Bir geyik topiğim bile yok diye üzülüp süzülenler...

Selamlar hanımlar :KK3: 1 hafta yokum yarın sabah ankaraya gidiyorum,babamın 52 mevlütü var..
Kendinize iyi bakın öpüyorum :KK16:
Müdürümü de yormayın sakın olurmu,

Selamlar hanımlar :KK3: 1 hafta yokum yarın sabah ankaraya gidiyorum,babamın 52 mevlütü var..
Kendinize iyi bakın öpüyorum :KK16:
Müdürümü de yormayın sakın olurmu,

Canım ciğerim Allah kabul etsin, babanın mekanı cennet olsun inşaallah.

_______
krizantem,
sorma bu ara hepsi bir muzurluk peşinde olduğundan topiği ihmal ediyorlar, illa benim gelip hizaya sokmamı bekliyorlar:KK51:

_______

Offff, en sevmediğim şey lafı eğip bükmeleri, dobra olacaksın, yaptım de canımı ye:KK51:
Israrla inkar edilince benim tas atıyor:KK14:

Canım ciğerim Allah kabul etsin, babanın mekanı cennet olsun inşaallah.

_______
krizantem,
sorma bu ara hepsi bir muzurluk peşinde olduğundan topiği ihmal ediyorlar, illa benim gelip hizaya sokmamı bekliyorlar:KK51:

_______

Offff, en sevmediğim şey lafı eğip bükmeleri, dobra olacaksın, yaptım de canımı ye:KK51:
Israrla inkar edilince benim tas atıyor:KK14:

Ben bişey yapmadım yeminlen:KK14:

Çok efkarlıyım bugün, istanbul tayfası altın günü yaptı..Ben de burda kaldım bir başıma:KK19:

Valla mı:KK14: tüh beee kimler toplandı, sayıver biraz:KK14:

oki haini, sör haini ve hayyal haini..

orman manzaralı evde ıspanaklı börek ve bilimum hamur işi eşliğinde toplandılar:KK14:
Bir de utanmadan facete etiket yapıp paylaştılar bu durumu :KK19:

oki haini, sör haini ve hayyal haini..

orman manzaralı evde ıspanaklı börek ve bilimum hamur işi eşliğinde toplandılar:KK14:
Bir de utanmadan facete etiket yapıp paylaştılar bu durumu :KK19:

Med,
birlikte dua edelim, Allah'ım yedikleri ıspanaklı börekler löp löp et olsun, pıt pıt yağ olsun, onlar etlensin biz çıtır kalalım:KK60:

Med,
birlikte dua edelim, Allah'ım yedikleri ıspanaklı börekler löp löp et olsun, pıt pıt yağ olsun, onlar etlensin biz çıtır kalalım:KK60:

ahhahha çok pis kıskandım zaten müdürüm, o kıskançlığım başlarına bişi getirmedi ya bugün ona dua etsinler :KK60:

Okiye olmasın da, diğer çirozlara olsun inşallah löp löp et..Sonra l kıyafetlerimi onlara satayım :KK60:

Med,

mune benım konumu neden tasıdın?:KK47::KK47::KK47: bide çaktırmadan taşımışsın ya ille kuduruyimmi heaaa kuduriyimmi:KK47::KK47::KK47::KK53:

ahhahha çok pis kıskandım zaten müdürüm, o kıskançlığım başlarına bişi getirmedi ya bugün ona dua etsinler :KK60:

Okiye olmasın da, diğer çirozlara olsun inşallah löp löp et..Sonra l kıyafetlerimi onlara satayım :KK60:
:KK60::KK60:

mune benım konumu neden tasıdın?:KK47::KK47::KK47: bide çaktırmadan taşımışsın ya ille kuduruyimmi heaaa kuduriyimmi:KK47::KK47::KK47::KK53:

tolin seni uygun bölüme konu açmadığın için banlamadığıma dua et:KK4: konuları uygun bölümlere açmak zorundasınız, epeydir BDV'yle ilgilenmiyordum, herkes aklına geleni oraya açmış.

sanki alışkın olmadığım şey:KK60:

hemen benım actıgım zamanı buldun dimi:KK30::KK30::KK30::KK53:

:KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK53::KK53:

Sizin gibi eski üyelerin yapması daha fena ya, iki misli kızıyorum, yeniler uyarı ama siz ban alıyorsunuz.
squat bir derdim var konusu mu? Birde bile bile açmışsın, neyse dedim hadi bu sefer taşıyayım, bir dahakine taşımam kapatırım birde küflendiririm seni, papua yeni gine bile yakın demeye başlarsın:KK9:

nevreste şu yemekleri az yap ya yapabilen var yapamayan var ille bilgisayarın ekranına ekmekmi banalım:KK60:

Sizlerde faydalanın yapın diye ekliyorum:KK9:Ekrana ekmek banmak yerine kalkıp yaparsınız belki diye düşünüyorum:KK52:
Ben diyetteyim zaten yapsam da yemiyorum:KK14:

X