2014 Aralık Anneleri

Günaydınlar :) bizim arabamıza biri vurmuş kaçmış :KK43:
eşim onu halletmeye çıktı inşallah kolay hallolur da oruç oruç sıcakta çok uğraşmak zorunda kalmaz adamcağız :/

Hadi gözün aydın canım hayırlısıyla olur inşallah :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın canım geçmiş olsun büyük hasar yoktur inşallah :KK43:

eşim onu halletmeye çıktı inşallah kolay hallolur da oruç oruç sıcakta çok uğraşmak zorunda kalmaz adamcağız :/

Geçmiş olsun canım. İnşallah fazla bi hasar yoktur.kimin vurduğunu Gören falan olmamış yahu

:KK53::KK53: Hadi vurdun ne diye kaçıyorsun ki :KK20::KK20: İnş Allah çabucak hallolur canım.
Hmm Günaydın bu arada :KK17:

Ben daha hiç bakmadım ilk etapta oda yapmayı düşünmüyorum en aZından bir yıl beşikle idare ederim diyorum. Benim fikrimi sorarsan En azından 6 aylık olmalı. Şimdiden kolay gelsin😊

Valla şimdiden baya kıyafeti oldu, onları koyabilmek için mecburen bi dolap alıcam almışken de takım olsun dedim... ayrı bir beşik de almayı düşünüyordum ki tiny love uykucu ana kucağını gördüm, ilk aylar beşik gibi de kullanılıyormuş. Ondan da alabilirim... Aranızda bu konuyu inceleyen, karara varan oldu mu?

çalışıyordum ve kandeğerlerim de düşüktü artı vitamin eksikliği vardı şimdi 6 ay tedavi görüp hamile kalmayı deneceğiz dr tavsiyesi bu

Günaydın canım geçmiş olsun büyük hasar yoktur inşallah :KK43:

Çok şükür yok canım..arka cam tuz buz olmuş boyada istiyormuş biraz :/

Geçmiş olsun canım. İnşallah fazla bi hasar yoktur.kimin vurduğunu Gören falan olmamış yahu

Canım olmuş aslında yandaki fırın görmüş.çimento kamyonuymuş eşim kamyonun olduğu şirkete gitti kabul etmemişler polise fln gitti şimdi tekrar kamyon şöförü ile.görüşmeye gitti..Allah korusun biz çarpsak numara fln bırakırız adamı biz buluruz ödeyelm diye! İnsanlar bir olsa keşke :KK43:

:KK53::KK53: Hadi vurdun ne diye kaçıyorsun ki :KK20::KK20: İnş Allah çabucak hallolur canım.
Hmm Günaydın bu arada :KK17:

Aynen öyle canım insanlık ölmüş ölmüş kimse görmedi diye kaçmış adam fırıncı öyle söylüyor..eşime bulaşma boşver git.sen yaptır dedim ama vuran adamın yanına gitti..aklım onda kaldı

Son düzenleme:
Gunaydın kızlar. Aranızda istanbulda olupta 4 lü yada 3 lü ultrason fiyatı alan varmı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım olmuş aslında yandaki fırın görmüş.çimento kamyonuymuş eşim kamyonun olduğu şirkete gitti kabul etmemişler polise fln gitti şimdi tekrar kamyon şöförü ile.görüşmeye gitti..Allah korusun biz çarpsak numara fln bırakırız adamı biz buluruz ödeyelm diye! İnsanlar bir olsa keşke :KK43:

Aynen öyle canım insanlık ölmüş ölmüş kimse görmedi diye kaçmış adam fırıncı öyle söylüyor..eşime bulaşma boşver git.sen yaptır dedim ama vuran adamın yanına gitti..aklım onda kaldı

Amman off böyle şeylerede sinir oluyorum. Haklı gibi çekip gitmiş. Terbiyesiz. Kalır tabi aklın eşinde ne serseriler var. Birde erkekler hemen sinirleniyor insan korkuyor. İnş Allah şöfer evet ben yaptım deyip kabul etse barii. Boşyere masrafta çıkmamış olur. Hayırlısı olsun yinede vardır bir hayır.

Amman off böyle şeylerede sinir oluyorum. Haklı gibi çekip gitmiş. Terbiyesiz. Kalır tabi aklın eşinde ne serseriler var. Birde erkekler hemen sinirleniyor insan korkuyor. İnş Allah şöfer evet ben yaptım deyip kabul etse barii. Boşyere masrafta çıkmamış olur. Hayırlısı olsun yinede vardır bir hayır.

