Binnaz Abla

merakla bekliyorum,umarım memnun kalırsın,paran boşa gitmez :KK14:

canım sonucu merak ettiğin için haber vereyim dedim. ben gerçekten şuan şoklardayım. hiç tanımadığım birinin beni bu derece anlatması beni gerçekten çok şaşırttı. ayrıca merak ettiğim şeyle alakalı da açık ve net bilgi vermemiş olmama rağmen bu denli isabetli yorum yapmış olması da çok şaşırttı. genel olarak gerçekten çok memnun kaldım. açık olarak zamanlar verdi tabi bunları yaşayıp görücem. o zaman da aynı şekilde burda paylaşırım. ama şunu söyleyebilirim ben kndisine kahve falı baktırmıştım ve sanırım bunu artık daha sık tekrarlıcam :KK70:

canım sonucu merak ettiğin için haber vereyim dedim. ben gerçekten şuan şoklardayım. hiç tanımadığım birinin beni bu derece anlatması beni gerçekten çok şaşırttı. ayrıca merak ettiğim şeyle alakalı da açık ve net bilgi vermemiş olmama rağmen bu denli isabetli yorum yapmış olması da çok şaşırttı. genel olarak gerçekten çok memnun kaldım. açık olarak zamanlar verdi tabi bunları yaşayıp görücem. o zaman da aynı şekilde burda paylaşırım. ama şunu söyleyebilirim ben kndisine kahve falı baktırmıştım ve sanırım bunu artık daha sık tekrarlıcam :KK70:

wooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwww,iştahım kabardı yawwwww :KK56:

çok tşk ederim paylaştığın için ve memnun kalmana da çokkkkkkkkkk sevindim.umarım güzel şeyler olur canımm :13:

Ben İlkay Hanim'a tarot baktirdim. Genel olarak doğru tespitleri var diyebilirim. Tarot yorumu geldiginde bir soru sorma hakki varmış. Sorumu yolladım ama cevap gelmedi maalesef, gelse daha net bir yorum yapabilirdim.Yine de dediğim gibi tarotta genel olarak başariliydi. Daha çok yeni baktirdigim için gelecek tahminleriyle ilgili bir şey soyleyemiyorum, çıkarsa buradan paylaşırım.
Aranızda İlkay Hanım'a kahve fali baktiran var mı? Onu da denemek istiyorum, ama kararsız kaldım. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

faldan sonra 1 soru hakkımız var evet. bende sormuştum ama saoslun geri dönüş yapmış ve kafamdaki herşeyde daha bir netlik kazandı. şanslıyım sanırım :KK70:

faldan sonra 1 soru hakkımız var evet. bende sormuştum ama saoslun geri dönüş yapmış ve kafamdaki herşeyde daha bir netlik kazandı. şanslıyım sanırım :KK70:

Sevindim memnun kalmana, umarım her şey dilediğin gibi olur..
Bana da biraz gecikmeli de olsa cevap vermiş ve yine gerçekçi bir yorumdu. Biraz zaman geçsin kahve falını da deneyeceğim.

Ben de İlkay'a yeniden baktıracağım ama şu anda yorumcu meşgul yazıyor ve malesef falı atamıyorum.
Ooofffooff... :/

adigegupse beğenmene sevindim bu arada. Beni de şok etmişti çünkü. :)

Son düzenleme:
insanın yaşadıklarını kendisini hiç tanımadığı birinden duyması çok garip. bu nasıl bir histir şaşkınım. üstelik yorumlamalarını sadece olumlu yapmıyor yani bir konuda olumsuz bir şey varsa bunu da üstüne basa basa söylüyor. bu da ona olan güvenimi arttırdı açıkçası. canım sana verdiği zamanlarda söyledikleri olmuş muydu ?

insanın yaşadıklarını kendisini hiç tanımadığı birinden duyması çok garip. bu nasıl bir histir şaşkınım. üstelik yorumlamalarını sadece olumlu yapmıyor yani bir konuda olumsuz bir şey varsa bunu da üstüne basa basa söylüyor. bu da ona olan güvenimi arttırdı açıkçası. canım sana verdiği zamanlarda söyledikleri olmuş muydu ?

Evet olmuştu canım.
Gönderdim saat 8 civarı falı.
Hala beklemede.
Bu arada sen de kontörle ödemeni yaptıktan sonra , gelen smse EVET cevabını verdin ve başka bir şey yapmadın di mi?
Sanki ONAY yazın şu noya atın gibi bir şey yazıyordu orada ama ben onu yapmadım.
İşleminiz alınmıştır diyor ve fal için "bekliyor" diye görünüyor sayfamda.
Böyle di mi? Bir sorun yok?

Evet olmuştu canım.
Gönderdim saat 8 civarı falı.
Hala beklemede.
Bu arada sen de kontörle ödemeni yaptıktan sonra , gelen smse EVET cevabını verdin ve başka bir şey yapmadın di mi?
Sanki ONAY yazın şu noya atın gibi bir şey yazıyordu orada ama ben onu yapmadım.
İşleminiz alınmıştır diyor ve fal için "bekliyor" diye görünüyor sayfamda.
Böyle di mi? Bir sorun yok?

