Altın ile birikim yapmak

WunJo

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
5.442
4.162
Hanımlar merhaba yapımdan dolayı pek birikim yapamayan bir insanım fakat artık birikim yapmam gerektiğini düşünüyorum.
En iyi birikim şekli olarak altın düşünüyorum. Sizler nasıl yapıyorsunuz?
her ay çeyrek altın alayım dedim gram altın mı daha mantıklı olur çeyrek altın mı?

Hanımlar merhaba yapımdan dolayı pek birikim yapamayan bir insanım fakat artık birikim yapmam gerektiğini düşünüyorum.
her ay çeyrek altın alayım dedim gram altın mı daha mantıklı olur çeyrek altın mı?

birikim yapamıyorsan en iyi çözüm altın
çünkü para elin altında olunca hemen kulanırsın ama altın bozdurmak daha zor çok zor durumda kalmadıkca bozdurmazsın :KK34:

eğer her ay çeyrek alırsan bi gün lazım olduğunda bozdurduğunda hepsinden işçilik düşünce biraz kar kısmı azalabilir
çeyrek alacağına kulpsuz tam altın var onlardan al.onlar kullanılamadığı için işçilik kesilmiyo.ne kadar artmışsa o kadar karın oluyo.

Son düzenleme:
birikim yapamıyorsan en iyi çözüm altın
çünkü para elin altında olunca hemen kulanırsın ama altın bozdurmak daha zor çok zor durumda kalmadıkca bozdurmazsın :KK34:

evet kesinlikle, peki gram altın mı çeyrek altın mı sizce.. :26:

bu devirde birikim yapmak kolay değil gerçekten. kazancını değerlendirme konusundaki kararınından dolayı tebrik ederim canım. altın da her zaman iyi bir yatırımdır. gücünün yettiğince hangisine yatırım yaparsan yap her zaman kazançlı çıkarsın bence. :KK42::KK42:

bu devirde birikim yapmak kolay değil gerçekten. kazancını değerlendirme konusundaki kararınından dolayı tebrik ederim canım. altın da her zaman iyi bir yatırımdır. gücünün yettiğince hangisine yatırım yaparsan yap her zaman kazançlı çıkarsın bence. :KK42::KK42:

Çok teşekkür ederim canım haklısın, para ile birikim yapayım dedim yapamadım harcanıp gidiyor çıkıyor aradan altınla başlayacağım her ay küçük küçük zor gün olur kötü gün olur hiç belli olmuyor..

canım eğer internet bankacılığı kullanıyorsan altın hesabıda açtırabilirsin. böylece her seferinde kuyumcuya gitmekle uğraşmazsın, altınlarında güvende durur.

evet kesinlikle, peki gram altın mı çeyrek altın mı sizce.. :26:

canım gram altın ben hiç almadım ben biriktirdigim kadar ne geliyorsa alırım çeyrek tam ne kadar birikmişse sen alırken kuyumcuya sor istersen hangisinden işcilik az alıyorlarsa onu tercih et

canım gram altın ben hiç almadım ben biriktirdigim kadar ne geliyorsa alırım çeyrek tam ne kadar birikmişse sen alırken kuyumcuya sor istersen hangisinden işcilik az alıyorlarsa onu tercih et

çok teşekkürler , altınlarımız bol olsun insallah :KK16::KK16:

İnternetten altın satan siteler de var, hiç yorulmadan direk kapınıza geliyor altın. Paranız oldukça ister gram ister çeyrek falan alıyosunuz, hatta kampanyalar vs oluyor yatırıma teşvik için. Ben de çok işe yaradı. İsterseniz kullandığım siteler hakkında sizi bilgilendirebilirim.

X