Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

kızlar benım 2 gunum bıttı bıle vee regl olmama ragmen tatlı bıle yemedım.2. gun zor gectı ama azımlıyım..

Merhaba arkadaslar ben 109 kiloyum 167 boy ve 30 yaşındayım acaba bu diyeti yapmayı düşünüyorum günluk diyet listemizde buraya yazıyoruz

20 kilo vermek istiyorum cnm boyum 1.58 80 kiloyum. yeni evliyim evlendikten sonra bi anda 10 kilo aldım önce 60 olup sonra 55 e inmek istiyorum

inş hedefine ulaşırsın canımm bende 1.70 boy 70 kilo olmak istiyorum şuanki kilom 77

günaydın kızlarr bugun diyetteki 3. günüm ve reql olmama ragmen tartıda çok güzel bi rakam gördüm :)

hoş geldiniz kızlar:KK49:bu sabah melek programında

Diyetisyen Dr.Ayça Kayanı izledim yanında 4 ayda 20 kilo vermiş hastası zayıflamış bayanın konuşmasında neıer yediyini anlatdı 1ci sayfadakı listenin aynısını anlatır gibiydi :KK49:inş hepimiz istediyimiz kiloya ulaşırız:KK49:

Merhaba arkadaşlar sizi böyle azimli görmek beni çok mutlu etti ve bir o kadar kamçıladı:)))Benim sanırım 5 gün oldu başlayalı 2 kilo vermişim ama ben biraz et peynir ve yumurtaya ağırlık veriyorum, bol su içiyorum (kabuk tarçınlı su), yeşil çay bazen, ve sade extra sert kahve:)) Ins sağlıkla ulaşırız istediğimiz kilolara

Merhaba arkadaşlar sizi böyle azimli görmek beni çok mutlu etti ve bir o kadar kamçıladı:)))Benim sanırım 5 gün oldu başlayalı 2 kilo vermişim ama ben biraz et peynir ve yumurtaya ağırlık veriyorum, bol su içiyorum (kabuk tarçınlı su), yeşil çay bazen, ve sade extra sert kahve:)) Ins sağlıkla ulaşırız istediğimiz kilolara

tebrik ederim canım 5 günde 2 kilo super:KK49:inş böyle devam edersin:nazar:

ben yaptım değil kilo vermek aldımmm yahuuuu verilmiyor bu diyetle sakın zaman kaybetmeyin.benim gibi zor kilo verenler ..

canım bende çok zor kilo verenlerdemin ama bu diyet ama çok iyi geldi 2 gunde 1 kilo verdim ama senin vucuduna uyum saglamamış olabilir bu diyet

Merhaba arkadaslar. Diyetti kiloydu derken uzuuuuunca suren gezinmelerden sonra buraya rastladim. 5 10 kilo fazlasi olan arkadaslara oyle ozeniyorumki :KK43:( kilo vermek icin oyle cok yol denedimki ama olmadi fazlasiyla aldim cok tavsiye edilen bir diyetisyene bile gittim listeyi tutusturup gonderiyordu oda fayda etmedi. Ihtiyacim olan tek sey azim oda bi gelip bi kaciyor. Sayfalari gezerken farkettimki yalniz degilim acayip gaza geldim ve bugun benim icin bi donum noktasi.hep bi gun kilo vercekmisim gibi yapmadigim alisverislerimi yapmaya baslicam kucuk beden biseyler alabilcem evet fazla kilolara elveda.167 boy 87 kilo ile basliyorum pazartesiyi beklemicem . Ihtiyacimiz olan motivasyonu birbirimize saglayacagimiza inaniyorum.liste etkili gibi gorunuyor hadi bakalim hayirlisi :)

Benim bir haftanın sonunda 2-3 kilo vermem gerekiyor. Bu başlığın ilk sayfasında bir diyet listesi okudum.

Onu içerinizde uygulayanınız var mı?

Yaşım 47. Öyle olunca zor kilo vereceğim ama mutlaka vermem de gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaslar. Diyetti kiloydu derken uzuuuuunca suren gezinmelerden sonra buraya rastladim. 5 10 kilo fazlasi olan arkadaslara oyle ozeniyorumki :KK43:( kilo vermek icin oyle cok yol denedimki ama olmadi fazlasiyla aldim cok tavsiye edilen bir diyetisyene bile gittim listeyi tutusturup gonderiyordu oda fayda etmedi. Ihtiyacim olan tek sey azim oda bi gelip bi kaciyor. Sayfalari gezerken farkettimki yalniz degilim acayip gaza geldim ve bugun benim icin bi donum noktasi.hep bi gun kilo vercekmisim gibi yapmadigim alisverislerimi yapmaya baslicam kucuk beden biseyler alabilcem evet fazla kilolara elveda.167 boy 87 kilo ile basliyorum pazartesiyi beklemicem . Ihtiyacimiz olan motivasyonu birbirimize saglayacagimiza inaniyorum.liste etkili gibi gorunuyor hadi bakalim hayirlisi :)

Canim hos geldin bence kilo vermenin ilk baslangici beyinde bitirmek senin yazinda onu histettim hic bir imkansiz degil inan ki verirsjn bu yazarak arkadaslarla yazisarak kendinj motive edebilirsin inanmak ve asla birakmamak kacamak oldugunda bir onceki gun yasanmamis gibi kaldigin yerden devam etmelisin agustostan beri uyguladim 20 kilo verdim yürüyüs yapin bol su yesil cay 3 beyaz dan kacip bu 3 ten dr asla vazgecmeyin

Kizlar telefonunuza adim sayar indiriseniz günluk yuruyusunuzu kac kolori harcadiginizi rahatlikla gorebilirsiniz cok mukemmel bi uygulama

Şu diyet listelerinde ki ızgara et olayına acayip uyuz oluyorum kaç kişi hergün evinde ızgara et yapıyo ki. Alternatifini sunun şu ızgara etin. Maddiyatından geçtim ızgaralık alıcan hazırlatıcan. Belki de ben yanlış düşünüyorum bilmiyorum.

Şu diyet listelerinde ki ızgara et olayına acayip uyuz oluyorum kaç kişi hergün evinde ızgara et yapıyo ki. Alternatifini sunun şu ızgara etin. Maddiyatından geçtim ızgaralık alıcan hazırlatıcan. Belki de ben yanlış düşünüyorum bilmiyorum.

valla sonuna kadar haklısın onun için hiç uyamıyoruz şu menüleri çünkü başka alternetif yok

canım bencede çok haklısın ben mesela tavuk yiyeceksem bıkmıyayım diye bu defa izgara yapdıysam bir daha ki sefere haşlamış yiyorum ve ya fırınlıyorum:KK49:

herkese merhabalar bende aaranıza yeni katıldım. yaşım 25, kilom 80-82 gibi bişey ve adet düzensizliği problemim var .. sizce bu diyete başalasam mı? veya ne yapmalıyım.. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkr ederim..

X