2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bu arada hangi biberondan daha memnunsun cnm bz de onu da deneyelim bklm faydası olur inş cam biberon mu bu arada onlar ??? sütüm de yetmiyor biberondan kesmem mümkün dğl o yüzden :KK43:

Ben calma kullaniyorum dr. Tavsiyesi anne memesine en yakin biberon w

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok güzel yazmışsın canım. Emzirmek gibisi yok Allah bütün yeni annelere nasip etsin emzirebilmeyi.

Amin canim hepimizede bol bol sut versin.

Efe'nin bayramda topladığı paraya hayretle bakmaktayım 💰
Birde eşimin tarafı İstanbul dışında,onlarda olsa resmen köşeyi döncekti heralde 👀
Ben bu yaşıma dek hiç bir bayram bu kadar para toplamadım ayol 🙈🙉🙊
Maşallah oğluma,hep böyle zengin olsun 💸
Artık gelsin bezler,gitsin kıyafetler,onlar bunlar 😎

bu arada hangi biberondan daha memnunsun cnm bz de onu da deneyelim bklm faydası olur inş cam biberon mu bu arada onlar ??? sütüm de yetmiyor biberondan kesmem mümkün dğl o yüzden :KK43:

dr.brown'un cam olanını öneririm gaz önleyici çubuk var içinde..her gazı olacaksa yine oluyo %100 geçirmiyo tabi ama rn azından biberondan hava çekmesini engelliyor..

Bende tam doz kullaniyorum yinede ciglik kiyamet :KK43:

Bizde dün başladıkda çok fazla gazi yok ama yinede huzursuzdu dün raharladi gündüz falan uyudu yoksa gündüz uykusu falan kalmamıştı gazdanmis yavrum benim

Bizde dün başladıkda çok fazla gazi yok ama yinede huzursuzdu dün raharladi gündüz falan uyudu yoksa gündüz uykusu falan kalmamıştı gazdanmis yavrum benim

Aman bu duzeyde kalsin cok beter bir sey. Cok gaziniz yoksa ara ara sikinti oluyorsa relactaz cok guzel. 40 tl ve 2 gunde bitiyor diye almiyoruz biz ama aslinda cok rahatlatip uyutuyor. Bizde nerdeyse butun damlalar suruplar var.

Aman bu duzeyde kalsin cok beter bir sey. Cok gaziniz yoksa ara ara sikinti oluyorsa relactaz cok guzel. 40 tl ve 2 gunde bitiyor diye almiyoruz biz ama aslinda cok rahatlatip uyutuyor. Bizde nerdeyse butun damlalar suruplar var.

Bizde zinco aldik da bayağı rahatladı şükür yoksa zorlamaktan morariyordu yavrum şimdi rahat rahat uyuyor

Arkadaşlar ben bebeğimi işim yoksa kucağımdan hiç bırakmak istemiyorum kucağımda uyuyor bende çok seviyorum öyle göğsümde yatınca oda çok alıştı acaba kucağıma bu kadar alistirmasammi ama Napim çok bekledim çok uğraştım yavruma kavuşmak için

Arkadaşlar ben bebeğimi işim yoksa kucağımdan hiç bırakmak istemiyorum kucağımda uyuyor bende çok seviyorum öyle göğsümde yatınca oda çok alıştı acaba kucağıma bu kadar alistirmasammi ama Napim çok bekledim çok uğraştım yavruma kavuşmak için

Bizimki de kucakçı oldu. Ama kolik gazlı olduğu için katılyo diye bırakamıyoruz. Şu kolikliği geçsin bir kaçgünlük eğitimden sonra alıştırmaya çalışıcam yatar pozisyona

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bizimki de kucakçı oldu. Ama kolik gazlı olduğu için katılyo diye bırakamıyoruz. Şu kolikliği geçsin bir kaçgünlük eğitimden sonra alıştırmaya çalışıcam yatar pozisyona

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ah sizinkide mi kolik? Sizede Allah sabir versin cok zor bir sey. Su anda egitim falan dusunemiyorki insan cocuklar aci cekiyor resmen :KK43:

Canım bakman gereken başka çocuğun yoksa boşver tadını çıkar ztn biraz büyüyünce gelmiyor bile kucağına ama sadece kendine alıştırma babasına yada eve gelen anneanne babaanneye de verki arada işine bak nefes al biyere gideceksen git gel. Yani çok bağımlı olması da iyi değil ztn Herhalukarda annesi olduğun için sana bağlı olacak.ve de ztn ilk üç dört ay kucakta rahatlıyorlarmış güvende hissediyorlarmış kendilerini

Canım bakman gereken başka çocuğun yoksa boşver tadını çıkar ztn biraz büyüyünce gelmiyor bile kucağına ama sadece kendine alıştırma babasına yada eve gelen anneanne babaanneye de verki arada işine bak nefes al biyere gideceksen git gel. Yani çok bağımlı olması da iyi değil ztn Herhalukarda annesi olduğun için sana bağlı olacak.ve de ztn ilk üç dört ay kucakta rahatlıyorlarmış güvende hissediyorlarmış kendilerini

Baska çocuğum yok canım zaten bi süre sonra çalışmaya baslayacagim:KK43: bana çok alıştı aslında bu durumdanda çok memnunum

Baska çocuğum yok canım zaten bi süre sonra çalışmaya baslayacagim:KK43: bana çok alıştı aslında bu durumdanda çok memnunum

Allah yardımcınız olsun canım çocuk varken çalışmak çok zor yakınlarımdan biliyorum
Daha anne dediği günler gelsin bak nasıl dünyanın en guzel şeyi diceksin ♥

Veeeee 3 aylik olmamiza 5 gun kala adet oldum :KK47:
Yaklasik bir sene adet gormemeye alismisken buda nereden cikti simdi :KK37:
Birde tecrubeli anneler genelde adet olunca sutun azaldigina dair soylentiler var...
Sizce var mi boyle birsey ???

Veeeee 3 aylik olmamiza 5 gun kala adet oldum :KK47:
Yaklasik bir sene adet gormemeye alismisken buda nereden cikti simdi :KK37:
Birde tecrubeli anneler genelde adet olunca sutun azaldigina dair soylentiler var...
Sizce var mi boyle birsey ???

Sen adet olmuşun benım daha kanamam bitmedi kirk üç gün oldu hala tam bitmedi:KK43:

Kizlaaaar
Bayram bitti hadi yeter foruma donun

X