180 dk içinde cevap veriyorlarmış canım normalde. onayladıktan sonra ekaranında yeşil bir onay işareti çıktı mı canım ? gerçi baktrdğm fallarda bekliyor yazıyor demişsin. ulaşmıştır ona büyük ihtimalle

kızlar merak ettm kim bakıyor fala ve nerde bakıyor

180 dk içinde cevap veriyorlarmış canım normalde. onayladıktan sonra ekaranında yeşil bir onay işareti çıktı mı canım ? gerçi baktrdğm fallarda bekliyor yazıyor demişsin. ulaşmıştır ona büyük ihtimalle

Evet yeşil onay işareti çıktı. Başarıyla tamamlandı yazdı ama yine de sorayım dedim.
Tamam o zaman, ulaşmıştır.
180 dk da dolmamış, gelir herhalde 1 civarı. :KK31:

kızlar merak ettm kim bakıyor fala ve nerde bakıyor

falsepeti.com sitesinde. Mobil ödeme ile 10liraya kahve falı bakılıyor.
20liraya ise tarot.
Biz İlkay Gür'e kahve falı baktırmak için girdik siteye.
Fincanın fotolarını çekip yüklüyorsun, öyle bakıyor. :KK31:

Evet yeşil onay işareti çıktı. Başarıyla tamamlandı yazdı ama yine de sorayım dedim.
Tamam o zaman, ulaşmıştır.
180 dk da dolmamış, gelir herhalde 1 civarı. :KK31:

cevap gelir canım merk etme. gerçi böyle zamanda beklemek işkence gibi geliyor insana ama naparsın :KK70: neyse canım ben çıkıcam şimdi. duruma göre yazarsın.. bende merak ettm yine memnun kalıcak mısın bakalım :KK70:

siz baktırın memnun kalırsanız bende baktırayim,benm ablam kahraman marasta bi kadına gtti 5 tlye kadın resmen ablamın gelecegni bildi ya,hepsi cıktı,ondan snra inanmaya başladım,kadın fal bahane yüze bakarak bliyomus,bazı insanlara allah tarfaından byle yetenekler veriliyor gercekten

cevap gelir canım merk etme. gerçi böyle zamanda beklemek işkence gibi geliyor insana ama naparsın :KK70: neyse canım ben çıkıcam şimdi. duruma göre yazarsın.. bende merak ettm yine memnun kalıcak mısın bakalım :KK70:

Aslında çok da umrumda değil artık şu fallar. Uzun zamandır da baktırmıyordum.
Öylesine bir daha baktırayım dedim.
Yoksa bana genelde denilen şeyler olmaz.
Fallarımın büyük kısmı çıkmaz ama İlkay belki yine fark yaratır diye merak ediyorum.
Yazacağım yorumlarımı. :))

siz baktırın memnun kalırsanız bende baktırayim,benm ablam kahraman marasta bi kadına gtti 5 tlye kadın resmen ablamın gelecegni bildi ya,hepsi cıktı,ondan snra inanmaya başladım,kadın fal bahane yüze bakarak bliyomus,bazı insanlara allah tarfaından byle yetenekler veriliyor gercekten

Ben İlkay Gür'den çok memnun kalmıştım. Dediği her şeyi, dediği vakitte yaşadım üstelik.
O yüzden bir kez daha baktırıyorum.

Arada bir falcılar tutturuyor işte bir şeyleri.

Genelde fasa fiso olsa da, iyileri de var.

dün bende baktırmak istedim ama meşgul yazıyodu.baktım birkaç kez ama aynıydı,sonra da üşendim zaten kahve içip foto yüklemeye :KK37: bugün yine deniycem.tryamour sen memnun kaldınmı canım? :KK31:

Ben İlkay Gür'den çok memnun kalmıştım. Dediği her şeyi, dediği vakitte yaşadım üstelik.
O yüzden bir kez daha baktırıyorum.

Arada bir falcılar tutturuyor işte bir şeyleri.

Genelde fasa fiso olsa da, iyileri de var.

bakalım bende dediklerini yaşıcak mıyım çok merak ediyorum :) ne oldu canım geldi mi cevabı

dün bende baktırmak istedim ama meşgul yazıyodu.baktım birkaç kez ama aynıydı,sonra da üşendim zaten kahve içip foto yüklemeye :KK37: bugün yine deniycem.tryamour sen memnun kaldınmı canım? :KK31:

üşenme üşenme gönder bakalım sende memnun kalcaık mısın bizim gbi :KK70:

Aranızda fal sepeti Melih Gün'e fal baktiran var mı? %100 olumlu yorum almış, ama emin olamadım. Deneyimleyenler fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

Aranızda fal sepeti Melih Gün'e fal baktiran var mı? %100 olumlu yorum almış, ama emin olamadım. Deneyimleyenler fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

onu denemedm canım ama dediğim gbi ilkay hanımı tavsiye edebilirim. %100 olumlu tepkiler almış olabilir ama bu zmanaa kdr baktığı fal saısına da bir bak ortalamayı ona göre ver bence tatluım. tbi karar yine sana kalmış

X