Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Nasıl Bir Tiptir ?

çok güzel anlatmışsın özelliklede bu "hiç bişeyin farkında değilmiş gibi görünür ama herkesin ne mal olduğunu bilir"

yengeçler aşırı duygusal en narin burçlardır. göz yaşları dökülmeye hemen hazırdır.anaç bir burçtur.kimi sevip sevmeyeceklerini gayet iyi bilirler birisi gözünden düşmeye görsün bir daha eski halini almaz.babalarına düşkündürler hem de çok ama işin esasın da anne sevgisi daha baskındır.evden dışarı çıkmasalar yine de be dışarı çıkmsa demezler çünkü ev burcudur yengeçler.rahatlarına düşkündürler. duygularıyla oynanmasındna dalga geçilmesinden nefret ederler.hisleri kuvvetlidir. karşısındaki insanın samimiyetini net anlarlar art niyet varsa bilirler ama yüzlerine vurmazlar saf olduklarından değil de üzmemek için. sevdikleri insana kızarlarsa şayet bir kere yüzüne gülmeye görün hemen yağlar erir ama sevmediği insan için tam tersidir.aileye,dostlarına sevdikleine sadıktır,ve en öenmlisi de aşk burcudur :KK1: sevdin mi tam seven sahiplenen bırakmayan birisidir yengeçler.sabırlı,hayalperest,herşeyi kendi içlerin de yaşarlar üzüntü keder. değişken burçtur.
bu özellikler de kendime göre anlattım biz yegeçler işte böyleyiz :KK1:

Dagınık kısmı bana uymayan tek sey..
Yükselenim bu konuda baskın gelmis demek ki bende asırı titizim.. :KK34:

bende bir yengecim ve ayrıcalıklılar arasındayım:)) ama evet dağınıklık konusunda bana da uymuyo aksine aşırı düzen takıntım var temizlik falan önemli şeyler. birde dedikodu sevmiyorum dinlemeyi bile istemiyorum günaha girmekten başka bişey değil.

onun dışında bütün özelliklerimi taşıyorum ve burcumu seviyorum

bende bir yengecim ve ayrıcalıklılar arasındayım:)) ama evet dağınıklık konusunda bana da uymuyo aksine aşırı düzen takıntım var temizlik falan önemli şeyler. birde dedikodu sevmiyorum dinlemeyi bile istemiyorum günaha girmekten başka bişey değil.

onun dışında bütün özelliklerimi taşıyorum ve burcumu seviyorum

Benim yükselenim basak, belki bu etkili olmustur diye düsündüm bir arkadasım var hem burcumuz hem de yükselenimiz aynı yalnız bizi birbirimizden ayıran tek özellik onun dagınık olması, temizlige önem vermemesi, bunun dısında her özelligimiz birebir aynı diyebilirim, bende burcuma asıık bir insanım,
Romantik, hassas, duygusal, kırılgan, 6. hissim cok kuvvetlidir, hayal dünyam cooook genistir.. =))
Sevince tam severim, sapına kadaaaar :)
Cogu zaman verdigim degeri göremiyorum ve haksızlıga tahammül edemiyorum ben sevdiklerimin üzerine titrer, onları incitmemeye, kırmamaya özen gösterirken insanların bunu yapmaması, bana deger vermediklerinin göstergesi gibi geliyor ve sonuc hayal kırıklıgı...
Tek sevmedigim yönüm bu, sahiplenmek, baglanıp asırı deger vermek..

Son düzenleme:
yengeçler aşırı duygusal en narin burçlardır. göz yaşları dökülmeye hemen hazırdır.anaç bir burçtur.kimi sevip sevmeyeceklerini gayet iyi bilirler birisi gözünden düşmeye görsün bir daha eski halini almaz.babalarına düşkündürler hem de çok ama işin esasın da anne sevgisi daha baskındır.evden dışarı çıkmasalar yine de be dışarı çıkmsa demezler çünkü ev burcudur yengeçler.rahatlarına düşkündürler. duygularıyla oynanmasındna dalga geçilmesinden nefret ederler.hisleri kuvvetlidir. karşısındaki insanın samimiyetini net anlarlar art niyet varsa bilirler ama yüzlerine vurmazlar saf olduklarından değil de üzmemek için. sevdikleri insana kızarlarsa şayet bir kere yüzüne gülmeye görün hemen yağlar erir ama sevmediği insan için tam tersidir.aileye,dostlarına sevdikleine sadıktır,ve en öenmlisi de aşk burcudur :KK1: sevdin mi tam seven sahiplenen bırakmayan birisidir yengeçler.sabırlı,hayalperest,herşeyi kendi içlerin de yaşarlar üzüntü keder. değişken burçtur.
bu özellikler de kendime göre anlattım biz yegeçler işte böyleyiz :KK1:

Bu kadar mı olur?:KK53:
Aynı beni tarif etmissiniz..
:KK34:

Yengeçle arslan acayip uyumlu iki burçtur. Bende yengecim çevremde farklı ortamlardaki en yakın arkadaşlarım hep arslandır nedense.

