Lekeler, Çiller Bıyık bölgesinde kararma

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
sadece gıcıklık olsun diye yazacağım;

ağda da yaptım, hemen sonrasında güneşe de çıktım, cımbız da vurdum ama maşallah bembeyaz akça pakça:nazar::nazar::nazar::KK59:

Cilt lekeleriniz in kesin çözümü %100 organik krem yardımcı olurum

yaşar ekren hocaya bende gittim.vücudumun bi yerinde kaşıntı vardı mantar dedi.verdiği ilaçta beni mahvetti.sonradan iki doktora daha muayane oldum.onlarda egzama dediler.yani yaşar ekren hoca bana yanlış teşhis ve tedavi uyguladı.sizede sanırım içten gelen mantar demiş.ama alakası yok.bence bu işi bilmiyor.

Bende de uzun zamandır bıyık lekem vardı. Kullanmadığım kozmetik ürün ev yapımı maske krem kalmamıştı. Eczacı arkadasım klinik ürün tavsiye etti Bioderma leke acıcı serisini kullandım şuan cok iyi durum da hatta yok gibi şiddetle tavsiye ederim.

yaşar ekren hocaya bende gittim.vücudumun bi yerinde kaşıntı vardı mantar dedi.verdiği ilaçta beni mahvetti.sonradan iki doktora daha muayane oldum.onlarda egzama dediler.yani yaşar ekren hoca bana yanlış teşhis ve tedavi uyguladı.sizede sanırım içten gelen mantar demiş.ama alakası yok.bence bu işi bilmiyor.
Ya sanirim öyle enfeksiyon uzmani oldugundan mantar diyo sadece herkese galiba.

bence uzmanık alanı dışında bir hastalığa teşhis koymaya çalışmasın.çünkü sonuçları kötü oluyor.

arkadaşlar, bu ezelden beri çektiğim bir sorun. iple aldım senelerdir hafif kararma vardı. ağdayı deneyeyim dedim, onu da ancak sephora benefit bar'da. kılları 2 kere ağdalık uzatabildim devam edemedim. (ki zaten küçük kıllar çoğalıyor filan) en son canıma tak etti, en pahalısından (saati 400 TL) iğneli yaptırdım ilk seans. aradan 2 hafta geçti, şimdi lekelerde koyulaşma var, ikinci seansa cesaret edemedim. evde fucidin, fito, medacassol, expigment, locoid, dermovate, dermaroller var. daha da vardır bişeyler kesin :) hiçbirini kullanmaya cesaret edemiyorum. öyle bıyıklı ve lekeli duruyorum, forum okuyorum. afedersiniz ama doktorların da bi işe yaradığına inanmıyorum pek. aklımda medacasso, bepanthen, kil maskesi, fito, dermaroller ve c vitamini yapmak var. ama bir yandan da 2 hafta sonrasına soprano diode randevusu aldığım için bunlardan en az soyan, en az cilt inceltenleri seçeyim diyorum. çatladım çatlıycam. any comments?

tr_lelli tr_lelli hydrafacial ve karbon peeling bir araştırın derim.İkisini aynı anda yaptırıyorum, evet biraz tuzlu ancak abuk subuk bir sürü ürüne ve tedaviye para dökmektense en azından bir çözüm.Yalnız iyi araştırmadan gitmeyin herkes işin uzmanı değil biliyorsunuz, yaptırdığınız yerdeki makinalar da coook önemli.

arkadaşlar, bu ezelden beri çektiğim bir sorun. iple aldım senelerdir hafif kararma vardı. ağdayı deneyeyim dedim, onu da ancak sephora benefit bar'da. kılları 2 kere ağdalık uzatabildim devam edemedim. (ki zaten küçük kıllar çoğalıyor filan) en son canıma tak etti, en pahalısından (saati 400 TL) iğneli yaptırdım ilk seans. aradan 2 hafta geçti, şimdi lekelerde koyulaşma var, ikinci seansa cesaret edemedim. evde fucidin, fito, medacassol, expigment, locoid, dermovate, dermaroller var. daha da vardır bişeyler kesin :) hiçbirini kullanmaya cesaret edemiyorum. öyle bıyıklı ve lekeli duruyorum, forum okuyorum. afedersiniz ama doktorların da bi işe yaradığına inanmıyorum pek. aklımda medacasso, bepanthen, kil maskesi, fito, dermaroller ve c vitamini yapmak var. ama bir yandan da 2 hafta sonrasına soprano diode randevusu aldığım için bunlardan en az soyan, en az cilt inceltenleri seçeyim diyorum. çatladım çatlıycam. any comments?
Kremleride gecici cozum bir cogunu denedim.
Var mı bir değişiklik? İnşallah geçmiştir.
Malesef gecici cozum oldu
tr_lelli tr_lelli hydrafacial ve karbon peeling bir araştırın derim.İkisini aynı anda yaptırıyorum, evet biraz tuzlu ancak abuk subuk bir sürü ürüne ve tedaviye para dökmektense en azından bir çözüm.Yalnız iyi araştırmadan gitmeyin herkes işin uzmanı değil biliyorsunuz, yaptırdığınız yerdeki makinalar da coook önemli.
En son gittigim dr. Medikalparkdaydi iyi bir doktor isinin ehli tv falan cikmis.
Oda karbonpeeling yaparim demisti.
Ama lazer olmaz bu lekeye dedi
Sanirim denicem.
Okadar cok krem vs denedim ki
Geciyor gibi oluyor nasil seviniyorum cocuk gibi
Sonra kremi birakiyorum ve yaz geliyor (gunes kremi kullandigim halde solenta pigmenta) yine lekelerim cikiyor