Öyle canım cana geleceğine mala gelsin.. Rabbim içindeyken kazadan korusun hepimizi... İnşallah dediğin gibi olur kuzum çok sağolasın :KK66:

Günaydınlar..

Amin canım umarım en kısa sürede anlar.

:KK1::KK1::KK1:

Gyno ferro sanal, decevit, manicap(balık yağı) kullanıyorum. Süt ürünlerini az yediğimi düşündüğüm gün Calcimax kullanıyorum birde. İlaçların bana etkisi yokta. Zaman zaman bitkinlik, uyku hali oluyor onuda hamileliğe yoruyorum tabiki de :KK1::KK1:

Hadi hayırlısı. İnş Allah olur en azından doğumdan sonra işin hazır olur ama haklısında hamile iken işe girmek çok zor. Hayırlısı olsun canım.

Allah sabır versin neden kalbi durmuş bir sebebi olmalı ?[/ çalışıyordum ve kandeğerlerim de düşüktü artı vitamin eksikliği vardı şimdi 6 ay tedavi görüp hamile kalmayı deneceğiz dr tavsiyesi bu

ıyı aksamlar canım . bende de kan ılacı cok sıskınlık gaz yapıyor. agrılarım oldugu ıcınde magnezyum kullanıorum ama o pek rahatsız etmedı benı. bızım dusuk tehlıkesı oldugu ıcın gunde uc dafa progestan alıorum ıste onlar bıtırıor benı olu gıbıyım gozumu acamıorum:KK50::KK50:

bırde uc gunde bır kalcadan ıgne yapıorum o da berabt bısey oyle yakıor kı 3 gunde bır olmasına ragmen yuruyemıorum acısından:KK50::KK50::KK50:

ay bu şişkinlikler ilaçlar bittikten sonra geçer değil mi??:44::44::KK50:bitmesini dört gözle bekliyorum...tabi doktorum tekrar devam demezse:) progestanı ben hamileliğimin 7-8. haftasında falan almıştım dediğin gibi ortalıkta zombi gibi dolaşıyordum...ama bu ilaçlar da aynı :)iğnede zor ya Allah yardımcın olsun :)

Günaydınnn herkese mutlu hafta sonları diliyorum😊

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah başarılar😊

Ben daha hiç bakmadım ilk etapta oda yapmayı düşünmüyorum en aZından bir yıl beşikle idare ederim diyorum. Benim fikrimi sorarsan En azından 6 aylık olmalı. Şimdiden kolay gelsin😊

Canım rabbim sabır versin😞
Hayırlısıyla bir daha nasip olsun inşallah. Bu konuda doktorunla beraber karar vermeniz gerekir sanırım..
6 ay hamile kalmak yok sonrasında bakıcaz çok istiyorum bebek :)

Valla şimdiden baya kıyafeti oldu, onları koyabilmek için mecburen bi dolap alıcam almışken de takım olsun dedim... ayrı bir beşik de almayı düşünüyordum ki tiny love uykucu ana kucağını gördüm, ilk aylar beşik gibi de kullanılıyormuş. Ondan da alabilirim... Aranızda bu konuyu inceleyen, karara varan oldu mu?

O zaman gönlüne göre yaptırırsın canım modokoda bi de çamlıca mobilyacılar çarşısında çok seçenek var çamlıcanın daha uygun oldğunu söylüyolar. Ev tipi ana kucakları da çok kullanışlıymış bi tane blogta okumuştum kesinlikle alın diyordu.
Bahsettiğin de güzel duruyor bence kullanan birine sormak lazım:)

Yaa ne vicdansız bencil insanlar var. Üzülme canım verilmiş sadakanız varmış allah korumuş

aralık 2014 annesi olacaktım ama karnımda öldü ne zaman hamile kalırım yeniden acaba :KK43:

canım geçmiş olsun çok üzüldüm kaç haftalıktı ki öldü. allah eşinle sana sağlık sıhat versin bende bir düşük yapmıştım 6 haftalık falandı doktorum bana 2 ay adet ol düzenli olarak 3. ay deneyebilirsiniz demişti aynı şekildede oldu allah tekrar kısmet etti. inş. sende ilerki aylarda bu mutluluğu tekrar tadacaksındır. umudunu kesme üzülme

Son düzenleme:
X