Kızlar eletrik süpürgesi kaldı siz hangi marka hangi model aldınız?

Lavyer2012

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
4.741
5.085
Slm bayanlar. 17 agustosda dugunum var. Elektrik supurgem kaldi bi tek ama onda markaya karar vermedim. Sizler hangi urunleri ne kadara aldiniz bana yardimci olabilir misiniz?

Slm bayanlar. 17 agustosda dugunum var. Elektrik supurgem kaldi bi tek ama onda markaya karar vermedim. Sizler hangi urunleri ne kadara aldiniz bana yardimci olabilir misiniz?

philips marathon ve dyson en iyi okudugum yorumlardan.
ama bi süpürgeye o kadar para verilirmi kararsızım :KK76:

philips marathon ve dyson en iyi okudugum yorumlardan.
ama bi süpürgeye o kadar para verilirmi kararsızım :KK76:

Philips maratonu kullandim biraz kayinvalideminki ondan ama onun fiktresini temizlemek bir zulum. Insanin agzi yuzu toz oluyor. Lg hakkinda bir bilginiz var mi acaba ?

Dyson al memnun kalirsin cidden kuvvetli bi emis cekim gucu var ve dayanikli tavsiye ederim ben

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ben sulu arnica aldım tatlım çok memnunum annemin samsung var onda hapşuruyordum diye kendime bundan aldım iyikide almışım arkadan tozu üfürmüyor çünkü

Dyson DC37 allergy modelini aldım henüz kullanmak nasip olmadı ama genel araştırma yaparak elektrik süpürgesinde en iyisinin dyson olduğuna karar verdim bir göz atın isterseniz :KK34:

philips alma sakın temizlemek çok zor
arnica boradan kimse memnun değil
ben arçelik aldım mecburiyetten gerçi memnunum ama seçme hakkım olsa samsung alırdım:KK34:

Arkadaslar elektrolux aldim 900 Tl ye ama sonra pisman oldum pahali oldu diye onu geri verdim simdi fakir alacagim.

electrolux ultra silencer usorigindb aldım ve çok memnunum özellikle kablosunun uzunlugu çok büyük bi avantaj bence.

Ben philips 9238 alacaktim. Şu toz torbasiz olanlarin en son cikanindan. Aylarca araştırıp ona karar vermistim. Tam alacagim zaman yorumlara tekrar baktım. Toz hanesini temizlemekle ilgili olumsuz gorusler beni vazgecirdi. .sonra ayni ozelliklere sahip ama toz torbali philips fc9194 modelini aldim. Hem de digerinden yaklasik 300tl daha ucuz. Emiş gucune baktik gayet iyiydi. Ama daha kullanmadım. Ceyizime almıştım çünkü:)))

phılıps marathon ergo marathon dıger modellerıne kıyasla temızlıgı daha koaly

slm bayanlar. 17 agustosda dugunum var. Elektrik supurgem kaldi bi tek ama onda markaya karar vermedim. Sizler hangi urunleri ne kadara aldiniz bana yardimci olabilir misiniz?
benim de 11 ekim de canım düğünüm süpürgemi philips maraton aldım $FC9205_01-IMS-tr_TR.jpg
sadece deneme amaçlı kullandım canavar gibi:KK1:

Arçeliği bu konuda çok metliyorlar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sana tavsiyem cok pahaliya kacmadan kullanim amacina en uygununu secmen. Ben Bosch alcaktim 500tl civariydi sessizfi filan sonra bi satici dedikki o sessiz laflarina bakma watti dusuyo sessiz calismasi icin onunlada anca ekmek kirigi cekersin dedi bende samsung aldim emia gücü yok yuksek 250 tlydigecen sene.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arçelik su filtreli.. Emis gücü harika.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X