Cok usandim bu biyik bolgemdeki lekeden.
Disari cikmak istemiyorum.
Insanlar acaba lekememi bakiyo biyigim mi var saniyo diye tedirgin oluyorum.
:KK43:

Al benden de o kadar. Lazer yapma bence hiç kesin leke bırakır. Ben bir kere sır yaptırdım ondan sonra bela oldu başıma

Bıyık bölgesinde ki lekelerin hormonal (doğum kontrol hapı kullanımı , kist oluşumu vs) ye de baglı olacagı bir durum oldugunu söylemişti dermatolog. Lazer ve ağdaya baglı leke tedavisi ile hormonal oluşumların leke tedavisi de aynı değilmiş. O nedenle hem umidinizi kesmeyin hem de doktora görünmeden ilaç kullanmayın derim nacizane fikrim...

Ben de aynı dertten muzdaribim yaklaşık 2 yıldır.ben doğumdan sonra oldu diye düşünüyorum ama sir ağda yaptırmıştım hava da güneşliydi ondan da olabilir bilmiyorum.Denemediğim yöntem kalmadı.Önce doğal yöntemler elma sirkesi,limon,karbonat vs hepsini denedim.Benim cildimi berbat ettiler.İlk hali daha iyiydi çok kötü karardı sonradan resmen siyaha döndü.Sonra soyucu kremlere geçtim expigment denedim önce o da iyi gelmedi tahriş oldu kızardı soyuldu yine daha da karardı.Sonra yine bu siteden duyduğum eczacı yapımı bir krem vardı onu denedim belki 1 seneyi geçti önce lekeler kaybolmaya başladı sonra daha da koyu bir şekilde geri geldi.Bu tarz ilaçlar derinin üstündeki lekelere iyi geldi bende ama alttakiler daha da beter oldu.Sonra bıraktım kullanmayı.Bu arada sürekli yaz kış spf 50+ güneş koruyucu da kullandım.Bir de bana madecasoll da iyi gelmedi mesela herkes iyi diyor ama ciltten cilde farkediyo demekki.Sonra beyazlatıcı,kahverengi leke giderici kremlere karar verdim.Önce fade out active fade night krem aldım yine buradan okumuştum iyi diye.maalesef bana iyi gelmedi.Sonra yine burda aynı sorun için kortizon içeren bir krem okudum.Elecon pomad.Korka korka kullandım.Gerçekten de beyazladı sürdüğüm yerler.Hala daha gece yatarken ince bir tabaka halinde sürüyorum iki gecede bir ama korkuyorum da bir taraftan,kortizonlu diye.Ama bıktım artık lekeden en azından kapatıcısız çıkıyorum artık yine leke var ama hafif normal tüyler uzayınca olduğu gibi.Bir de bu leke oluştuğundan beri o bölgede tüy çok çok az çıkıyordu şu an eskisi gibi çıkmaya başladı.Tabi kremden olabilir tüylenme.Şu an gece gündüz sürekli yaklaşık bir buçuk aydır celeritt diye bir leke kremi var onu kullanıyoruım.Artık elecon mu celeritt mi bilmem ama biri ya da ikisi ben de çook işe yaradı.Bu halime şükrediyorum.Yine yazıcam size gelişmeleri zaten yazacaktım da tamamen geçsin diye bekliyordum.

Merhaba nerden alıyoruz kremleri bende bıyık bölgesinden yanaklarım daki lekeler den şikayetçiyim bide fiyatı nedir?

X