Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Söz Elbisesi.. Aradığımı buldum..

LilYumiyum

You Belong To Me..
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
7.679
3.798
Uzun uzun baktıktan sonra nette bu elbiseyi gördüm ve bayıldım.. Herkese sordum birde sizin fikrinizi almak istiyorum =)
Rengini toz pembe istiyorum o siyah bandı o zaman takmam çünkü altına beyaz stiletto ayakkabı düşünüyorum. Nisan mayıs gibi olacağı için toz pembe ve beyaz hoş olur diye düşündüm. Söz evde olacak sözden sonra arkadaşlarla dışarı çıkılacak.
Eğer içime sinerse beyaz bant olabilir belki ona daha karar veremedim açıkçası. Diktirmeyi düşünüyorum bulmak zor çünkü.
Ayakkabı da buna benzer büyük ihtimalle yorumlarınızı bekliyorum =) Nasıl olur sizce =)

$Söz.jpg

$94958929_tn70_0.jpg

Uzun uzun baktıktan sonra nette bu elbiseyi gördüm ve bayıldım.. Herkese sordum birde sizin fikrinizi almak istiyorum =)
Rengini toz pembe istiyorum o siyah bandı o zaman takmam çünkü altına beyaz stiletto ayakkabı düşünüyorum. Nisan mayıs gibi olacağı için toz pembe ve beyaz hoş olur diye düşündüm. Söz evde olacak sözden sonra arkadaşlarla dışarı çıkılacak.
Eğer içime sinerse beyaz bant olabilir belki ona daha karar veremedim açıkçası. Diktirmeyi düşünüyorum bulmak zor çünkü.
Ayakkabı da buna benzer büyük ihtimalle yorumlarınızı bekliyorum =) Nasıl olur sizce =)

Eki Görüntüle 1009554

Eki Görüntüle 1009555

gercekten cok zevklisin çok şık..tam benim tarzım..tebrikler şimdiden

elbise gerçekten hoş, güzel
ama özel dikim için bunun değerinin iki kat fazlasını isteyeceklerdir..

Hayırlı olsun güle güle giyelbise çok hoş, söz nişan ayrı yapılsaydı bende bu tarz birşey tercih edecektim. :KK31::KK34:

Eki Görüntüle 1009554

Eki Görüntüle 1009555

Zevkli güzel bir seçim tanıdık yardımcı olacak dikim yeride varmış hayırlı olsun şimdiden:KK12:

Dikim yaptırınca fotoğraftakinin aynısını bulamayabilirsiniz karşınızda.
Öncelikle hazır modellere bakıp, eğer istediğiniz gibi birşey bulamazsanız diktirmeyi düşünün derim...

Ben sanırım şanslıyım bu konuda annemin arkadaşı gelinlik elbise tasarlayıp dikiyor o yardımcı olacak yoksa altından kalkamazdım =)

o zaman gerçekten çok şanslısın :)
Çünkü en dandik abiyeleri bile malesef 300-400e dikiyorlar en az...
Şimdiden hayırlı olsun :KK34:

Cok guzel canim keske bende sip diye elbise bulsam :)

Tamamen tesadüf oldu canım bunu bulmam =) Kaç aydır bakınıyorum ama hiç içime sinen olmadı ben ilk gördüğümde beğenen biriyim ilk görünce aşık olmam lazım elbiseye bunda öyle oldu =)

o zaman gerçekten çok şanslısın :)
Çünkü en dandik abiyeleri bile malesef 300-400e dikiyorlar en az...
Şimdiden hayırlı olsun :KK34:

evet oldukça şanslıyım söz hediyesi için kurabiye düşünüyordum mesela onu da arkadaşım butik kurabiye yapıyor o yapcak onu da pembe beyaz istiyorum =) Şans benden yana bu aralar =) Çok teşekkür ederim =)

Eki Görüntüle 1009554

Eki Görüntüle 1009555

Çok şık ve zarif, Allah tamamına erdirsin.

Dikim yaptırınca fotoğraftakinin aynısını bulamayabilirsiniz karşınızda.
Öncelikle hazır modellere bakıp, eğer istediğiniz gibi birşey bulamazsanız diktirmeyi düşünün derim...

Tanıdık olmasaydı bu işlere kalkışmazdım ama gelinlik dükkanları var bu dediğim kişinin güveniyorum kendisine o yüzden =) Çok baktım deneyip alayım diye çarşıları az gezmedim ama bulamadım maalesef..

Tamamen tesadüf oldu canım bunu bulmam =) Kaç aydır bakınıyorum ama hiç içime sinen olmadı ben ilk gördüğümde beğenen biriyim ilk görünce aşık olmam lazım elbiseye bunda öyle oldu =)

Bnde cok kararsiz biriyim o yuzden artik elbise nisanlim gelinlim bana eziyet olcak sanirim

X