eşim benden tiksiniyormuş, ne yapmalıyım ?

hakveriyorum size:KK1:En Büyük TÜRKİYE

bizler evlendikten sonra artik evliyiz eşimiz bizi her halimizle sever diye dusunuyouz bazi erkekler sunu yapma bunu yapma ben sevmiyorum diyerek eşlerinin güzel şeyler yapmasini engeller bagzilarida cok severler herşey yapmalrini ister ama suna eminimki güzel şeyi begenmeyen erkek yoktur herşey kendimiz için olmali onlar nasil keyiflerini dusunuyorlarsa bizlerde bizi mutlu eden ne varsa onu yapmalız üzülmeyin halledilmeyen bir problem yoktur hergun aynanin karşisinda bugun ne kadar güzelim demeniz bile size yeter

üzerine kusup allll biraz daha tiksin ozamanbencil herif deseydiniz:KK47: onun çocuğunu büyütürken ailesine hizmet ederken kendinizi dağıtmış olmanızı böylemi idrak ediyor bu adam:KK47: süslen püslen al elinden paraları git o kuaför senin bu mağaza benim gez dolaşda ozaman aklı başına gelsin beyefendinin:KK47:ayrıca o öyle böm böm diğer kadına bakarken hayırdır neye bakıyosun diye bozsaydınız mutfağa falan çekip:KK53:ailesinin yanında neyin erkekliğini taslıyomuşta böle konuşabiliyormuş sizinle :KK47:

Son düzenleme:
elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmasa, maddi manevi her türlü desteği verse
evde anasına babasına bakmaktan daha farklı sosyal ortamlarınız olsa ve kendine de özen gösteren biri olsa tabiki karşısında bakımlı kadın ister dicem
ama o durumda bile şu tarz bi konuşma olsa odunluğun dik alası olur:KK66:
çünkü biri tiksindiği birinden iki çocuk yapmamalı yada onu annesine babasına hizmetçi olarak kullanmamalı..
çok ayp ya biraz merhamet ve vefa sahibi bi insan olsa bu lafların binde birini etmeye utanır..
aşırı saygısız vefasız biriymiş kusura bakmayın...

bizler evlendikten sonra artik evliyiz eşimiz bizi her halimizle sever diye dusunuyouz bazi erkekler sunu yapma bunu yapma ben sevmiyorum diyerek eşlerinin güzel şeyler yapmasini engeller bagzilarida cok severler herşey yapmalrini ister ama suna eminimki güzel şeyi begenmeyen erkek yoktur herşey kendimiz için olmali onlar nasil keyiflerini dusunuyorlarsa bizlerde bizi mutlu eden ne varsa onu yapmalız üzülmeyin halledilmeyen bir problem yoktur hergun aynanin karşisinda bugun ne kadar güzelim demeniz bile size yeter

bazen o bile yetmiyor ayna karşısında ben güzelim demek özgüven gerektiriyor oda bende yok:2:

kırıldığını söylemek çok hafif kalır bence de.böyle bir davranış tekrar olacaktır

üzerine kusup allll biraz daha tiksin ozamanbencil herif deseydiniz:KK47: onun çocuğunu büyütürken ailesine hizmet ederken kendinizi dağıtmış olmanızı böylemi idrak ediyor bu adam:KK47: süslen püslen al elinden paraları git o kuaför senin bu mağaza benim gez dolaşda ozaman aklı başına gelsin beyefendinin:KK47:ayrıca o öyle böm böm diğer kadına bakarken hayırdır neye bakıyosun diye bozsaydınız mutfağa falan çekip:KK53:ailesinin yanında neyin erkekliğini taslıyomuşta böle konuşabiliyormuş sizinle :KK47:

:KK9: :KK9: :KK9:

:KK52:

ne yapayım hemen boşanayımmı o zaman

aaa hayır seyucuum boşanma tabiki.
ama kendine bak lütfen
sonra yavaş yavaş ezdirmemeye çalış kendini.
sana bir laf sokarsa,sen ona iki laf sok.
bu erkekler byle canım,böyle cvp falan verince karışısında,önce bir kızıyorlar höyt möyt der.
sonra alışırlar.biraz sesin çıkacak.sesin çıkmaz ise olmuyor.
kendine bak,giyin süslen püslen,birdaha laf edemesin sana,pişman olsun.

diğer konulardandan az çok bilirsiniz beni sürekli farklı konu açıyorum aamaEn Büyük KKbugün 2 defa hastaneye gittim ikisidede annesini getiedim sonra eve geldik hem yürüyerek çocuk kucağımda yokuş çık yokuş in neyse burası önemli değil eve geldik teyzemler geldi apar topar yemek hazırladım onlar gitti eşimin köylüleri geldi geçmiş olsuna kayınpeter için onların kızı var evli oda geldi eşim sürekli ona baktı gördüm kaç defa neyse onlar gitti eşime dedim hülya kız gibi duruyor ben onun yanında yaşlanmışım dedim ağzını elledim bana ne dese beğenirsiniz senin üzerindekiler ne öyle başka giyecek şeyin yok mu dedi sen zaten beni hiç bir zaman beğenmiyorsun sürekli eleştiriyorsun nasıl giyinmemei istiyorsan bana al ben giyerim bana demedi sen benim güzel karımsın ben annelerine akrabalarına hizmet ediyorum mükafatı son lafı şu oldu SENDEN NEFRET EDİYORUM VE TİKSİNİYORUM DEDİ NE OLUR YARDIM EDİN ANNELERİ VAR SUSTUM NASIL İNTİKAM ALIRIM SÖYLEYİN SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZEn Büyük KK:KK59:

