çok istiyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum kızlar hangi günler kilolarımı tartıp söylüyoruz :KK70: destek şart :KK70:

Selam herkese :KK3:
Sevacığım yazdığını görünce ben de yazayım istedim.
Nasılsın nasıl gidiyor hayat?
Ben son zamanlarda iyice saldım kendimi toparlanmam gerekiyor bir türlü beceremedim:26:

Kımse yokmu arkadaşlar?:KK49::KK49:

Selamlar bende biara bu diyeti yapip 4kg vermistimm hemde bir hafta da. Simdi tekrar yapmak istiyorum ama pazartesi baslayabilicem. Askerim geliobda ona süpriz:KK1: kilo bildirimi ne zaman yapcaz bide kara buğday neymis ki iyiyse onu yapalım:KK56:

Selam herkese :KK3:
Sevacığım yazdığını görünce ben de yazayım istedim.
Nasılsın nasıl gidiyor hayat?
Ben son zamanlarda iyice saldım kendimi toparlanmam gerekiyor bir türlü beceremedim:26:
selam canım iyi yaptın yazmakla sen nasılsın?bende kendimi iyice saldım yaklaşık 3.200 felan kilo aldım hemde son 1 ayda pazarertesinden etibaren yeniden var gücümle devam etmekde kararlıyım :KK49:senide bekliyorum şenbe pazar 2 günün var canın ne isterse onu ye:KK36:
Selamlar bende biara bu diyeti yapip 4kg vermistimm hemde bir hafta da. Simdi tekrar yapmak istiyorum ama pazartesi baslayabilicem. Askerim geliobda ona süpriz:KK1: kilo bildirimi ne zaman yapcaz bide kara buğday neymis ki iyiyse onu yapalım:KK56:

selam pazarerteleri biıdirim günlerimizdi önceden sonra topik dağıldı ben giremeyince şimdi her kesi yeniden buraya aramıza katılmaya davet ediyorum çünkü kim nedeyerse -desin en sağlıklı ve kolay diyet listeleri Dr.Ayça Kayanın verdiyi listeler ve tariflerdir kendisini hep takib ediyorum.

internetden araştır karabuğday
yazsan yeter çok tanıdıklarım var karabuğday diyetini yapmışlar 1 haftada 3-5 vermişler daha önce konu a çmışdım amma merak eden olmamışdı bende buraktım tek başıma diyet yapamıyorum topikle daha renkli ve güzel oluyor bir-birimize yardımcı oluyoruz eyleniyoruz ne ise karabuğday diyetini ruslar farkı yapıyorlarmış akşam yatmadan önce 1 bardak karabuğdayı 1 bardak suda islanmaya koyuyorlar sabah pişmiş gibi oluyor zaten sonra sabahtan başlıyarak akşama gibi acıkdıklarında yiyorlarmış sabah şekersiz çayla birlikde karabuğdayın içine az üzümkurusu koyub yiyorlar ögle yemeyinde yine karabuğday yağsız yoğurt 1 salatalık sebze felan akşam yine karabuğday yanında haşlanmış azca tavuk veya et felan aralarda salatalık yağsız ayran felan veya yeşil elma yeşil çay ve bol su içiyorlar haftada 3.-6 verenler varmış bilmiyorum ben 1 kere denemeye kalkdım 5 günde 2 kilo verdim vermesinede çobuk bıktım bıraktım:KK49:
http://www................/2014/02/k...glutensiz.html
http://filgunluk.blogspot.com/2014/0...ilo-verin.html
bi göz at KARABUĞDAYIN FAYDALARINA

Son düzenleme:
selam canım iyi yaptın yazmakla sen nasılsın?bende kendimi iyice saldım yaklaşık 3.200 felan kilo aldım hemde son 1 ayda pazarertesinden etibaren yeniden var gücümle devam etmekde kararlıyım :KK49:senide bekliyorum şenbe pazar 2 günün var canın ne isterse onu ye:KK36:

selam pazarerteleri biıdirim günlerimizdi önceden sonra topik dağıldı ben giremeyince şimdi her kesi yeniden buraya aramıza katılmaya davet ediyorum çünkü kim nedeyerse -desin en sağlıklı ve kolay diyet listeleri Dr.Ayça Kayanın verdiyi listeler ve tariflerdir kendisini hep takib ediyorum.

internetden araştır karabuğday
yazsan yeter çok tanıdıklarım var karabuğday diyetini yapmışlar 1 haftada 3-5 vermişler daha önce konu a çmışdım amma merak eden olmamışdı bende buraktım tek başıma diyet yapamıyorum topikle daha renkli ve güzel oluyor bir-birimize yardımcı oluyoruz eyleniyoruz ne ise karabuğday diyetini ruslar farkı yapıyorlarmış akşam yatmadan önce 1 bardak karabuğdayı 1 bardak suda islanmaya koyuyorlar sabah pişmiş gibi oluyor zaten sonra sabahtan başlıyarak akşama gibi acıkdıklarında yiyorlarmış sabah şekersiz çayla birlikde karabuğdayın içine az üzümkurusu koyub yiyorlar ögle yemeyinde yine karabuğday yağsız yoğurt 1 salatalık sebze felan akşam yine karabuğday yanında haşlanmış azca tavuk veya et felan aralarda salatalık yağsız ayran felan veya yeşil elma yeşil çay ve bol su içiyorlar haftada 3.-6 verenler varmış bilmiyorum ben 1 kere denemeye kalkdım 5 günde 2 kilo verdim vermesinede çobuk bıktım bıraktım:KK49:
http://www................/2014/02/k...glutensiz.html
http://filgunluk.blogspot.com/2014/0...ilo-verin.html
bi göz at KARABUĞDAYIN FAYDALARINA

Günaydın kilo bildirimi icin geldim 74.5 kiloyum boyum 172. Bugün başlıyorum diyetime.bir hafta ayca kayanin diyetini sonraki hafta karabugday yapcm inşallah. :KK56:

Hosbuldum amin teşekkür ederim. Dun pek yapamadim ama bugün iyi gidiyorum inşallah :)

ben de diyetime ara verdikten sonra yendiden toparlanmam zor oluyor amma elimden geleni yapıyorum mesela sabah şekersiz çay az beyaz penir cavdar ekmek 2 ve sebze ara 2 haslanmış köfte yemeyi düşünüyorum yoğurt salatla akşamada bakalım belki bi çorba hazırlarım havada sıcak ya çorba yemek zorlaşıyor yaz gelince:KK49::KK52:

X