yüz bölgesi tüylerine ne yapiyorsunuz? :)

Olduğu söyleniyor azalma görmedim ama çoğalmada görmedim aynı boyutta devam etti lazer zayıflattı inceltti iğneliyle bitirmeye çalışıyorum işte:KK51:İlacın biir etkisi olmadı arada duygusallık falan yaptı o kadar zaten hafif balık tipliyim kilo aldırdığını falan söyleyemem:KK53:

Bakalım bende ne olacak .Teşekkür ederim. Sana ömür boyu pürüsüz bir cilt dilerim :)

Benimde o favori denilen bölgede çok fazla tüylerim var hatta bildiğiniz saç yani ama kulak mememe kadar diyebilirim , liseye gidiyorum ve arkadaşlar ciddi olmasada şaka yapıyo ister istemez insan kafasına takıyor , ne ile almamı önerebilirsiniz acaba ?

Benimde o favori denilen bölgede çok fazla tüylerim var hatta bildiğiniz saç yani ama kulak mememe kadar diyebilirim , liseye gidiyorum ve arkadaşlar ciddi olmasada şaka yapıyo ister istemez insan kafasına takıyor , ne ile almamı önerebilirsiniz acaba ?
Ne hissettiğini çok iyi anlıyorum özellikle erkekler bu konuda çok acımasız Sir ağdayla alabilirsin canım hem tüylerinide azaltır ve zayıflatır ben 3 yıldır alıyorum şimdiye kadar beklediğime pişman oldum

Ne hissettiğini çok iyi anlıyorum özellikle erkekler bu konuda çok acımasız Sir ağdayla alabilirsin canım hem tüylerinide azaltır ve zayıflatır ben 3 yıldır alıyorum şimdiye kadar beklediğime pişman oldum
Ben epilasyon aletiyle aliyrm azaldı ama birini öperken falan batiyo suratlarina kız arkadaşlarım falan soyluyo neyle aliyon diye sir ağda batmasını engeller mi inceltir mi?

Ben epilasyon aletiyle aliyrm azaldı ama birini öperken falan batiyo suratlarina kız arkadaşlarım falan soyluyo neyle aliyon diye sir ağda batmasını engeller mi inceltir mi?

Sir ağda inceltiyor canım öyle kıl gibi değilde ince tüy şeklinde çıkıyor batma falanda olmuyor

Sir ağda inceltiyor canım öyle kıl gibi değilde ince tüy şeklinde çıkıyor batma falanda olmuyor
Onu deniycem ama tek sorun bu kıllar agdayla alınabilecek uzunluğa gelmiyor bir kere denemeye çalışmıştım alamamistim :KK43: bu sefer olana kadar yapistircam yüzüme agdayi :KK70:

Onu deniycem ama tek sorun bu kıllar agdayla alınabilecek uzunluğa gelmiyor bir kere denemeye çalışmıştım alamamistim :KK43: bu sefer olana kadar yapistircam yüzüme agdayi :KK70:
Kendiniz değil de kuaföre yaptırsanız belki o alabilir çünkü benimde çok uzamıyor ama gelyor ağdaya :KK66:

Swebölgedet: 36507146 .!.:
Benim de o bölgede vardı ve aşağı doğru inmişti bayağı önce saç gibiyken eldivenle aldım ama uzamasını beklemek gerekiyodu bu yüzden kısayken cımbızla kırmadan almaya çalıştım bi süre sorun yoktu ama son bi senedir hergün almaya başladım ve alsam bile daha ucu çıkmayanlar kalıyo ve cok kötü gözüküyo şimdi ipl cihazı almayı düşünüyorum sana tavsiyem çok iyi araştırıp öyle al tüyleri yoksa benim gibi zor durumda kalırsın :KK43:

Benim de o bölgede vardı ve aşağı doğru inmişti bayağı önce saç gibiyken eldivenle aldım ama uzamasını beklemek gerekiyodu bu yüzden kısayken cımbızla kırmadan almaya çalıştım bi süre sorun yoktu ama son bi senedir hergün almaya başladım ve alsam bile daha ucu çıkmayanlar kalıyo ve cok kötü gözüküyo şimdi ipl cihazı almayı düşünüyorum sana tavsiyem çok iyi araştırıp öyle al tüyleri yoksa benim gibi zor durumda kalırsın :KK43:
çok teşekkür ederim cevaplarınız için , ya şakayla karışık da olsa söyleniyo ister istemez kötü oluyo insan evet , bir de bence pcos var bu yüzdende tüylerim çok fazla ve dökülmeyeceğini biliyorum , o yüzden aldırmak istiyorum kararlıyım bu konuda , tekrardan çok teşekkür ederim :oops:

Dikkatli bir şekilde çakmakla yakan arkadaşım var.
Deneyebilir siniz belki.
Ama kendimde olsa bir dr a gider hormon testinden sonrasında göstereceği yol ne ise ona uyardım.
Doktor a danışmak en sağlıklı davranış olurdu.

yüz bölgesi için en uygunu sir ağdadır ama ben hiç cesaret edemiyorum bıyık hariç . beğenmeyen küçük oğluna almasın deyip görmezden geliyorum :)

ben sonunda aldım favorilerimi ve çok güzel oldu ciddi anlamda bakmaya doyamıyorum kendime :KK70: sir ağdayla aldım yanağımdada ufak tefek vardı onlarıda iple aldırdım , şu anlık durum çok iyi sivilce falanda çıkmadı bepanten sürdüm galiba o yüzden , ama çıkmaya başlayınca nasıl olacak merak içerisindeyim en azından içimde kalmadı :KK73:

Merhaba kızlarr. Ben çenemde olmayan tüylerime tüy sarartıcı sürdüm dikkat çekmeye başladılar. Sonra sirle almaya başladım. İlk hiç sorun yoktu sonra uzatamadıgım için iple aldım ve şimdi sertleştiler ve cok cabuk cıkıyolar. Tüylü biri değilim ama yüzde oldugu için dikkat çekiyor erkek arkadaşımın yanında rahat olamıyorum özellikle. Kafamı kaldıramıyorum rahatça. Limon tuzu duydum onu denedim sonuç nasıl olcak bilmiyorum ama bu da olmazsa iğneli epilasyona gitmeyi düşünüyorum. Yaşım 18 ama ben şimdiden bıktım :KK43:

X