eşim le aram düzeldi benden özür diledi ama bie daha yapar diye güvenim yok 1 kere yaptı ya 9 yıllık evliliğimiz boyunca ilk defa bana böyle birşey dedi oturup konuştuk bende de suç var mış insan sinirli halinde ne dediğini hatırlamıyor bu yüzden şimdilik affettim DOĞRUMU YAPTIM SİZCE bakımlı olmam da işe yaradı önce kendim için sonra eşim için süsleniyorum:21::21:

erkelerı anlamak cıdden cok guc cok uzuldum ne yapmayı dusunuyosunuz sımdı :KK43:( sız zaten o gun apar topar halletmıssınız herseyı dah ane beklıyokı ev halı bı de evde de makyaj yapcak halınız yokya bı de bı guzel kız gorunce daha da usutunuze gıtmıs ama bosanılcak bısey gormuyorum ben burda ozur dılemıs belkı sınırınden solemıstır hos bu laf cok agır ama bı kere demıs daha bu sureklı tekrarlarsa sızı sevmıyo demektır bence ama tekrarlamaz ınsallah sızde makyaj falan yapın evde daha cok suslu olun kmakyajdan kastım hanı bı rımel olabılır ya da haıfıf dogal enkte bı ruj agır olmasın

böyle bi durumda ben ne yapardım bilmiyorum bana o lafı söyledikten sonra onda düzgün bir pskoloji bırakmazdım bakımsız biri değilim ama eşim içinde süslenmem galiba ya insanlar herşei kendi istedikleri için yapmalı bence tabiki sebep olabilir ama eşim için süsleniyorum kısmı bence doğru değil ne yapıyosan kendin için yap kardeşim eşinin ailesine de hizmet ediyosan kendim için de insanlığım için de mükafat bekleme ondan çünkü beklentilerin hep karşılıksız kalır oda senin ailene iyi davranıyosa kendi insanlığıdır mükafat verme sende mecbur yapcak yapmıyosa da ona göre davranılcak..

arkadaşlara katılıyorum heralde bende şoka girerdim ve kalırdım yani ama çok kaba terbiyesiz gerçekten evet dogru söylemişsin bravo nasıl istiyorsa öyle alsın öyle giyin öyle görün ozaman ozaman da dışarı salmazlar ama cifersizler anca gözleri dışarda olsun onların :KK47: :KK47: :KK47:

arkadaşlara katılıyorum heralde bende şoka girerdim ve kalırdım yani ama çok kaba terbiyesiz gerçekten evet dogru söylemişsin bravo nasıl istiyorsa öyle alsın öyle giyin öyle görün ozaman ozaman da dışarı salmazlar ama cifersizler anca gözleri dışarda olsun onların :KK47: :KK47: :KK47:

cifer nedemek ya anlamadım

yani bazen bazı durumlarda eşler eşlerinin bayan veya erkek farketmez bakımlı iyi görünümlü olmasını isterler ama bunun söylenmesinin yeri zamanı ve bir söylenme tarzı vardır. kusura bakmasın ama eşiniz bir edepsizlik yapmış..bence de eşiniz için değişin ama bunu onun farketmeyeceği tarzda yapın.bir süre sonra sizde başkalarının dikkatini çekince(kendisinin diğer hanıma yaptığı gibi biri de sizi süzünce) oda bunu farkedince emin olun sizden kıymetlisi olmayacaktır. ama erkeklerin geneli her nekadar karnım doysun bebeme baksın mantığını da güdüyor olsalar yine de gönüllerinden bakımlı seksi eş geçiriyorlar :) siz kendinizi bunun için üzmeyin bence.. hatasını anladıysa bir daha yapmaz bence diye düşünüyorum.

yani bazen bazı durumlarda eşler eşlerinin bayan veya erkek farketmez bakımlı iyi görünümlü olmasını isterler ama bunun söylenmesinin yeri zamanı ve bir söylenme tarzı vardır. Kusura bakmasın ama eşiniz bir edepsizlik yapmış..bence de eşiniz için değişin ama bunu onun farketmeyeceği tarzda yapın.bir süre sonra sizde başkalarının dikkatini çekince(kendisinin diğer hanıma yaptığı gibi biri de sizi süzünce) oda bunu farkedince emin olun sizden kıymetlisi olmayacaktır. Ama erkeklerin geneli her nekadar karnım doysun bebeme baksın mantığını da güdüyor olsalar yine de gönüllerinden bakımlı seksi eş geçiriyorlar :) siz kendinizi bunun için üzmeyin bence.. Hatasını anladıysa bir daha yapmaz bence diye düşünüyorum.

aynen öyle herkese teşekkür yorumlar için

canım şu dünyada sadece kendini düşün giyin süslen bakımlı ol onun hastanesiymiş şunun derdiymiş salla gitsin inanki daha kıymete binersin

X