Ben Nerede Hata Yaptım? / Cuma Zayıflama Yarışması

Elmasyuzuk

Başlangıç kilo: 61.9 hedef kilo: 53 gncl: 55.6
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2019
1.027
3.705
Merhaba arkadaşlar geçen cumanın etap sonuncusu olmuşum bu beni çok üzdü ama büyük hatalar yapmadım bukadar artı gelecek fakat regl olacağım bugün yarın onun ödemi ile malesef artı geldim inşallah bu cuma telafi edeceğim regl olursam durmak yok yola devam ☺

Aomine Daiki

BK:64 HK:53. GK:58
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2018
1.438
4.096
Merhaba arkadaşlar etap sonuncusu olarak bu sonucu bekliyordum... Ben pko hastasıyım ve gebelik tedavisi görüyorum kullandığım hormon ilaçları kilo vermemi zorlaştırdı ve su içme miktarın azaldığı icinde ödem atamadığı mı düşünüyorum inşallah gider bu kilolar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 100 gün kaldı.

Bugünlerde genellikle bebeğinizin kaşları ve kirpikleri oluşmuştur. Önümüzdeki birkaç gün içinde bebeğinizin tırnakları iyice belirginleşecektir. Bebeğinizin tınakları büyürken sizin tırnaklarınızda çok hızlı büyüyor olacaktır. Bunun sebebi metobolizmanızın hızlı çalışmasıdır. Güçlü, sağlıklı ve uzuk tırnaklar metobolizmanızdaki ve dolaşım sizteminizdeki gelişimin göstergesidir. Eğer önceden sezeryan doğumu yaşadıysanız, SSVD (Sezeryan sonrası vajinal doğum) düşünmelisiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mavimli

Özledim.
Kayıtlı Üye
3 Mart 2015
12.751
22.115
Sonuncu olmuşum kaptanım haberdar etti sağolsun. Beklemiyordum. Sağlık olsun. Bu hafta aslında sadece birkaç gram artıdaydım. Ama genel olarak uzun zamandır veremedim çünkü taşındım, iş değiştirdim, ev değiştirdim, iki bebekle hayat değiştirdim. Sanırım ben kendimde değildim. Bugün artık kilolarım basbas bağırıyor bana. Yürümekte zorlanıyorum, giyinmekte de. Bu kiloları vermeden durmak, beklemek yok atık. Söz.

Nurumcan94

11 Ocak basl.:100.5 guncel:85 hedef:75
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2016
2.260
3.368
Merhabalar arkadaşlar bu haftanın etap sonuncusu olarak nerde hata yaptığımı yazmam gerektiği soylendi geldim hemen yazayım dedim. Genel olarak grupta çok aktif değilim bu 1, pko hastasiyim tami tamına 2 haftadır adet olamadim bomba gibi sisim bu 2, bu yüzden motivasyonumu toplayıp üstüne gitmedim diyetimin bu da 3. yani insallah gidecek bu kilolar geldiği gibi ama biraz zor uzun ve yıpratıcı bi yol. Bu yolda sabir lazim biraz haydi inşallah bu hafta adet olurum da gider bu kilolar psikolojik olarak col etkilendim çünkü. Sıktı iyice 🙄😩

betuld

B.k: 83 G.k:72.8 1.h.k:73 🔓 2.hk: 63 3.hk:58
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2011
3.714
1.564
Merhaba herkese. Etap sonuncusu oldum. Nerede hata yaptim. Tatildeydik . Tatilin ilk haftasi her seye dikkat ettim. 2.hafta bi bosvermislik geldi. Telafi etmeden, her seyden, düşünmeden yedim. Bunda ilk hedefim olan ilk 10 kiloyu vermis olmanin etkisi de var.

dugi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2019
124
365
Merhaba kızlar, bu haftanın sonuncusu ben olmuşum. Bir hafta boyunca güzel eksi görmek için şekeri ve karbonhidratı neredeyse sıfıra indirmiştim. Günde en fazla 800-1000 kalori arası alıyordum. Tartı gününden önceki 2-3 gün jambon ve hazır sebze köftesi yiyince muhtemelen zaten zayıf düşen vücudum çok su topladı ve ödem yaptı. Başta canım çok sıkılmıştı ama açıkçası şu an takmıyorum, gelen illa geri gider. Bu hafta sıkı tutacağım inşallah. Siz siz olun tartı gününden önce tuzlu işlenmiş gıda yemeyin

sisyphos

Başlangıç: 75,1 Güncel: 62,9 // 14. Hedef: 61
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2019
801
1.481
Merhaba kızlar, geçen haftanın sonuncusu ben olmuşum. 1,5 kilo almıştım😢 Tatile çıktım ve sabah akşam açık büfe olan bir yerde kalıyordum. Ocak ayından beri diyette olduğum için biraz sıkılmıştım ve sanırım biraz abarttım. Ama bir de tuvalet sorunum vardı. Yaklaşık 10 gün tuvalete çıkamadım. Hala tatildeyim, hafta sonu döneceğim ve hemen eski düzenime geri dönüp aldığım kiloları ve daha fazlasını vereceğim🙏🏻

Dlrykc

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
340
873
Merhaba etap sonuncusu olmuşum bunun zaten tek bir açıklamadı var yedim ve aldim kilo dikkat etmedim çünkü bazı sorunlarım vardı canım dikkat etmek istemedi kilo alacağımı bildiğim halde yedim. Pismanmiyim yediklerimden açıkçası pek değil şimdi dikkat ediyorum 1 haftada nerdeysE eski kiloma döndüm 🤷‍♀️

kardelelen321

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2016
3.098
9.334
Herkese merhaba..
Bu haftanın sonuncusu da benim. Arkadaşlar aylar önce bazı özel sorunlarımdan ötürü buradan izne ayrılarak ayrıldım. Ayrıldığım andan itibaren kilo almaya başladım çünkü yanlış bi davranış ama sıkıntılarımı unutmak için sürekli tatlıya abandım. Duygusal açlık dedikleri olay sanırım, teselliyi çikolatada tatlıda aradım. Aylarca emek sarfedip verdiğim 16 kiloyu maalesef geri aldım. Sonuç ne oldu sorunlar hala var ama ben yine şiştim. Kimse kendine bu kötülüğü yapmasın arkadaşlar. Ben bu yaşadıklarımdan ders aldım. Bir daha da emeklerimi çöpe atma niyetim yok.

Yukarı Alt