Benim yükselenim Aslan :KK1: hem yengecim hem yükselen aslan tam uyumlu bir yapım var demek ki :KK1:
Diğer yazılanlara kesinlikle katılıyorum dağınıklıktan tutun sevdiğine bağımlılığa ve kıskançlığa kadar. Gercek bir yengecim ya :KK1:
Tek uymayan evden dışarı çıkmama kısmı, ben fazlaca gezinti kalıyorum bu noktada. 23 Haziran doğumluyum. 1 gün oncesinde yani 22 Haziran'da ikizler bitiyor. Cogu arkadasım ikizler özelliği taşıdığımı vurgular özellikle. Bunla baglantili olabilir sanırım :KK53:

.."onu bazen gökyüzünde tüm insanlara nese dagitirken,bazen de bir kösede kurulmus icini daglerken görebilirsiniz"

Ne ka doğru

Yengeç çok kıskançtır :))

yengec bilmedigi ortamlarda suskun alistigi ortamlarda ise ya neselidir yada bayik ... arasi yoktur ... iyi yemek yapar , dengesizdir, tembeldir genelde film yada gorsel bir seylerle kesin alakasi olur... dostlari azdir ama saglamdir... dostlarini satmaz korur kollar aynisinida bekler .. dostlarini iyi secer bu nedenle pek kazik yemez... yersede bir daha yuzlerine bakmaz... duyarlidir istenmedigini en ufak seylerden anlar...(karsindakinin sigarayi nasil cektigi bile onemlidir)... hic birseyin farkinda degil gibi gorunur fakat herkezin ne mal oldugunu bilir...unutmaz... genelde bir sorun karsinda baskalari bir sey yapmazsa anca sahneye cikar... ailesini sever ickiyi sever yemegi sever kalabaligi ,gurultugu sevmez...
astroloji kitaplarinda söyle der.."onu bazen gökyüzünde tüm insanlara nese dagitirken,bazen de bir kösede kurulmus icini daglerken görebilirsiniz". tüm burclardaki incelik tüy kadarsa yangec de o tüyün hücresidir.tüm dünyanin acilarini içinde barindirir ama tüm acilari iki gözyasiyla atacak kadar asildir.. cok yönlüdür,insanlar ona "cok bilmis der" ama o hakkaten bilir..
akil hastalarinin %80 i yengec burcu oldugunu soluyorlar
biikere em iyi burclardan biridir yengec hem kadini hemde erkegi mukemmeldir!! bi yengec erkegi bulduysaniz birakmayin derim sorumluluk sahibi, evine, isene ,sevgilisine bagli ,ince ,dusunceli muhtesem insanlardir!!! ama yengec bayanlarini n hakkini yememek lasim onlarda erkekleri kadar muhtesemdir!!

YENGEÇ burcuna sahip olmak bir ayricaliktir....!!!!!

mükemmel anlatmışsınız yaaa tam bizleri anlatıyo gerçekten :))

yengec bilmedigi ortamlarda suskun alistigi ortamlarda ise ya neselidir yada bayik ... arasi yoktur ... iyi yemek yapar , dengesizdir, tembeldir genelde film yada gorsel bir seylerle kesin alakasi olur... dostlari azdir ama saglamdir... dostlarini satmaz korur kollar aynisinida bekler .. dostlarini iyi secer bu nedenle pek kazik yemez... yersede bir daha yuzlerine bakmaz... duyarlidir istenmedigini en ufak seylerden anlar...(karsindakinin sigarayi nasil cektigi bile onemlidir)... hic birseyin farkinda degil gibi gorunur fakat herkezin ne mal oldugunu bilir...unutmaz... genelde bir sorun karsinda baskalari bir sey yapmazsa anca sahneye cikar... ailesini sever ickiyi sever yemegi sever kalabaligi ,gurultugu sevmez...
astroloji kitaplarinda söyle der.."onu bazen gökyüzünde tüm insanlara nese dagitirken,bazen de bir kösede kurulmus icini daglerken görebilirsiniz". tüm burclardaki incelik tüy kadarsa yangec de o tüyün hücresidir.tüm dünyanin acilarini içinde barindirir ama tüm acilari iki gözyasiyla atacak kadar asildir.. cok yönlüdür,insanlar ona "cok bilmis der" ama o hakkaten bilir..
biikere em iyi burclardan biridir yengec hem kadini hemde erkegi mukemmeldir!! bi yengec erkegi bulduysaniz birakmayin derim sorumluluk sahibi, evine, isene ,sevgilisine bagli ,ince ,dusunceli muhtesem insanlardir!!! ama yengec bayanlarini n hakkini yememek lasim onlarda erkekleri kadar muhtesemdir!!

YENGEÇ burcuna sahip olmak bir ayricaliktir....!!!!!

hepsine okeyde akıl hastalarının çoğunluğunun bu burçtan çıkma söylentisi kötü olmuş :KK14:aman eşim duymasın:KK34:

yengeç kadını bence mükemmel özellikleri olan kadındır hım erkeğiyle kısa bir flörtüm olmuştu evlenmeden önce çok duygusal oluyorlar ...

[Yengec burcuna sahip olmak bir ayricaliktir...bence de:1yes2:

YENGEÇ burcuna sahip olmak bir ayricaliktir....!!!

X