Ben Nerede Hata Yaptım? / Cuma Zayıflama Yarışması

LAydLiNe

Hayaller, ancak gerçekten istersen gerçekleşir ;)
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Ocak 2012
20.705
22.657
Geçtiğimiz cumanın sonuncusu oldum yine gururla. Hatamı biliyorum. Hatta kabulleniyorum. Çünkü yedim ama normal yemenin yanında çok fazla tuzlu gıda ( turşu) tükettim. Belli zamanlarda motivasyonum düşüyor ve bu genelde iyi kilolar vermeye başlayınca oluyor. Nasılsa zayıflıyorum düşüncesiyle şimdi yerim akşama dengelerim deyince ipin ucu kaçıyor. İşin kötü tarafı ise tek lokma kaçamak yaptığımda bütün lokmalar bitene kadar sürüyor o kaçamak. Bir ısırıkla bırakmıyorum yani hiç bir kaçamağı. O nedenle bütün sakıncalı yiyeceklerden uzak durması gereken bir insanım. Bu haftaki hatam sakıncalı yiyeceklerden uzak durmamaktı. Aslında iyi de oldu bu durum çünkü silkelenip kendime gelmemi sağladı. Ders almamız gereken konu ise, kendimizi iyi tanıyıp nerede durabileceğimizi iyi saptamamız lazım. Umarım bir daha bu topiğe asla yazmam :KK68::KK68:
 

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.239
30.347
Sonuncu olmussun dediler geldim 😲
Aslinda tek bir hata bütün haftami berbat etti. Irmik helvasi kavurdum. Babamin ölüm yildönümü niyetine. Iste tabi yedik kendimizi tutamadik. Sonuc geldi artilar.
Nur içinde yatsın. 🌼
 

aslihancngz

Popüler Üye
Pro Üye
8 Mayıs 2013
5.504
9.405
Bu haftanın sonuncusu da benim...

Nerede hata yaptım?

Çarşamba günü bir sağlık sorunu nedeniyle kan verdim, o sıra şekerim düşünce ufak bir bayıldım hastanede Allah ne verdiyse yedim. Kek, çikolata, meyve suyu. O günün sabahı çok iyiydi aslında eksiye geçecektim bu hafta güya. Hem de güzel bir eksi... Ama işte o hastanede olanlar, sonrası işte moral bozukluğu oldu biraz doktorun söyledikleri filan derken. Cuma bir baktım berbat bir artı gelmişim.

Aslında benim genel hatam şu tüm bu olanlardan bağımsız olarak:
Haftasonu ipin ucunu kaçırmak...
Şunu bir düzeltemedim.
Düzeltsem takır takır vereceğim.

Neyse bundan sonra böyle bir artı gelmek istemiyorum artık çünkü takımı da etkiliyor bu. :KK43:

Arkadaşlarımdan özür diliyorum. İlk defa eksi geldim. Ama kendimi çok kötü hissettim.
 

SekerMandalinasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2019
540
1.324
Herkese iyi akşamlar. Bu haftanın sonuncusu olarak nedenlerimi sizinle paylaşmaya geldim. Hayatımda ilk defa çok sıkı bir diyet yapıyorum, asla ve kata kaçamak yapmıyordum. Önümde daha uzun bir yol var. Kendimi bu disipline sokmak için bir motivasyona ihtiyacım vardı, bende yeni yılı seçtim. Ertesi gün diyete devam edecektim ama hiç planda olmayan bir misafirliğe davet edildik şehir dışında. E misafir umduğunu değil bulduğunu mantığından oturamadım diyetimi. Ben ketojenik besleniyorum, hesaplaması ve makroları tutturaması zaten zorken, evimde olmadığım bu ortamda bunu sağlayamadım.
Zaten haşimato hastasıyım, ilaçlarım gecikti, bazen unuttum. Yeme şeklim değişince hemen ödemlenirim ben, her yerim şişti..
Takım arkadaşlarıma çok uzun zamandır yılbaşında benden umudu kesmelerini söylüyordum ama bu kadarı benimde planladığım ve memnun olduğum birşey değil.
Bana her zaman destek veren, motive eden, yanımda olan, güldüğüm, eğlendiğim yol arkadaşlarım, 3. Takımın her bir üyesinden özür diliyorum. Bir daha olmaması için var gücümle çalışacağım.
 

Su perisi86

Başlangıç 86.6guncel 76.9 ilkhedef 70
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
7.142
16.004
Herkese iyi akşamlar bu hafta benim sonuncu daha sonuc listesi yapilmadi ama bi sure uzun bir süre ayrı kalmak için üyelik iptali istedim

Kapanmadan hatami yazayım dedim😊
Bu hafta reglim çok az oldu tatli krizlerime bi iki kaçamak yaptım

En büyük hatamsa perşembe akşamı turşu yemek oldu yoksa bu kadar kiloyu hemen almam imkansiz

Eminim pazartesi güncel kilomu göreceğim
12 takım arkadaslarimdan özür diliyorum ama yaza ıncecik gireceğim bu kendime olan sözümü yerine getircem herkese tşk ederim 🤗🤗
 
Yukarı Alt