Eyfel acik parfüm 50ml 5 tl

Yukarıda örneğini vermiştim. Dp için Ankara'dan alışveriş yapmıştım.
Armani night da hot couture da berbattı.
Buna karşın shiseido zen süperdi mesela.
Demek ki eskimiş ve bozulmuştu diğerleri. Bilmiyorum sebebini.
Yani ilk defa İstanbul Taksim'den aldığım armani night'ın şahane kokusunu orada bulamadım.
Alakası yoktu. O yüzden değişiyor bence şubesine göre de.
Hem sadece açık parfümler de değil, fast food zincirlerinde bile şubeden şubeye çok fark var.
Aynı markanın bir yerde hamburgeri çok iyiyken, başka şubesinde çok kötü olabiliyor vs.

bekledikçe bozuluyor bence ya.. taksim'de hızlı satış olduğundan sürekli yeni parfüm geliyordur ve parfümler beklemeden taze halde satılıyordur.. başka neden olabilir ki sonuçta aynı firma şubenin sahipleri farklı sadece aynı ürünü getirtiyorlar ama..

bekledikçe bozuluyor bence ya.. taksim'de hızlı satış olduğundan sürekli yeni parfüm geliyordur ve parfümler beklemeden taze halde satılıyordur.. başka neden olabilir ki sonuçta aynı firma şubenin sahipleri farklı sadece aynı ürünü getirtiyorlar ama..

Ankara'daki şubesi de iyi satış yapan bir yerdi aslında ama bilemiyorum.

212 sexy'i sıktığım gibi koku kayboluyor ya.
Bu kadar çabuk uçan bir kokuya rastlamadım sanırım daha önce.
O yüzden çok güzel koksa da eyfel'den almayın.
Dp'yi de denemek lazım.

Yine bir mesaj eklemem gerekiyor.
Çünkü 212 sexy bana kokmazken dün ismi soruldu çok güzel diye.
Hatta karşı taraf bende de var ama benimki böyle kokmuyor dedi.
O farklı bir açık parfüm markasından kullanıyormuş.

Eyfel , loris, rafella gibi açık parfüm markaları maalesef çok kötü.. koku hemen uçuyor. En fazla 30 dk sonra kalmıyor.. kalsada çok kötü ağır bir kokuya dönüşüyor..
Yine açık parfümde en iyisi dp , bargello.. zaten birinin fiyatı 16 lirayken diğerinin fiyatı 5 lira =)

Eyfel 'de kenzo flower ve hot couture denedim.
Böyle bir rezillik olamaz. İğrençti.
Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. :KK19:

Ama k-148 kodlu parfüm ilk sıkılınca beğenmediysem de, saatler sonra koklayınca bayıldığım bir koku oldu.
Adı ne k-148'in? Bilen var mı?
Elimin üstünden , elimi yıkamış olmama rağmen çıkmadı kokusu.
Çookk kalıcı ve tertemiz bir his veriyor.
Bende ilk kullandigimda agir gelmisti.
Giymedigim bir kiyafetime sıktım.

Nerdeyse 1 hafta gecti hala kokuyor koku..:)

Eyfel , loris, rafella gibi açık parfüm markaları maalesef çok kötü.. koku hemen uçuyor. En fazla 30 dk sonra kalmıyor.. kalsada çok kötü ağır bir kokuya dönüşüyor..
Yine açık parfümde en iyisi dp , bargello.. zaten birinin fiyatı 16 lirayken diğerinin fiyatı 5 lira =)
merhaba, gerçekten kaliteli bir açık parfüm markası arıyorsanız size tavsiyem ferne parfüm ürünleridir. ben nerdeyse tüm markaların kokularını denedim. beni çok rahatsız ediyor. orjinal gibi rahatlıkla kullandığım tek marka oldu ferne. fiyatlar konusunda biraz pahalı ama değer. en ucuzu 55 ml 33 tl. sevgiyle kalın....

merhaba, gerçekten kaliteli bir açık parfüm markası arıyorsanız size tavsiyem ferne parfüm ürünleridir. ben nerdeyse tüm markaların kokularını denedim. beni çok rahatsız ediyor. orjinal gibi rahatlıkla kullandığım tek marka oldu ferne. fiyatlar konusunda biraz pahalı ama değer. en ucuzu 55 ml 33 tl. sevgiyle kalın....
Nerden bulabiliriz ? Adını hiç duymadım

Davidoff cool water kullaniyordum bu markadan, orijinalini bilmiyorum ama guzel bir koku ve oldukca kaliciydi ..

Eyfelle bargellonun bi fakı olmadığını düşünüyorum zaten hc birini tenimize boca etmiyoruz bugün bargellodan j.glow demedim eyfelle bir farkı yok .eyfel de dikkatimi çeken meyveli cçiçekli vanilyalı kokuları başarılı sanki .very irestbl -purblanc-lacoste-very sexsy-tommorow-Escada tropical puch denediklerim.Onerebileceginiz bi koku varmı Robert cavali nasıl?

oo 3 yıl sonra ilk mesaj.
bugün ordan chloe klasik ve armani code aldım. kullanan ve seven var mı?

ilk kokladığımda güzel geldi kokuları ben de aldımm. yorumlarını da okumuştum beğenen baya vardı.
umarım birkaç kullanımdan sonra atmam bir kenara yine :/

Eyfel den paco rabbane kullanan var mi kokusu guzel ve kalicimi. Orjinali ile kokusu birbirine benzer mi

ben olympea almıştım orjinali bilmiyorum. koku iyi ama benim tarzım değil. vanilyalı, tuzlu değişik maskulen bir tarzı var ben içindeki tuz notasını beğenmedim tatlı ve tuzlu pek gitmiyor..

eyfel 15 tl olmuş sağolsun. chloe yi beğendim ama code u beğenmedim güzel koku ama portakal ve bal notası bana ağır geldi :KK43: chloe de tazelemek gerekiyor ama benim için sorun değil

X