Göz Makyajı Kirpik Uzatmak İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben 5 gündür hint, badem ve zeytin yağını kirpiklerime ve saçlarıma kullanıyorum hem koyulaştılar hem canlandılar kipriklerim sürme çekmiş gibi duruyor ben çok memnunum deneyin faydasını göreceksiniz.

kirpiklerinin rengi koyulaştı mı gerçekten??çok merak ettim. :uhm:

ya o dediğiniz karısımı nasıl hazırlıyoruz bi şişenin içine nekadar miktarda koyuyoruz tam olarak anlatabilirmisiniz?

banada badem yagını rimelin içine bıkac damla damlatın demıslerdı hint yağınıda deneyim bakalım :lepi:

Arkadaşlar bende denemek istiyorum şu badem yağı hint yağı ve zeytin yağı karışımını kirpiklerim için.

Sonucu bildiririm.

ben uzun zamandır badem ve hint yağını kullanıyordum ama zeytin yağıyla ilk defa dün gece denedim.geceleri yatmadan 1 saat önce falan sürüyorum..sonuçları yazarım.. a.s

O bademyağını kirpiklerime sürdüm ama gözüm yandı ayrıca birsüre görme zorluğu yaşadım bence dikkat etmek lazım :çok üzgünüm: Kaş kirpik yaparken göz çıkarmamak lazım :1yes2: Buarada ısıtılmış fındıkta düzenli olarak kirpiklere sürüldüğünde uzatıyormuş.

canım sen acı badem yağı kullanmışsın. onların tatlıları var. gerçekten işe yarıyor. en azından sağlıklı oluyolar. dökülmeleri engellenmiş oluyo.

tatlı badem yağını bir hafta kullanmıştım ilk gün uyandığımda gözüme perde indi sanmıştımsırnaşık şey pek bi faydası olmadı belki de daha uzun süreli kullanmak gerekiyo bilemiyorum ama hint yağını bi denemek lazımCADIARZU

diğer topikte sormadan önce keşke buraya baksaydım :)
Tatlı badem yağı işe yarar mı ?
benimkinin üstünde öle yazıyor diye sormuştum..
cevabımı aldım

5 gündür bademyağını kullanıyorum şimdide hint yağını aldm 2 sini karıştırıp uygulıycam tatile giderken bile bavula koyup götürecem ya bırakmaya hiç niyetim yokkk şimdilik gözle görülür bi değişiklik yok ama başladık artık sonunu getirelim boşunamı yaktım gözlerimiyerimseniben

Yaff benim göslerim çok hassas. Yakar mı gözümün içine falan kaçsa? Normalde makyaj zaten yapmam ama özel günlerde bile rimel falan kullanamıyorum. Mahfediyor gözlerimi.

Son mesajları okumadan yazmıştım. Gözünü yakanlar olduğuna göre benimkini de yakar. kafamçokkarıştı Kullanmasam daha iyi olacak sanırsam...:bbo::bbo:

bende kendi yöntemimi söyleyim kızlar.. biten rimelimin içine şırınganın iğnesini çıkarıp susam yağını koyuyorum .. susam yağı hem besliyo hemde gürleştiriyo..hemde kalan rimeli bi süre daha kullanabiliyorum bu şekilde gözüme kaçırmadan kolaycada sürebiliyorum

arkadaşlar...o yağların hepsinin tek tek bulup karıştırması sorun olmuyor mu..
elidorun sıvı yağ şeklindeki besleyici bakım kürleri aynı işi görmezmi..
ondada 7 adet özün karışımı var...zeytinyağı, bademyağı, jojoba,hintyağı,suteresi, susam ve hindistan cevizi var

ne dersiniz ?
ya bunu nerden aliyorsunuz bi kac kere daha rasladim bu karisima?

ben uzun süresir kullanıyorum bağdem yağı hatta şampuanım içinede döktüm saçımı yumuşaçık yaptı ama kirpiklere bi faydası yok

X