2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ben de üşüyom :KK1: bir fazlası böle oluyo...:KK52:ben eşofman giyiyom,ona altına tayt giydiriyom,tek giydirdiğimde altını açarken bacaklarına ayaklarına bi elliyom buzzzzz:KK53::KK53:sonra tayt getiriyom bi güzel sıcacık,giydiriyom altına misss :KK34: oturma odası 19-20 falan..bak şuan oturuyorum ya pc başında ellerim üşümüş ,o kadar yani...:KK50:emeklemiyor,ama sürünüyor:KK9:ev 200 m2 nasıl kapatam her yeri....yürüse iyi..giydir ayağına ayakkabıyı sal ortalığa

aboww batman da bizim ew de o kadardi :KK53: ince giydir tayti.sen de kansizlik mi war?

kizim bu aralar altini degistirirken ciglik atio yaa agliyorr. eskiden mutlu olurdu:KK50:

aboww batman da bizim ew de o kadardi :KK53: ince giydir tayti.sen de kansizlik mi war?

yok be yavvv gayet kanlı canlıyım:KK52::KK52::KK52::KK52:ev mi soğuk ben mi üşüyom anlamadım gitti..hasta mıı olcem acaba....:44::44::44::44:yok yok çorbası yaptım akşama :KK1:tam kış çorbası ,içek ısınak...:KK9:çok üşüyomm..içim titriyo...

yok be yavvv gayet kanlı canlıyım:KK52::KK52::KK52::KK52:ev mi soğuk ben mi üşüyom anlamadım gitti..hasta mıı olcem acaba....:44::44::44::44:yok yok çorbası yaptım akşama :KK1:tam kış çorbası ,içek ısınak...:KK9:çok üşüyomm..içim titriyo...

hareket halinde olmadığından da üşürsün o zaman eller havaya yapıyoruz hoooop :KK66: :KK66: :KK66:
benim kardeş kansız ağustosta ev içi 30 derece iken battaniye ile yatıyör :KK53: azcık da manyak tabi onun da etkisi war :KK53:

X